Zor Durumda Olanlara Kredi (Kesin Onaylı Krediler)

zor durumda olanlara kredi

Zor durumda olanlara kredi, zor durumda olana para veren bankalar yerler firmalar hakkında bilgiler ve rehber. Günlük hayat harcamaları, nakit sıkıntıları ve bazı ihtiyaçlar doğrultusunda geçim sıkıntısı yaşayabiliyor, acilen para ihtiyacımız olabiliyor. Bu gibi zamanlarda ise acilen para bulmak gerekebiliyor. Nakit para konusunda ise aklımıza gelen ilk kuruluşlar bankalar oluyor. Krediler, kredi kartları gibi bir çok ürünü ile müşterilerine hizmet veren bankalar sayesinde nakit sıkıntımızı giderebiliyor, ihtiyaçlarımızı da rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Zor durumda olan kişiler ise hangi bankaların kredi verdiğine dair araştırmalar içine girebiliyor. Zor durumda olan kişiler genellikle çıkmaza girdiklerinden, bazı illegal yöntemlere de başvurabiliyor. Bunların başında ise tefeciler geliyor. Ancak bu yöntemin tamamen yasa dışı olduğunu hatırlatıyor ve asla tefecilere bulaşmamanız gerektiğini söylememiz gerekiyor. Peki zor durumda olanlara kredi veren bankalar hangileridir?

Zor Durumda Olanlara Kredi Veren Bankalar

İnsanların çalışma hayatları zaman zaman aksiliklere ve de engellere takılabilir, maddi anlamda kayıplar yaşanabilir. Buna benzer durumların dışında aniden gelişen para ihtiyaçlarınız da söz konusu olabilir. Ayrıca düğün, ev kredisi, ihtiyaç kredisi, araba kredisi, tatil kredisi derken bir de acil durumlar için oluşturulan kredi birimleri artık hayata geçirilmeye başlandı. Zor durumda olanlara kredi veren bankalar her geçen gün artış gösterirken, kredi oranları da değişiklik göstermeye başladı. Kredi oranları hakkında da geniş kapsamlı bir araştırma içerisine de girmelisiniz.Bankalar, kredi sicili düzgün olan, ödemelerini düzenli olarak takip eden herkese kredi verebilir. Eğer 18 yaşını doldurmuş bir bireyseniz ve bankalar ile daha öncelerden çalışmalarınız varsa, yine çalışmış olduğunuz bankalara başvuru yaparak anında kredi alabilirsiniz. Kredileriniz hemen onaylanacağı için de nakit sıkıntınız kısa süre içinde çözülmüş olur. Ancak bilmelisiniz ki, kredi siciliniz bozuksa, kredi notunuz da düşüş trendi gösteriyorsa maalesef bankalar hemen kredi vermiyor. Zor durumda olana kredi nasıl olur?

Tavsiye Edilen Makale: Asgari Ücrete Kredi Veren Bankalar

Zor Durumda Olanlara Kredi Acil Para

Paraya olan acil ihtiyaçlarınızı yasal yollar ile halledebilirsiniz. Kendi durumunuzu değerlendirerek; kredi çekmeniz gerektiğine karar vermeniz durumunda, bankalar sizlere yardımcı oluyorlar. Bankaların geniş kapsamlı kredi çeşitleri her dönem aktif olarak faaliyet gösteriyor. En aktif olan kredi veren bankalar ise; genellikle özel bankalar oluyor. Para talebinizi olumsuz bir sonuç ile karşılamayacak olan bankalarda ise hiç beklemeksizin paranıza kavuşabiliyorsunuz. Bu konuda yapılması gereken şey ise; ne kadar paraya ihtiyaç duyduğunuz konusunu ve de hangi kredi notu altında bu parayı talep etmeniz gerektiğini aydınlatmanızdır.

Zor durumda olanlara, icralık olanlara ve acil para ihtiyacı bulunan kişilere kolay kredi veren bankalar aşağıda listelenmiştir. İlerleyen bölümlerde ise bu bankaları detaylı inceleyecek ve faiz oranları hakkında bilgiler vereceğiz.

 • Yapı Kredi Bankası,
 • Türkiye İş Bankası,
 • Garanti BBVA,
 • Şekerbank,
 • Odeabank,
 • Denizbank.

Zor Durumda Olan Kişilere Banka Kredisi

Banka kuruluşları acil destek ve de zor durum kredilerini müşterilerine her daim sunuyor. Müşterilerinin krediyi hangi durumda isteyeceğini önceden planlayan bankalar; sizin ihtiyacınız olabilecek kredi miktarları üzerinde projeler geliştirerek her bütçeye uygun olabilecek ödeme stratejileri de oluşturuyor. Böylece bankaya giderek zor durumunuzu belirtip, ihtiyacınızı giderecek olan bu krediyi alabiliyorsunuz. Devamında da sizlerin iş ve de gelir düzeyine uygun olan ödeme çeşitleri tarafınıza oluşturuluyor.

Zor durum kredileri şu sıralar, borcu olan veya hızlıca para ihtiyacına çözüm arayan kişilerin en sık başvurduğu kredilerden birisi olmayı başardı. Zor durum kredisi için kendinizi hiç yormanız beklenmiyor. Bütün evrak işleriniz internet üzerinden sağlandığı için sizler sadece başvurunuzu telefon ya da internet aracılığı ile gerçekleştiriyorsunuz. Dilerseniz şubeden de zor durum kredileri hakkında başvuru sağlayabilirsiniz. Ancak bu konuda bilinmesi zaruri olan bir konu var. Zor durum kredilerini sadece özel bankalar vermiyor. Devlet bankaları da tıpkı özel banklar gibi müşterilerine zor durumlarında kredi açabiliyor. Kredi açan devlet bankalarının faiz oranları da özel bankaların faiz oranlarından değişiklik arz ediyor.

Vakıfbank İcralık Olanlara Banka Kredisi

vakıfbank icralık olanlara kredi

Vakıfbank icralık olanlara kredi veren bankalardan birisidir. Eğer siz de zor durumda kaldıysanız, Vakıfbank kredi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Vakıfbank, 50 TL tahsis ücreti ve kredi hayat sigortası ile beraber %1.78 faiz oranı ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunan bankalardan birisidir. Gelir belgesi veya maaş bordrosu ile başvurabilir, dilerseniz yanınızda kefil de götürerek kredi kullanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Makale: Anında 10.000 TL Kredi !!!!

Garanti BBVA Sicili Bozuklara Kredi

garanti bankası avukatlık olana kredi

Garanti Bankası da son dönemde yaptığı yeniliklerle adından sıkça söz ettiren bir banka. Uluslararası alanda kuvvetli olan finans kuruluşu BBVA ile güçlerini birleştirerek hizmetlerine devam ediyor ve rahatlıkla kredi verebiliyor. Güncel olarak ise %2.31 faiz oranı ile müşterilerine hizmet veren banka, kredi notuna göre müşterilerinden tahsis ücreti de talep etmiyor.

Yapı Kredi Zor Durum Kredisi

yapı kredi zor durum kredisi

Yapı Kredi bankası, kolay kredi kullandıran bankalardan bir diğeri. Sizler de Yapı Kredi bankasını tercih ederek 36 ay vadeli 30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı gerek İnternet Bankacılığı, gerekse de SMS ile başvuru yaparak giderebilirsiniz. Yapı Kredi bankası ise güncel olarak müşterilerinden %2.18 faiz oranı talep etmektedir.

Kullanıma Açık Zor Durum Kredisi

Kullanımı zor olan kredi miktarlarını, krediniz onay süresince açtırmak sizleri yoruyor olabilir. Bu nedenle kredileri hızla onaylana bankaları tercihe derseniz, kendi kredinizi onayı geldiğinde aynı dakika içerisinde kredinizin tutarı kadar parayı ister bankadan nakit olarak alabilir, isterseniz de hesabınıza transfer ettirebilirsiniz. Bazı müşterileri için, bazı bankalar hızlı kredi seçeneğini de devreye sokabiliyor. İhtiyacınıza uyan ve de zor durumunuzu ortadan kaldırmaya yeteceğini düşündüğünüz kredi başvurusunu, hiç banka şubesine gitmeden telefonunuz ile ya da müşteri numaranız ile internetten de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Böylece zaman harcamadan; kredinizin onaylanıp, onaylanmadığını da görebilirsiniz. Hiç şubeye uğramadan da kredinizin onay mesajını alabiliyorsunuz. Kredi onayını takiben şubeye giderek paranız ile ilgili işlemleri yapıyorsunuz. Kullanıma açık olarak sizlere oluşturulan zor durumlar için oluşturulmuş bu kredileri gönlünüz rahat, içiniz ferah olarak kullanabiliyorsunuz.

İcralık Hacizlik Olanlar Kredi Alabilir Mi?

Daha önce kredi almamış ancak ödeyememiş ya da daha önce kullandığı kredi kartından dolayı icralık olan banka müşterilerinin zor durum kredileri ile alakalı durumlarına, başvurdukları bankalar karar verebiliyor. Eğer siz geçmişte bir kredi kartı sebebi ile ya da ödemediğiniz kredi taksitleriniz nedeni ile avukatlık ve de icralık olduysanız, bu konuda size zor durum kredisi verilebilir mi diye kendi bankanıza sormalısınız. Devamında ise diğer özel ve de devlet bankalarına da başvurun. Her bankanın kendi inisiyatifinde bulunan bu durum, istediğiniz kredi miktarına göre de şekillenebiliyor. Ödemelerinin gecikmesi nedeni ile önce avukata daha sonra da icraya düşmüş olan banka müşterileri, eğer bu borçlarını kapattılarsa ve de üzerinden her bankanın kendi belirlediği o bekleme süresi geçtiyse; kolaylıkla zor durum kredisini talep edebiliyorlar.

Tavsiye Edilen Makale: Avukatlık Olanlara Kredi

Zor Durumda Olana Acil Kredi Almak İçin Gerekenler

Acil ve de hızlı kredilerde yapmanız gereken şey; şubeye gidip beklemektense; müşteri numaranız ile müşterisi olduğunuz bankanın internet sayfasında kredi talebinizi yapmanızdır. Bu başvuru şekli emin olun ki sizlere çok hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamlarını kolaylaştırıyor. İnteraktif ortamdan talep ettiğiniz zor durum kredinizi almak için sadece başvurunuzu doğru bilgiler eşliğinde gerçekleştirmenizdir. Kredileri almak için uzun kuyruklarda beklemenize, farklı yerlerden gelir beyanları, tapu, iş yeri beyanı ya da diğer belgeleri geze geze toplamanıza da hiç gerek yok. İnteraktif kanallar aracılığına güvenin ve de kredi onayınızı bekleyin.

Kefilsiz Kredi Alınabilir Mi?

Her bankanın müşterileri için oluşturduğu bir kredi verme içeriği vardır. Bazı bankaların kredi vermeleri için müşterilerinden kefil istediği durumlar olabiliyor. Ancak orta gelirli her insanın kefilsiz olarak kredi alabileceği bankalarda faaliyet gösteriyor. Bu bankalarda her müşterinin kendisini kolaylaştıracak bir zor durum kredisini bulması da mümkün.

Tavsiye Edilen Makale: Kefil ile Kredi Veren Bankalar

Zor Durum Kredileri Faizleri

Zor anların kurtarıcısı olan krediler için oluşturulan ödeme planlarında en çok dikkat edilen şeyler kesinlikle faizlerdir. Bütün bankaların faizleri değişiklik gösterirken, kendinizin ödeme sürecine uygun olan faizli ödeme koşullarını kabul etmeniz sizin açınızdan çok daha iyi olur. Birçok banka farklı kredi seçeneklerini müşterilerine özel hale getirerek sunuyor. Ayrıcalığınız olsun ve de kendi ödeme isteklerinize uygun bir plan çıkartılsın isterseniz de yine acil kredi veren bankalar bu konuyu da çözüme kavuşturabiliyor.

Ayrıca hemen hemen tüm bankaların uygulamış olduğu yeni sisteme göre de, artık kişiler farklı faiz oranlarına tabi tutulabiliyor. Örnek vermek gerekirse; kredi notunuz yüksek olduğu durumlarda diğer kişilerden daha düşük faiz oranları alabiliyorsunuz. Yani diğer kişilerin yüksek kredi ödemeleri varken, sizin kredi notunuz sayesinde daha uygun kredilere başvuru yapabiliyorsunuz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Mithat avatarı
  Mithat

  30 bin tl lazım yardımcı olabilirsiniz bana

 2. Sinan M avatarı
  Sinan M

  Yasal olarak 25.000 TL lazım. Findeks orta, vergi dairesinde araçlarda haciz var. Bu haciz kalkarsa bankalar kredi veriyor.Kredi alabileceğim banka varmı vergi mükellefiyim. Taşımacılık yapıyorum.

 3. Mustafa avatarı
  Mustafa

  Benimde 40bine ihtiyacimvar esnafim

 4. SADİ avatarı
  SADİ

  15000 tl kredilazım acil memurum kamu çalışanıyım

 5. Aytaç avatarı
  Aytaç

  Bu kişiler bana ulaşabilir mi?

 6. Murat avatarı
  Murat

  2015 yılından itibaren Nakit ihtiyacı olan müşterimizin sorunlarına çözüm üretmekteyiz. SSK – KKP- İCRA VEYA AVUKATLIK sorunu yaşayan tüm müşterimize çeşitli çözümler üreterek, %10 komisyon ile üst limit 40.000 TL olmak üzere kredi çekmelerine yardımcı oluyoruz.

  1. Buse avatarı
   Buse

   Bana da yardımcı olur musunuz acaba?

  2. Mehmet Akif ekici avatarı
   Mehmet Akif ekici

   Banada yardımcı olur musunuz 10000 15000 TL ihtiyacım var

  3. Ergun avatarı
   Ergun

   Mrb benim 40.000 ihtiyacım var acil dev. Memuruyum donus yaparsanız sevinirim ergun

 7. Halil Ateş avatarı
  Halil Ateş

  120 bin tl borcum var bir kaç bankaya konut kredi kartı borcu ödiyeöiyorum tek banka yapma imkanı sunarmısınız

Yorum yapın