Ziraat Bankası POS Destek Hattı (0850 202 35 00)

Ziraat Bankası POS Destek Hattı

Ziraat Bankası POS destek hattı, bankanın POS müşterilerine sunduğu çağrı merkezi hizmetidir. Bu çağrı merkezinden faydalanmak için elbette POS müşterisi olmalı, üye işyeri numarası gibi bilgilerinizin aktif olması gerekiyor. Ziraat Bankası, Türkiyenin köklü devlet bankalarından biri olması ve geniş müşteri portföyü ile işyerlerinin de birinci tercihi haline gelmiş durumda. Uygun pos komisyon oranları ve bir çok hizmeti ile işyerlerinin büyük çoğunluğunda Ziraat Bankası POS cihazı kullanıldığını görmek mümkün. Ziraat Bankası da, geniş bir hizmet ağına sahip olması sebebiyle POS müşterilerinin taleplerine hızlı yanıt verebilmek adına pos destek hattını kurmuş ve kurumsal müşterilerine bu kanal üzerinden aktif hizmet vermektedir. Şimdi Ziraat pos destek hattı ve arıza telefonu hakkında bilgiler vereceğiz.

Ziraat Bankası POS Destek Hattı

Ziraat Bankası pos cihazı arızaları ve diğer problemler için üstte yer alan numarayı arayabilirsiniz. Ziraat pos destek hattı, hızlı yanıt süresiyle de ön plana çıkıyor. İlgili arama sebebini veya arıza sebebini tuşladıktan hemen sonra sizden slip üzerinde yer alan üye işyeri numarası istenecek ve bunu da yazdıktan hemen sonra temsilciye bağlanabileceksiniz.

POS cihazları ile alakalı yaşadığınız problemlerde genel olarak online hizmet devreye giriyor ve uzaktan bağlantı yöntemiyle POS üzerindeki arıza çözülebiliyor. Eğer POS cihazında fiziksel bir arıza veya problem varsa, bunun için de arıza kaydı oluşturuluyor ve ertesi gün teslim alınacak şekilde ekipler yönlendiriliyor.

Bu aşamada da kişilerin mağdur olmaması için yedek pos hizmeti bulunuyor. Eğer pos cihazınız arızalanırsa endişlenemenize gerek yok.

Ziraat Bankası POS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası pos cihazı almak istiyorsanız ilk olarak POS destek hattı olan 0850 202 35 00 numaralı çağrı merkezini arayabilir veya size en yakın Ziraat şubesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda aktif olarak hizmet veren bankkartpos.com.tr adresinden de bilgi alabilir, başvuru formu doldurabilirsiniz.

Ziraat POS Cihazım Arızalandı, Ne Yapmalıyım?

Bu durumda yapmanız gereken tek şey Ziraat POS Destek hattını aramaktır. POS destek hattından arıza kaydı oluşturabilir, bağlantı tarzı hata kodu problemleri yaşıyorsanız bunu bildirerek uzaktan bağlantı yöntemi ile çözümlendirebilirsiniz.

Ziraat Bankası POS Rulosu Talebi Oluşturma

Ziraat Bankası POS rulosu talebi oluşturarak, hiçbir ücret ödemeden POS rulosu alabilirsiniz. Yine 0850 202 35 00 numaralı çağrı merkezini aramalı ve POS Rulosu menüsüne giriş yapmalısınız. İşlem hacminize göre otomatik belirlenen sayıda rulo tarafınıza en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Ziraat POS Gün Sonu Nasıl Alınır?

Ziraat POS destek hattı ile görüşme yaparak gün sonu almak yerine, POS cihazı üzerinde yer alan fonksiyon tuşunu kullanarak istediğiniz zaman gün sonu alabilirsiniz. Gün sonu almak için herhangi bir kısıtlama yoktur, istediğiniz zaman alınabilir. Ziraat Bankası POS  konusunda yaşadığınız problemler için 0850 202 35 00 numaralı telefonu arayabilir, alttaki yorum bölümünden problemlerinizi dile getirebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın