Yapı Kredi POS Destek Hattı (444 0 448)

Yapı Kredi POS Destek

Yapı Kredi POS destek hattı ile, pek çok bankalarda olduğu gibi POS müşterisi olan işletmeler detaylı bilgiler alabiliyor. 7/24 hizmet sunan Yapı Kredi POS telefon numarası hattı üzerinden pos cihazınıza ilişkin tüm soruları sorabilir ve detaylı yanıtlar alabilirsiniz. Bu hizmeti müşterisi olan işletmelere özel olarak sunan Yapı Kredi Bankası bu sayede geniş müşteri işletme potansiyeline sahiptir. Her geçen gün bankacılık hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen Yapı Kredi, bünyesinde satın alınan pos cihazları hakkında da kesintisiz bir biçimde destek hizmetleri sunuyor. Bu sayede işletmeler pos cihazı teknik problemlerinde ve kullanımı hakkında doğrudan bu hatta yöneliyor ve işlemlerini hallediyor. İşletme numarası ve POS cihazında yazan hata kodu sayesinde hızlı bir şekilde işlem yapabiliyor, anında çözülecek durumlar için arıza kaydı oluşturulmasını beklemiyorsunuz.

Yapı Kredi POS Destek Hattı

Yapı Kredi Bankası POS destek numarasından faydalanılabilmesi için ilk olarak bankaya kayıt olunarak pos cihazın satın alınması gerekiyor. Türkiye’de bulunan pek çok işletmeler tarafından da tercih edildiği üzere destek hattı sayesinde ek ücretler ödenmeden cihaz sorunları kolayca giderilebiliyor. Satın alma işlemi herhangi bir ücrete tabi olmasa da, yapılan işlemler üzerinden komisyon alınıyor.

 • Yapı Kredi POS Arıza Numarası
 • 444 0 448

Yapı Kredi Bankası 444 0 448 POS destek hattından iletişime geçilerek pos cihazı hakkında arıza bildirimi, poz cihazı gün sonu işlemleri, pos cihazı başvurusu, sanal pos cihazı kullanımı gibi pek çok farklı türden istekler belirtilebiliyor. Kullanım sırasında karşınıza çıkan hata kodları ve çekim yapamama sorunlarında da rahatlıkla çözüm elde edebiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası POS Cihazı Türleri

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Yapı Kredi ile ayrıca toplamda 3 farklı pos cihazı türlerinden faydalanılabiliyor. Bu pos cihazları ise bireysel amaçla kullanılan pos cihazı, firmalar için kullanılan pos cihazı ve sanal pos cihazıdır. Bunlar arasında ihtiyaç duyulan poz cihazı tercih edilebildiği gibi her 3 türde seçilebiliyor. Tüm bunların aynı sıra pos cihazlarına ilave özellikler de isteyebiliyorsunuz. Temassız POS özelliği son dönemlerin en yaygın kullanılan POS özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

 • Yapı Kredi Kablolu POS (Ethernet)
 • Yapı Kredi WiFi POS (Kablosuz İnternet)
 • Yapı Kredi Sanal POS
 • Yapı Kredi Temassız POS Cihazı

Yapı Kredi POS Cihazı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’ndan pos cihazı satın almak isteyen birey ve işletmeler tercihleri doğrultusunda Yapı Kredi pos destek numarası olan 444 0 448 numaralı çağrı merkezinden, bankanın internet bankacılığı ve şubesinden pos cihazı başvurusu yapabiliyor. En hızlı yöntemlerden birisi de elbette çağrı merkezi olarak kabul ediliyor.

Pos destek hattından sözlü olarak cihazın satın alma talebi oluşturulması, şube ve internet bankacılığı üzerinden ise pos cihazı başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Pos cihazı başvuruları birey ve firmaların konumu baz alınarak farklılık gösterebiliyor. Yapacağınız başvuru işlemleri takibinde POS cihazı bölgedeki yoğunluğa göre teslim ediliyor.

 • POS Başvurusu Gerekli Belgeler
 • Kimlik Fotokopisi
 • İmza Sirküleri
 • Vergi Levhası
 • Oda Kayıt Belgesi
 • Talep edilen ek belgeler

Birey firmaları vekaletname, kimlik fotokopisi, vergi levhası, oda kayıt belgesi, imza sirküleri ve mevcut olan diğer belgeler ile birlikte başvuru yapabiliyor.

Yapı Kredi Sanal POS Başvurusu

Banka müşterileri, Yapı Kredi pos destek hattından sanal pos başvurusu yapılabilir. Ancak diğer pos cihazları başvurusu aksine sanal pos başvurusunda belgelerin eksiksiz bir biçimde hazırlanması gerekiyor. Yapı Kredi çağrı merkezi üzerinden Teleweb Pos, Kolay Mağaza ya da Standart Posnet gibi alt ürünler arasında seçim yapılmalıdır. Ticari yönden ortaklıklarda ise ticaret sicil yetki belgesi, sicil gazetesi, imza sirküleri, işletmeye ait vergi levhası ve mevcut olan diğer belgeler ile birlikte başvuru yapılması gerekiyor.

Yapı Kredi POS Destek Telefon Numarası

 • 444 0 448

Yapı Kredi Bankasından pos cihazı satın alan işletmelerin cihazları Yazar Kasa Pos ve Pos olarak sigorta kapsamına alınıyor. Bu sayede pos cihazı ve işletmeler güvence altına alınıyor. Yapı Kredi Bankası 444 0 448 pos çağrı merkezi üzerinden ayrıca World Ödeme Merkezi olmayı talep eden işyerlerinin en düşük 3 yıl boyunca aktif bir biçimde hizmet sunuyor olması ve World Üye İşletme konumunda olması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası pos cihazına pratik bir biçimde sahip olmak isteyen işyerleri 444 0 448 Yapı Kredi pos destek müşteri hizmetleri numarası üzerinden ya da en yakın Yapı Kredi şubesinden şahsen başvuru yapması yeterlidir. Ayrıca bankanın resmi web sayfasına giriş yapılarak da pos cihazı hakkında detaylı bilgiler alınabilir.

Yapı Kredi POS Destek Direk Bağlanma

Bankanın pos destek hattına beklemden hızlı bir şekilde bağlanmak istiyorsanız ilk olarak işletme kodu bilgisini eksiksiz giriş yapmanız gerekiyor. Zaten Yapı Kredi bankasının destek birimi tuşlamalar doğru yapıldığında hızlıca yanıt veriyor. Satın alma ve paket değişikliği işlemleri için satış kanalı, teknik destek için de destek birimine bağlanmalısınız.

Akbank POS Destek Hattı isimli yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın