VakıfBank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (0850 222 0724)

VakıfBank müşteri hizmetleri direk bağlanma

VakıfBank müşteri hizmetleri, bankanın kesintisiz olarak 7/24 hizmet verdiği iletişim kanallarından birisidir. Bu çağrı merkezi numarası üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Aynı zamanda kredi ve kart başvuruları yapabilir, şubeden ve internetten yaptığınız başvuruları da takip edebilirsiniz. Banka müşterisi olsun olmasın herkes arayıp VakıfBank ürünleri hakkında bilgi alabiliyor. 0850 222 0724 numaları çağrı merkezi her konuda hizmet veriyor olsa da, temsilci ile görüşme yapmak gerçekten zor kabul edilecek işlemler arasında yer alıyor. Bu durumun ortaya çıkmasıyla beraber de bu yazımızı kaleme alarak VakıfBank müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemi hakkında bazı taktikler vereceğiz. Yazımızın ilerleyen bölümünde bulacağınız taktikleri doğru bir şekilde uygulayarak hiç beklemeden müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

VakıfBank Müşteri Hizmetleri Numarası

VakıfBank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0724’dür. Bu numara üzerinden bankaya doğrudan ulaşabilir ve işlem yapabilirsiniz. Bankanın tek iletişim numarası olduğu gibi, bu numara haricinde yaptığınız aramalar doğru kabul edilmeyebilir. Bunun için de doğru vermiş olduğumuz numaraya arama yapmanızı tavsiye ediyoruz. VakıfBank çağrı merkezi telefon numarası üzerinden yapacağınız görüşmeleri bankada kayıtlı olan numaradan yaparsanız herhangi bir bilgi girmenize de gerek kalmaz.

 • VakıfBank Çağrı Merkezine Direkt Bağlanma
 • 0850 222 0724

En önemli konulardan bir diğeri de elbette temsilciye bağlanma. Kartınız hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradığınızda banka sizi temsilciye bağlamadan önce sesli yanıt sistemi ile işinizi halletmeye çalışır. Bu durumda temsilciye bağlanmanız gerekmiyor fakat farklı bir işlem hakkında bilgi almak için biriyle görüşmek isteyebilirsiniz. İşte şimdi de bu bilgileri vermeye çalışacağız.

VakifBank Musteri Hizmetleri

VakifBank musteri hizmetleri ararken ilk olarak bankada kayıtlı numaranızı kullanmalısınız. Bu sayede banka sizi rahatlıkla tanıyacaktır. Yani ek iletişim ve tc kimlik gibi bilgileri tuşlamanıza gerek kalmadan bu adımları rahatlıkla geçebileceksiniz.

VakıfBank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

 • İlk olarak 0850 222 0724 numaralı çağrı merkezini arıyoruz
 • (aramayı bankaya kayıtlı numaranız ile yapmalısınız)
 • Gerekli bilgilerin aktarıldığı menünün bitmesini bekleyin
 • Arkasından sesli yanıt sisteminin sorusunu dinleyin
 • Soru bitince “Müşteri Hizmetleri” deyin
 • Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
 • Eğer kabul etmezse “SGK” veya “Vergi Ödeme” diyerek devam edin
 • Müşteri hizmetlerine aktarıyorum sesini duyacaksınız.

SGK ve vergi ödemeleri genellikle müşteri temsilcileri aracılığı ile yapılır. Yani müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmadan bu işlemleri yapamayacağınız için VakıfBank müşteri hizmetleri direk bağlanma yönteminin en etkilisi budur. Yine alttaki resmi de kullanarak tuşlama ekranını nasıl geçeceğinizi öğrenebilirsiniz.

VakıfBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

(Bu görsel birinci seçeneğin çalışmaması durumunda kullanılmalıdır.)

VakıfBank Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Üstteki adımlarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz durumunda temsilciye bağlanmama ihtimaliniz yok. Bu yöntem denenmiş ve %100 çalışan bir yöntemdir. Zaten SGK ödemesi ile ilerlediğinizde bu ekrandan da tüm işlemlerinizi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Yani benim başka bir işim var diyerek yöntemi uygulamamazlık yapmayın.

VakıfBank Ticari Çağrı Merkezi

Eskiden VakıfBank kurumsal çağrı merkezi numarası farklı olsa da, artık tek numara üzerinden kesintisiz hizmet vermeyi hedeflemiştir. Yani 0850 222 0724 numaralı çağrı merkezinden hem bireysel, hem de ticari işlemlerinizi halledebilirsiniz. Zaten 2 farklı hesabınız bulunması durumunda bu işlem size aramanın başında sorulacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. nizamettin şahin avatarı
  nizamettin şahin

  destek kredisi için başvurdum onaylandı diyor bankaya gitmeden halledebilirsiniz diyor. internet bankacılıgı üzerinden hesap oluşturdum hesap numaramı bilmedigim ve şifremi henüz bilmedigim halde benden şifre soran ve bilgilerime girmek için benden şifre isteyen bir banka ile çalışacagım için çok üzgünüm. ileride dogacak sıkıntılar için müşteri hizmetlerine baglanıp derdimi anlatamayacagım için de bu destek kredisinden ve vakıfbank ile çalışmaktan vazgeçiyorum.

Yorum yapın