Ücretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar

Ücretsiz yazar kasa pos cihazı veren bankalar

Son zamanlarda teknolojinin hızlı gelişimi ile kredi kartı kullanıcılarının ve esnafımızın işini kolaylaştırmak adına yazar kasalar daha kullanışlı hale getirilerek pos cihazları ile birleştirildi. Böylelikle tek bir yazar kasa içerisine farklı bankaların kodları eklenerek tüm bankaların çekimleri bu mobil yazar kasalar üzerinden gerçekleştirilebilir hale geldi. Ancak yazar kasa pos cihazlarının ücretleri de maalesef şuan için biraz pahalı. Peki ücretsiz yazar kasa pos cihazı veren bankalar var mıdır? Yazar kasa pos cihazını ücretsiz olarak alabileceğimiz yerler ve bankalar hangileridir? Yazımızda sizlere ücretsiz bir şekilde yazar kasa pos cihazı alabileceğiniz bankaları aktaracağız.

Yazar Kasa Pos Cihazları Zorunlu Mudur?

Yeni nesil yazar kasa pos cihazları tüm esnafımız tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle de 2016 yılı ve sonrasında vergi mükellefi olan esnaflar için zorunlu kılınmıştır. Durum böyle olunca da yeni esnafımız bu masrafın altına girmek zorunda kalıyor. Bizler de ücretsiz bir şekilde yazar kasa pos cihazı alabileceğiniz bankaları sizlere sunacağız. Bu sistem her ne kadar masraflı bir sistem olsa da yazar kasa posların her bir modelinin de farklı özellikleri bulunuyor. Çalışmakta olduğunuz iş koluna göre bazı farklılıklar göstererek günlük iş hayatında yaşadığınız durumları oldukça kolay hale getiriyor.

Ücretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar

Yeni nesil yazar kasa pos cihazlarını alabilmek için bazı şartları karşılıyor olmanız gerekiyor. Öncelikle bu şartları sizlere aktaralım. Alttaki listeden herhangi bir eksiğiniz yoksa yazar kasa pos alabilmeniz için herhangi bir engel yoktur.

 • Maliye bakanlığından yeni nesil pos cihazları için izin belgesi
 • Banka başvurusu
 • Cihaz alındıktan 90 gün sonraki dönemde izin alınması ve kayıt
 • Cihaz alındıktan sonra çalıştığınız bankalara giderek uygulama eklettirmek

Tavsiye Bağlantı: 2018 Kredi Faiz Oranları Düşer Mi?

Bu şartlar yerine getirilmişse yazar kasa pos almanız için bir engel kalmıyor. Şimdide gelelim ücretsiz bir şekilde yazar kasa pos veren bankalara. Bu bankalar belirli kampanyalar ile pos cihazını ücretsiz olarak verebiliyor ancak yazar kasalar ekstra ücrete tabi olabiliyor.

 • Vakıfbank
 • TEB Bankası
 • Garanti Bankası

Üstte listelediğimiz 3 banka ile ücretsiz bir şekilde yazar kasa pos sahibi olabilirsiniz. Bu bankalar Bonus ve World özelliğini de barındırdığı için bu bankalar ile çalışmanız durumunda tercih ettiğiniz bankaya göre Bonus ve World üye iş yeri olabilirsiniz. Ancak belirtmekte fayda var, bankaların sağlamış olduğu ücretsiz hizmet yalnızca pos cihazından ibarettir. Ekstra olarak yeni nesil yazar kasa almak istemeniz durumunda ücret yansıtılacaktır. Bu cihazları bankalar dışında haricen de alarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz yazar kasa pos cihazı veren bankalar listemizi içeren yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Cevap

 1. Ali Emin avatarı
  Ali Emin

  Yazar kasa ve pos cihazının tek bir cihaz olarak kullanılabiliyor olması büyük kolaylık. Ayrıca bunu ücretsiz alabiliyor olmak güzel haber.

Yorum yapın