türkiye finans kredi kartı başvurusu

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu 2020 – Türkiye Finans, The National Commercial Bank’ın %67,03’lük hissesiyle 2005 yılından beri hizmet veren bankalardan birisidir. Gerek kredi kartı, gerekse de kredi seçenekleri ile çok çeşitli bankalardan birisidir. Katılım bankası olma özelliği ile de bir çok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Bu yazımız ile de sizlere Türkiye Finans kredi kartı başvurusu konusunda bilgiler vereceğiz. Türkiye Finans, Happy adı alınta bu marka üzerinden kredi kartı hizmeti vermektedir. Happy Gold, Silver ve Platin özellikli kredi kartlarına sahiptir. Ayrıca öğrenciler ve masraf ödemek istemeyen kişiler için de Zero özellikli kredi kartı mevcuttur. Zero özellikli kredi kartı sayesinde de hiçbir masraf ödemeden, yıllık kredi kartı masraflarını üstlenmeden dilediğiniz kullanımları gerçekleştirebilirsiniz. Peki Türkiye Finans kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, nereden yapılır?

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin öncü finans kuruluşlarından biri olan Türkiye Finans Katılım Bankası gerçekleştirdiği pek çok kampanyalar sayesinde geniş müşteri tabanına sahiptir. Özellikle merak edilen Türkiye Finans kredi kartı başvurusu için pek çok müşteriler bu konuda zorluk çekebiliyor. Ülkemizde faizsiz kazancın da temsilcisi olan Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan kredi kartı başvurusunda izlenmesi gereken birkaç basit adımlar bulunuyor. Türkiye Finans Happy Kredi Kartı‘nı müşterilerinin hizmetine sunan banka bu sayede bireylerin alık ödemesini düzenli yapmasına, günlük alışverişlerinde zorlanmamasına öncülük ediyor.Tavsiye Edilen Makale: Yüksek Limitli Kredi Kartı

Türkiye Finans ile kredi kartı başvurusunda bulunmak için önünüzde bir çok alternatif bulunuyor. Bunlardan en yaygın olarak kullanılanı İnternet bankacılığı olarak kabul ediliyor. Ancak Türkiye Finans müşterisi olmadan internet bankacılığı kullanılmayacağı için, daha çok SMS veya müşteri hizmetleri aranarak kredi kartı başvurusu yapılması tercih ediliyor. Şimdi hem Türkiye Finans kredi kartları hem de başvurus kanallarından söz edeceğiz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Merak edildiği gibi Türkiye Finans kredi kartı başvurusu için pek çok farklı kanallar bulunuyor. Türkiye Finans Bankası müşterileri Finans Happy Kredi Kartı alabilmek için dilerse banka şubesinden veyahut dilerse internet bankacılığı üzerinden online başvuru yapabiliyor. Ayrıca Bankanın resmi sitesinden de kredi kartı başvurusu yapılabilir. Happy Kredi Kartı alınabilmesi için bireylerin öncelikle banka müşterisi olması gerekiyor. Yani en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesine başvurularak mevduat hesabı aktif edilmesi gerekiyor. Tabi tercihi doğrultusunda hesap açtırmadan da Türkiye Finans Happy Kredi Kartı’na sahip olabiliyorlar. Fakat daha güvenceli olması ve diğer bankacılık hizmetlerinden de kolayca faydalanılabilmesi açısından hesap açtırılmasını tavsiye ediyoruz. Hesap açtırmadan kredi kartına sahip olmak isteyenler 4 aşamalı bilgileri sunması yeterlidir. Kimlik, meslek, iletişim ve onay bilgisi sunması gerekiyor.

Türkiye Finans Kart Başvuru Yöntemleri;

 • Türkiye Finans Mobil Bankacılık,
 • Türkiye Finans İnternet Bankacılığı,
 • Türkiye Finans SMS ile Kredi Kartı Başvurusu,
 • Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri,
 • Türkiye Finans Şubeleri.

Türkiye Finans Bankası Kredi Kartları Özellikleri

türkiye finans kredi kartı başvurusu

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Kredi kartı haricinde diğer kredi kartları tiplerine de başvurabilirsiniz. Örneğin alışverişleriniz boyunca bolca bedava bonuslar almak için Happy Kartı Silver kredi kartına başvurabilirsiniz. Ya da yüksek teminatlı asistan hizmetlerinin yer aldığı Happy Kartı Gold kredi kartına başvurabilirsiniz. Hafta sonu sineme ve tiyatro biletlerinden %50 indirimli olarak faydalanmak istediğinizde Happy Kart Platium başvurusu yapabilirsiniz. Yıllık kart aidat bedeli olmayan, taksit ve avans gibi özellikleri bulunan Happy Zero Kart için başvuru yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartları;

 • Türkiye Finans Happy,
 • Türkiye Finans Happy Silver,
 • Türkiye Finans Happy Gold,
 • Türkiye Finans Happy Platinum,
 • Türkiye Finans Happy Zero.

Tavsiye Edilen Makale: Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye Finans happy kredi kartları, bir çok özelliği de beraberinde getirmektedir. Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapabilmek için tüm özellikleri öğrenebilir, bu özellikler doğrultusunda size en uygun kredi kartını seçebilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Özellikleri;

 • Türkiye Finans Happy kartları, Bonus özellikli kredi kartıdır. Bonus özelliği üzerinden yapacağınız harcamalarda puan kazanabilir, ek taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.
 • Biriken bonus puanları tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Bağış Puan ekstra uygulaması sayesinde kazandığınız puanlar ile vakıf ve derneklere dilediğiniz gibi bağış yapabilirsiniz.
 • Tüm Happy kredi kartları, Happy Avans özelliğine sahiptir. Dilediğiniz Türkiye Finans ATM’sinden nakit avans çekimi yapabilirsiniz.
 • TAKSİTLE özelliği ile harcamalarınıza ekstra taksit yapabilirsiniz.
 • Temassız ödeme özelliği ile 120 TL’ye kadar temassız ödeme özelliği.
 • TAKSİTLE özelliği ile bir çok sektörde geçerli olan 50 TL ve üzeri alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. (gıda, akaryakıt, tekel, fatura, prim, vergi vb. dışındaki.)
 • HGS ödemeleri için otomatik yükleme talimatı.
 • Kredi kartı limit yönetimi ve dilediğiniz zaman kart limiti arttırma özelliği.

Ayrıca katılım bankalarından biri olması sebebiyle faiz terimini kullanmayan Türkiye Finans Bankası’ndan faiz oranlarını öğrenmek istediğinizde müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Kredi Kartı başvuru sonucu öğrenmeniz için 2 yöntem bulunuyor. Bunlardan biri başvuru yaptığınız şubeye bizzat başvurarak sonucu öğrenmeniz ve diğeri ise 0850 222 22 44 numaralı Türkiye Finans Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sonuç hakkında bilgi talep etmektir. Daha pratik olması açısından müşteri hizmetlerine bağlanmanızı tavsiye edebiliriz.

Türkiye Finans Bankası Happy Kredi Kartı Başvurusu İptali

Türkiye Finans Bankası Happy Kredi Kartına başvurduktan sonra kartınız teslim edilmek üzere yola çıktığında iptal etme seçeneğiniz bulunmuyor. Fakat başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını sorguladığınız takdirde başvurunuz onaylanmadığında müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurunuzu iptal edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz en yakın Türkiye Finans Bankası şubesine giderek de başvurunuzu iptal ettirebilirsiniz.

Nakit Çekim Ek Bedeli Ve Faiz Oranları

Türkiye Finans Bankası Happy Kredi Kartınızdan çekim gerçekleştirdiğinizde bankanız tarafından bu işlem için 2 TL hizmet bedeli sunuyor. Buna ilave olarak da enflasyon bedeli de yansıtılıyor. 2019 yılına ait enflasyon farkı düzeyi Türkiye Finans Bankası akdi kar payından yüksek olmayacağından %2.00 oranında kabul görebilirsiniz.

Happ Kredi Kartı çalınma, kaybolma, kırılma gibi durumlarda ise 0850 222 22 44 Türkiye Finans Bankası müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Bu aşamadan itibaren sistem tarafından ilk seçenekte kayıp bildirimi açısından yönergeler sunulur. Yönergeleri takip ederek kartı durumu hakkında bilgi aktarmanız yeterlidir.

Türkiye Finans Bankası Happy Kredi Kartı sayesinde alışverişlerinizi kolayca yapabilir, aylık ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin