TEB POS Komisyon Oranları (Güncel)

TEB POS Komisyon Oranları

TEB POS komisyon oranları, çeşitli kampanyalar hakkında bilgiler bu sayfada! İşletmelerin pos kullanmaya başlamasıyla birlikte vatandaşların nakit taşıma zorunlulukları ortadan kalkmış ve taksitlendirme işlemi ile kolay bir ödeme imkânı sağlanmıştır. Pos cihazlarının vatandaşlara faydasının yanı sıra işletme açısından da büyük faydaları bulunmaktadır. İşletmeler, pos cihazları sayesinde hacim artışı yaşamakta ve maliyet miktarlarını arttırmaktadır. TEB pos komisyon oranları incelendikten sonra, mevcut avantajlardan yararlanmak maksadıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İşletmenize özel olan fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, TEB pos cihazı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzu herhangi bir şubeden ya da internet üzerinden yapabilirsiniz.

TEB POS Komisyon Oranları

Banka ve kredi kartları ile yapılan alışveriş oranlarının artması ile beraber, işletmelerdeki pos cihazlarının sayısı da bununla doğru orantılı olarak artış göstermiştir. İş yerleri, avantajlı pos cihazları için bankalara başvuru yapıyorlar. İşletmeler başvuru işleminden önce komisyon oranları ve pos kampanyalarıyla alakalı geniş çaplı bir araştırma yapıyor.TEB bankası da, POS cihazı komisyonları için çok uygun fiyatlar verdiğinden dolayı en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle de sunmuş olduğu kampanyalar ve terminal modelleri ile müşterilere bir çok kolaylık sağlamaktadır. TEB ve CEPTETEB olarak hizmet veren bankanın bir çok POS cihazı türü bulunuyor. TEB pos komisyon oranları ve TEB pos cihazı çeşitleri şunlardır;

TEB POS Çeşitleri, Türleri ve Komisyonları

+ TEB Ortak POS

Bu pos cihazı sayesinde pek çok sayıda avantaj elde edebilirsiniz. TEB; Akbank, Vakıfbank Yapı Kredi, İş Bankası, Halkbank ve Finansbank ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

+ TEB DCC POS

DCC kısaltmasının açılımı dynamic currency conversion yani ‘dinamik kur dönüşümü’ anlamına gelmektedir. TEB DCC pos cihazı, yurt dışı kartlarınızın cihazınızda geçerli olmasını sağlar. Örneğin Almanya’dan gelen müşteriniz, Almanya’da bulunan banka ya da kredi kartı ile Euro hesabını kullanarak sizden alışveriş yapabilir. Güncel kur durumlarına göre hesabından aldığı hizmet ya da ürünün tutarı Türk lirasına dönüştürülerek kesilir.

+ TEB Sanal POS

TEB sanal pos ile internet üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz satış işlemlerini müşterilerimize en pratik ve en güvenilir şekilde sunmuş oluruz.

+ TEB POS Plus+

TEB pos plus+ uygulaması mail order vasıtasıyla kredi kartı üzerinden satış yapmakta olan firmalar için tasarlanmıştır. Bu uygulama sayesinde taksitlendirme de yapabilirsiniz.

+ TEB Yazar Kasa POS

Yazar kasa POS cihazı, sıklıkla tercih edilen pos cihazlarından birisi olarak kabul edilmektedir. Daha çok, küçük çaptaki işletmeler bu cihazı kullanmaktadır.

+TEB Sabit Ücretli Bonus POS

TEB Sabit ücretli pos sayesinde 100.000 TL’ye ulaşan ciro limitleriyle, %0 komisyon oranı ve 0 bloke gün özelliklerini kullanmanız mümkündür.

+ TEB Bonus POS

Bonus POS cihazı ile de bonus kart ve bonus puan özelliğine sahip tüm banka kartlarına işlem sağlayabilirsiniz. Ayriyeten bonus yükleme ve kullandırtma gibi özellikler de hizmet kapsamına dâhildir.

+TEB Döviz POS

Döviz POS cihazı sayesinde tam 7 farklı para birimine alışveriş olanağı sunabilirsiniz. Bu para birimleri: TL, USD, EUR, GPB, Ruble (RUB), Riyal (SAR) ve Japon Yeni (JPY)’den oluşmaktadır.

+ TEB Doktor POS

Bu pos cihazı; doktor, diş hekimi ve veteriner hekimler tarafından kullanılabilen bir cihazdır.

TEB POS Komisyonları ve Taahhüt Süresi

Eğer bir pos cihazı sahibi olmak istiyorsanız, minimum 12 ay taahhüt yaptırmanız gereklidir. Bu taahhüt süresi maksimum 36 ay gibi bir zaman dilimi olarak ön plana çıkmaktadır. Süresi dışında miktarlara da değinecek olursak; TEB bankası pos ücretleri en az 2.000, en fazla 12.000 TL olduğu belirtilmektedir. Bankaların komisyon oranlarından bahsedecek olursak, taahhüt süresi ve ciroya göre %1.10 ila %5.20 arasında değişebilmektedir.

TEB POS Ücretleri Neler?

TEB, sunmuş olduğu birçok pos hizmetiyle beraber POS hizmeti alabileceğiniz bankalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu cihaz sayesinde pek çok ihtiyacınızı karşılayabiliyor ve bunun yanında ek ürünlere ihtiyaç duymuyorsunuz. TEB POS ücretleri ise banka ile doğrudan iletişim kurarak ve POS cihaz kaydı yaparak alınabiliyor. Bölgelere göre, sektöre ve kişiye özel kampanyalardan faydalanmak için hemen müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, POS cihazı alabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın