TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (0850 200 0 666)

TEB müşteri hizmetleri, müşterilerine oldukça hızlı hizmet veren çağrı merkezlerinden birisi. Son zamanlarda çıkan sesli yanıt sistemleri ile maalesef tüm banka müşterilerinin ortak derdi olan temsilciye bağlanamama sorunları baş göstermiş durumda. Bu sorunların önüne geçmek için de bazı yöntemler geliştirerek, hiç beklemeden temsilciye bağlanmanın bazı yöntemleri gelişmiş durumda. Daha çok hızlıca işlem yapmak için, özellikle de sesli yanıt sisteminin yetersiz geldiği menüleri tercih ederek TEB müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemleri işinize yarayacak cinsten! Bankaların çağrı merkezleri üzerinden bir çok işlem yapabildiğimiz için, sürekli arama ihtiyacı duyabiliriz. Fatura ödemeleri, para transferleri ve ekstre bilgileri gibi bir çok işlemleri temsilci sayesinde yapabilirsiniz. Elbette bu yöntemler yalnızca temsilciye aktarılmak için geçerli. Çağrı merkezinin yoğunluk durumunda maalesef beklemekten başka çare kalmıyor. Şimdi gelelim tüm yöntemleri listelemeye!

TEB Müşteri Hizmetleri

TEB müşteri hizmetleri, müşterilerin 7 gün 24 saat boyunca hizmet alabileceği bir banka kanalıdır. Çağrı merkezi sayesinde bir çok işlem yapabilir, bankacılık ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle artık başvurular da çağrı merkezleri aracılığı ile yapılabiliyor. Durum böyle olunca da TEB müşteri hizmetleri telefon numarası önem kazanan bir unsur haline geliyor. TEB bankası müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 200 0 666

 • TEB Bankası Telefon No
 • 0850 200 0 666

İlk olarak bankanın çağrı merkezi numarasını tam öğrenmelisiniz. Çoğu banka bireysel ve ticari olarak iki farklı numara üzerinden hizmet verebiliyor. Yukarıda paylaşmış olduğumuz müşteri hizmetleri numarası bireysel bankacılık işlemleri için kullanılıyor. Ayrıca TEB bankasının tek telefonu olup, farklı numaraları aramayı denememelisiniz.

Şimdi sıra geldi, TEB müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemlerine. Eğer doğrudan temsilciye bağlanmak, hiç beklemeden tuşlama yapmadan görüşme yapmak istiyorsanız bu yazımız tam da size göre! Altta vereceğimiz taktikleri uygulamanız durumunda sesli yanıt sistemini atlayacak ve direk yetkiliyle görüşeceksiniz!

TEB Çağrı Merkezi Telefon Numarası

 • TEB Çağrı Merkezi Numarası
 • 0850 200 0 666

Vermiş olduğumuz telefon numaralarını kullanarak dilediğiniz her konuda bankadan yardım alabilirsiniz. İster kredi başvurusu, ister kart başvurusu yapabilir, ödemelerinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezleri üzerinden otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. TEB müşteri hizmetleri numarası 7/24 hizmet veriyor!

TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İşte sıra TEB direk bağlanma yöntemlerine geldi! Altta liste ve görsel halinde sunmuş olduğumuz müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerini adım adım uygulayarak sorunsuz bir şekilde müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanabilirsiniz.

Önemli İpucu!
Temsilciye hızlıca bağlanma yöntemlerinden en önemlisi, bankada kayıtlı olan telefon numarasını kullanarak arama yapmaktır!
 • 0 850 200 0 666 numaları çağrı merkezini arayalım
 • Aktarılan bilgileri dinleyelim, bitmesini bekleyelim
 • Eğer bilgi isterse (TC, telefon numarası, kart numarası) tuşlayalım
 • Daha sonra gelen menüden önce 3, ardından 1’i tuşlayalım
 • Yine gelen menüden 1’i tuşlayalım ve bekleyelim
 • (3-1-1 tuşlaması yaparken 1’er saniye beklemelisiniz)

Sesli yanıt sistemi kullanarak direk bağlanma;

 • 0 850 200 0 666 numaları çağrı merkezini arayalım
 • Aktarılan bilgileri dinleyelim, bitmesini bekleyelim
 • Eğer bilgi isterse (TC, telefon numarası, kart numarası) tuşlayalım
 • Daha sonra sesli yanıt sistemi gelirse “SGK ödeme” diyelim
 • Kabul etmezse “Vergi Ödeme” diyelim
 • Uyarılar yapıldıktan sonra müşteri hizmetlerine aktaracaktır!

TEB Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

TEB Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

Diğer bankalardaki gibi TEB’de de müşteri hizmetleri numarası ücretlidir. 0850 ve 444’lü numaların tamamı ücretli aranabilir. Elbette mevcut operatör firmanızın sunduğu tarifeler artık çok kapsamlı olduğundan, müşteri hizmetlerini aradığınızda “her yöne” dakikalarınızdan kullanılır.

TEB Direk Bağlanma

Yine aynı şekilde üstte verdiğimiz bilgilerin tamamı aslında müşteri temsilcisine bağlanma yöntemlerinin bazıları. TEB müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemlerini birebir kullanmanız durumuda sorunsuz bir şekilde temsilciye bağlanabilir, işlemlerinizi halledebilirsiniz. Sesli yanıt sistemlerinde ödeme işlemleri yapılmadığı için, özellikle vergi ödemesi yapmak istediğinizi söyleyerek anında temsilciye bağlanabilirsiniz.

TEB Temsilciye Direk Bağlanma Tuşları

TEB bankası telefon numarasını aradığınızda size bazı sesli işlemler aktarır. Bu işlemler, hangi tuşu tuşlamanız gerektiği konusunda bilgiler verir. Bizler de işinizi kolaylaştırmak adına hangi menüleri tuşlamanız gerektiğiniz sizlere aktaracağız. TEB direk bağlanma yöntemlerini kullanmak istiyorsanız yukarıda da belirttiğimiz gibi sırasıyla “3 – 1 – 1” tuşlarını arada 1’er saniye bekleyerek tuşlamalısınız.

Müşteri Temsilcisi Banka ve Hesap İşlemleri

Banka, hesap ve kredi kartı işlemleri için;

 • Hesabınızın bakiye öğrenme ve hesap işlemleri (1)
 • Yatırım, Döviz, USD, Euro Para Cinsleri (2)
 • EFT ve tüm para transfer işlemleri (3)
 • Kredi kartı durum sorgulama (4)
 • Kredi ve banka kartını internet alışverişine açtırma (5)
 • Bunların dışında temsilciye bağlanmak için (0)

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Şeyh Müslüm Kılınç avatarı
  Şeyh Müslüm Kılınç

  Yanlış yatırılan paranın iadesi için müşteri hizmetleri ile görüşebildim. teşekkürler.

 2. Gulay topal avatarı
  Gulay topal

  Musteri hizmetlerine baglanamiyorum.Yardimci olurmusunuz

 3. Gulay topal avatarı
  Gulay topal

  2 gundur musteri hizmetlerine baglanamiyorum cozum bekliyorum

 4. Feridun avatarı
  Feridun

  Musteri hizmetlerine bir turlu baglanamadim her aradigimda baskasiyla gorusuyorlar bugun paketimdeki dakikayi ve zamanimi Teb musteri hzmetlerine baglanmakla harcadim ama iletisim kuramadim.

  1. Mert avatarı
   Mert

   Yazıda yer alan tuşlamaları yaparak hızlıca bağlanabilirsiniz. Ancak yoğunluktan dolayı beklemeye alınması hususunda yapılacak pek bir şey yok.

 5. BURCU AZAR avatarı
  BURCU AZAR

  MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLANMA KONUSUNDA COK KÖTÜBİR BANKA BİR SORUN OLDUGUNDA ÇÖZMEK COK ZOR BU BANKA

 6. BURCU avatarı
  BURCU

  MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLANMA KONUSUNDA COK KÖTÜBİR BANKA BİR SORUN OLDUGUNDA ÇÖZMEK COK ZOR BU BANKA

Yorum yapın