şubeye gitmeden online kredi

Bankacılık sektörü her geçen gün gelişiyor ve yenileniyor. Artık birçok işlemi gerçekleştirmek için banka şubesine gitmeye gerek yok. İnternet üzerinden online olarak bu işlemleri yapmak mümkün. Elbette bu konuda en büyük kolaylık kredi için oluyor. bankası şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden online kredi başvurusu yaparak anında onay alıp krediyi de hesabınıza çekebiliyorsunuz. peki şubeye gitmeden online kredi veren bankalar hangileri? İsterseniz bu konuyu detaylı olarak ele alalım. Şubeye gitmeden kredi veren birçok banka var. Ancak bu bankalar genellikle bu tür kredi seçeneklerinde kendi müşterilerine öncelik tanıyorlar. Yani maaş hesabınızın bulunduğu ya da uzun süreden beri çalıştığınız bankalardan şubeye gitmeden çevrimiçi kredi talep edebilirsiniz. Peki nasıl mı?

Şubeye Gitmeden Online Kredi Nedir?

Bankalarda artık birçok işlem online olarak internet üzerinden yapılmaya başlandı. Eskiden online bankacılık sistemi üzerinden sadece havale ve EFT işlemleri gerçekleştiriliyordu. ancak artık kredi ve kredi kartı başvuruları da online olarak yapılabiliyor. bu uygulama ilk çıktığı zamanlarda sadece başvuru aşaması online oluyordu ancak kredi artık hesaba da online olarak yatıyor. Yani eskisi gibi bankaya giderek kredi başvurusu yapmanız ve krediyi bankadan teslim almanız artık söz konusu değil.Telefonunuza bankanın uygulamasını indirerek ya da tarayıcı üzerinden bankaya giriş yaparak online başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. bunun için ihtiyacınız olan tek şey müşteri numaranızı ve online giriş şifrenizi bilmek. Kısa süre içerisinde giriş işlemlerini yaparak sadece birkaç dakikada kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye gitmeden online kredi veren bankalar 2019 aşağıda listelenmiştir.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar, herkes tarafından araştırılıyor. Öncelikle her bankadan şubeye gitmeden kredi çekmeniz mümkün değil. Bunun için bankanın sizi tanıması gerekiyor. Yani maaş hesabınızın olduğu ya da yüklü miktarda paranızın bulunduğu bir hesap üzerinden başvuru yaparsınız kredi alma şansınız artacaktır. sürekli çalıştığınız bir bankadan online kredi başvurusu yapmanız durumunda krediniz onaylanırsa bankaya gitmenize gerek kalmadan bu işlemler online şekilde halledilebilir. Bu sistem bankacılık sektörünün en önemli gelişmelerinden biri olarak kabul ediliyor.

şubeye gitmeden kredi

Tavsiye Edilen Makale: Şubeye Gitmeden Erken Kredi Kapatmak

Çünkü geçmiş yıllarda kredi kullanmak isteyenler bankaya giderek başvuru yapmak zorundaydı. daha sonra başvuru işlemleri online olarak yapılmaya başlandı ancak yine imza ve paranın teslimi için banka şubesine gitmek zorunluydu. Son birkaç yılda ise şubeye gitmeden kredi veren bankalar parayı direk olarak müşterilerinin hesabına yatırmaya başladı. Ancak online olarak verilen kredi miktarları bankalar tarafından biraz düşük tutuluyor bunu göz önünde bulundurmak gerekir.

Eğer yüksek miktarda bir kredi almayı hedefliyorsunuz bunun için yine banka şubesine giderek başvuru yapmanız ve onay işlemlerine yerinde takip etmeniz gerekecektir. İnternet üzerinden yaptığınız online kredi başvuruları sırasında da elbette şansımızı deneyebilir ve yüksek meblağlar için başvuru yapabilirsiniz. Ancak bu durumda kredinizin onaylanması oldukça düşük bir ihtimal gibi görünüyor. Online kredi başvurusu ve şubeye gitmeden kredi çekmenin en önemli avantajı ise sayfalar dolusu imza atmamıza gerek kalmaması.

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek Nasıl Olur?

Şubeye gitmeden kredi çekmek istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey cep telefonunuzda bulunan bankanızın uygulamasından kredi başvuru bölümüne ulaşmak ve burada istediğiniz kredi miktarını yazarak ödemek istediğiniz taksit tutarını seçmek. Kişisel bilgileriniz zaten uygulama içerisinde olduğu için sizden herhangi bir bilgi talep edilmeyecektir. Sadece talep ettiğiniz kredi miktarını ve taksit seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. Ardından talep ettiğiniz krediyi onaya gönderebilirsiniz. Bankalardaki sicilinize göre kredi talebiniz en kısa sürede onaylanacak ya da reddedilecektir. değerlendirmenin olumlu sonuçlanması durumunda bu defa krediyi hesabınıza isteyip istemediğiniz sorulacaktır.

Eğer şubeye gitmeden kredi çekmek istiyorsanız kredi tutarının hesabınıza yatmasını onaylamanız gerekir. bankaya gidip sıra beklemek yerine online olarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. bankalar artık yeni sistemlerinde online ortamda sizlere kredi sözleşmesini ulaştırıyor. Kredi sözleşmesi size ulaştıktan sonra sadece onay butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Bu sayede bankada sayfalar dolusu imza atmak yerine sadece tek bir tıkla sözleşmeyi imzalamış ve onaylamış oluyorsunuz. Onay vermenizin hemen ardından talep ettiğiniz kredi miktarı hesabınıza yatıyor.

Başta da belirttiğimiz gibi online kredi seçenekleri genellikle düşük miktardaki krediler için oluyor. Örneğin bir ihtiyaç kredisi için olan kredi seçeneğini kullanabilirken, ev kredisi ya da araç kredisi daha yüksek miktardaki krediler için yine bankaya gitmeniz gerekiyor.

Online Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

şubeye gitmeden kredi çekmek

Şimdi de, sizler için derlediğimiz en uygun faiz oranları ile online kredi veren bankaları sunacağız. Bu bankalar için faiz oranları güncel olsa da, kişinin kredi notuna göre değişiklik gösterebileceğinden en doğru bilgiyi yine bankalardan talep etmenizi tavsiye ediyoruz. Zaten kredi başvurusu sırasında da sizlere kesinlikle faiz oranları ve aylık olarak ödeme dökümü sunulacaktır. Şubeye gitmeden online kredi veren bankalar;

Yapı Kredi Bankası Şubeye Gitmeden Online Kredi

Yapı Kredi Bankası, dijital olarak bir çok yenilik ile müşterilerine hizmet veren bankalardan birisidir. Durum böyle olunca da, şubeye gitmeden kredi kullanabileceğiniz bankaların da başında geliyor diyebiliriz. Kişiye özel uygun faiz oranları ile de adından sıkça söz ettiren Yapı Kredi bankasının dijital kredisine başvurmak için alttaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Yapı Kredi online müşteri hizmetleri,
  • Yapı Kredi İnternet Bankacılığı,
  • Yapı Kredi Mobil İnternet Bankacılığı.

Bu servisleri kullanarak online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda kredinin onaylanması durumunda anında hesabınıza geçeceğini ve ATM’ler üzerinden direkt olarak kullanabileceğinizi belirtmeliyiz.

QNB Finansbank Rahat Kredi Online Başvuru

QNB Finansbank da gerek kendi çatısı altında, gerekse de yine kendi iştirakleri olan Enpara.com üzerinden bir çok kredi seçeneğini müşterilerine uygun faiz oranları ile sunabiliyor. Ayrıca Enpara.com müşterisi olmasanız bile çok kısa süre içinde İnternet üzerinden kayıt olarak hesabınızı açabiliyorsunuz. Yine bu bankalardan acil nakit ihtiyaçlarınız için 30.000 TL’ye kadar şubeye gitmeden kredi çekebilirsiniz.

Tavsiye Edilen Makale: Enpara Nedir?

Enpara.com üzerinden de başvuru yapmak istiyorsanız, hesabınız varsa İnternet Bankacılığı, yoksa da İnternet siteleri üzerinden başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hesabınız yoksa, paranın yatırılması için öncelikle hesap açmanız gerektiğini de belirtmeliyiz.

Cepteteb Dijital Kredi Başvurusu Anında Onaylı

Yine dijital olarak hizmet veren bir diğer bankalardan birisi de TEB Bankası’nın hizmetlerinden biri olan Cepteteb iştirakidir. Bu sayede yine şubeye gitmeye gerek kalmadan anında kredi başvurusu gerçekleştirebiliyor ve işlemlerinizi oturduğunuz yerden kısa süre içinde halledebiliyorsunuz.

Aynı zamanda kredi notu yüksek olan kişiler için hiç uzun sürmeyen bir onay süreci olan Cepteteb bankası’nın kredi faiz oranları da, müşterinin kredi notuna değişiklik göstererek daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Cepteteb Dijital Kredi’ye başvurmak için alttaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Cepteteb Müşteri Hizmetleri,
  • Cepteteb İnternet Bankacılığı,
  • Cepteteb Mobil İnternet Bankacılığı.

Eğer henüz Cepteteb müşterisi değilseniz de yine resmi İnternet siteleri üzerinden anında başvuru yapabilir, hesabınızın kısa süre içinde açılmasını da sağlayabilirsiniz. Cepteteb, hesap açılış işlemlerini birebir görüşme yöntemi ile gerçekleştirmektedir.

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin