sodexo paraya çevirme

Sodexo paraya çevirme 2020. Sodexo kart, iş verenlerin çalışanlarına sunmuş oldukları nimetlerden birisidir. Bir iş yerinde çalışmaya başladığınızda, yol ve yemek masraflarınız karşılanacağı söylenir. Kimi iş yeri bunu iş yerinde yemek verip servis imkanı sağlayarak yapsa da, kimi iş yeri de yemek kartları vererek çalışanının yemek masraflarını karşılamış olur. Yemek kartlarından en yaygın olarak kullanılanı olan Sodexo, bir çok imkanı da beraberinde getirmektedir. Harcadıkça kazan gibi uygulamalar ile karşımıza çıkan Sodexo, yemek yediğimiz yerlerden veya market alışverişi yaptığımız firmalardan harcamalarımıza ek puan kazanmamıza imkan sağlıyor. Ancak bazı durumlar da olabiliyor ki, Sodexo kartımızı nakite çevirmek isteyebiliyoruz. Sodexo paraya çevirme yöntemleri elbette bulunuyor. Sodexo kartınızı nakde çevirmek istiyorsanız, yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Sodexo Paraya Çevirme Yöntemleri Var Mıdır?

Sodexo kart, en çok kullanılan yemek kartlarından birisidir. Eskiden yalnızca yeme-içme sektöründe kullanılabilen bu kartlar, artık yerini bir çok sektöre bırakmış durumda. Gerek konaklama, gerek yeme içme, gerek market alışverişi, gerekse de akaryakıt alışverişlerimizde sodexo kartımızı kullanabiliyoruz. Aynı zamanda yaptımız alışverişler karşılığında ek paralar kazanıp, kazancımızı katlıyor ve daha fazla alışveriş yapabiliyoruz.

Bazen de sodexo kartımızı nakite çevirme ihtiyacı duyabiliyoruz. Maaşımızın yetersiz geldiği yerde veya acil nakit ihtiyacı doğduğunda sodexo kartı paraya çevirme yöntemlerini arayabiliyoruz. Sodexo kart, yalnızca üye iş yerlerinde kullanılabilen bir yemek kartı olduğundan her önümüze gelen firmadan alışveriş yapamıyoruz. Daha çok sodexo üye iş yeri olan yerler ile alışveriş yapabiliyoruz. Eğer sodexo pos cihazı olan tanıdık bir iş yeriniz bulunuyorsa, bu kişiler ile iletişime geçerek sodexo paraya çevirme işlemi yapıp yapmadıklarını öğrenebilirsiniz.

Sodexo Bozdurma ve Sodexo Paraya Çevirme

Sodexo bozdurma işlemi, sodexo kart kullanan bir çok kişi tarafından araştırılan bir işlemdir. Bu sayede kişiler yemek parası yerine yemek kartlarını nakite çevirerek daha farklı ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Sodexo kart bozdurma işlemi yapmak istiyorsanız öncelikle tanıtık firmalar ile görüşerek bu gibi bir işlem yapıp yapmadıklarını öğrenmelisiniz. Sodexo kart yalnızca üye iş yerlerinde geçtiği için her yerden bozdurma işlemi yapmanız mümkün olmayacaktır. Sodexo kart paraya çevirmek için komisyon ödeyeceğinizi de unutmamalısız.

Tavsiye Edilen Makale: Multinet Paraya Çevirme

Sodexo bozdurma işi yapan kişiler, genellikle çektikleri tutarı tam olarak karşı tarafa ödemezler. Çekilen tutar üzerinden belirlenen komisyon ücreti düşülerek karşı tarafa ödeme yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse sodexo nakite çevirme işlemi sırasında bunu yapacak firma %10 ile %20 arasında bir komisyon oranı talep edecektir.

sodexo nakite çevirme

Aynı zamanda sitemizin alt bölümünde yer alan yorum bölümünü kullanarak da bozdurmak istediğiniz sodexo kart tutarını, elinize geçmesini istediğiniz tutarı ve bilgilerinizi bırakarak, yaşadınız il ile beraber yazarsanız, sodexo kart bozduran kişiler tarafınıza ulaşım sağlayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir. Kişisel güvenliğiniz için mail adresi kısmını doğru doldurmalısınız.

Sodexo Kart Nakite Çevirme

Sodexo kartı nakite çevirme, son dönemlerde oldukça popüler bir hal almıştır. Özellikle yemek kartlarının kullanım sayısının artması ile beraber kartlarını nakite çevirmek isteyen bir çok kişi ortaya çıkmıştır. Bu gibi talepler de firmalara iletildiği için, çoğu firma nakite çevirme işlemi yapmaya başlamıştır. Sodexo kartınızı nakite çevirmek istiyorsanız, bunu yalnızca sodexo işlem noktalarından yapabileceğinizi unutmamalısınız.

Sodexo Nakite Çeviren Yerler Güncel

Güncel olarak sodexo kartı nakite çeviren yerler arıyorsanız, öncelikle tanıdığınız kişiler ile işe başlamalısınız. Sürekli olarak alışveriş yaptığınız veya tanıdığınız olan bir Sodexo üye iş yeri bulunuyorsa önce bu kişiler ile iletişime geçmeli ve işlerinizi halletmelisiniz. Sodexo kart bozduran kişiler tam olarak güvenilir olmayacağından, kendi tanıdığınız kişiler ile bozdurma işlemi yapmanız daha güvenli olacaktır.

Sodexo kartı normal pos cihazlarında kullanamayacakları için, üye iş yeri olmaları gerektiğinden, üye iş yeri olmayan kişilerin ön ödeme veya para taleplerinden de uzak durmalısınız. Bu kişiler kötü niyetli kişiler olup, paranızı almak isteyen kişiler olabilir. Bir iş yerinin üye iş yeri olup olmadığını ise Sodexo mobil uygulaması ile görebilirsiniz.

81 YORUMLAR

 1. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. KOMİSYON ORANI %18

 2. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  Üstteki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

 3. Tüm yemek kartları bozdurulur. Multinet, Sodexo, SETCARD, Metropol, Ticket. Bana ulaşabilirsiniz.

 4. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

 5. TÜM YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVİRİLİR!
  İşletmemizde yapacağımız çekimler ile karşılığında nakit ödeme yapıyoruz. İlgilenen arkadaşlar bize ulaşabilirler. %10 komisyon almaktayız.

 6. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

 7. Ticket Multinet Sodexho vs vs yemek çek ve kartlarınızı %20 komisyonla nakite çevirebilirim lokasyon olarak avcılardayım.

 8. istanbul avrupa yakası sodexo yu nakite çeviren varsa mail yoluyla iletişime geçebilir
  dip not:kartı teslim etmemek şartı ile direk çekim yapıp bozucak bu konuda yardımcı olabilicekler yazarsa daha makul olur

 9. Mersin-Adana civarı Sodexo bozan yerler varsa yüklü miktar bozduracağım .

  Mail yoluyla irtibata geçebilirsiniz

 10. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD  VB. TÜM  YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. ORANIMIZ %23 . ÖDEME PEŞİN YAPILIR. KART 1 HAFTA 10 GÜN BİZ KALIR, PARÇA PARÇA ÇEKMEMİZİN HER İKİ TARAF İÇİN DAHA SAĞLIKLI OLMASINDAN ÖTÜRÜ.

 11. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD  VB. TÜM  YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. ORANIMIZ %23 . ÖDEME PEŞİN YAPILIR. KART 1 HAFTA 10 GÜN BİZ KALIR, PARÇA PARÇA ÇEKMEMİZİN HER İKİ TARAF İÇİN DAHA SAĞLIKLI OLMASINDAN ÖTÜRÜ.
  Kısa sürede dönüş sağlanır.

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin