Setcard Nakite Çevirme, Setcard Paraya Çeviren Yerler

Setcard Nakite Çevirme

Setcard nakite çevirme, özellikle iş yerlerinden yemek kartı kullanan kişiler tarafından tercih ediliyor. Maaşın yeterli gelmediği yerde bu kişiler market veya gıda alışverişi yerine Setcard paraya çevirme yöntemlerine başvurarak nakit ihtiyacını karşılamak istiyor. Genellikle restoran ve market gibi yerlerde kullanılan SETCARD, yine aynı firmalar tarafından nakite çevirilebiliyor. Tüm yemek kartları dahil olmak üzere paraya çevirme işlemlerinizi bu tarz yerlerden yapabiliyorsunuz fakat hepsi aynı hizmeti vermiyor. Bu sebeple de ilk olarak bu işlemi gerçekleştiren yerleri bulmalısınız. Biz de bu yazımız ile sizlere tam detaylı olarak nakite çevirme işlemi yapabileceğiniz işletmeleri listeleyeceğiz.

Setcard Nakite Çevirme

Hemen hemen her işletme, çalışanlarının ihtiyaçlarını rahat karşılayabilmesi için yol ve yemek gibi ödemeler yaparak onları rahatlatmayı hedefliyor. Yemek ödemesi yapmak yerine çalışanlarına Setcard gibi yemek kartı veren işletmeler, çalışanlarının yemek ihtiyacını bu şekilde karşılamaya çalışıyor. Çalışanlar da yemek ihtiyacı yerine farklı nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına Setcard paraya çevirme yöntemlerine başvuruyor.

Şimdi sizlere Setcard nakite çevirme yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz. Elbette bu aşamaya geçmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da bulunuyor. Bunlar özellikle güvenilir kişiler ile ticaret yapmaktan geçiyor. Daha önce hiç görmediğiniz, işletmesini bilmediğiniz kişilere kişisel bilgilerinizi vermemelisiniz.

Setcard Paraya Çeviren Yerler

Setcard paraya çevirme işlemini yapmak için ilk olarak bu işlemi yapan kişilere ulaşmalısınız. Çoğu firma setcard üye işyeri olsa da, nakit para ödeme işlemi yapmayabilir. Bunun için ilk olarak mahalle esnafınızda tanıdık varsa onlarla görüşebilir, bu işlem için ne kadar komisyon aldıklarını da sorabilirsiniz.

Eğer bu şekilde ulaşım sağlayamıyorsanız, sitemizde yer alan iletişim bilgilerini de kullanabilirsiniz. Altta yer alan yorum bölümünü ziyaret edebilir, bu işi yapan ve numarasını paylaşan kişilerle iletişim kurabilirsiniz. İnternet sitemizin bu kişilerle hiçbir alakası ve bağlantısı olmadığını da unutmamalısınız. Bunun için de yine ticaret yapacağınız kişiyi seçerken 2 kez düşünmelisiniz.

Setcard Geçen Yerler

Özellikle son dönemlerde yemek kartlarının tamamı atılım yapmış durumda. Eskiden marketlerde bile zar zor kullandığımız yemek kartları, artık ulaşımdan giyime bir çok alanda kullanılıyor. Bunun için de internet üzerinden Setcard resmi internet sitesini ziyaret edebilir, tüm kullanım alanlarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda güncel kampanyalardan da haberdar olmak için telefona mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

 • Yemek,
 • Gıda,
 • Büfe,
 • Market,
 • Giyim,
 • Ulaşım,
 • Konaklama.

Setcard internet sitesi üzerinde yer alan kampanyaların sizde geçip geçmediğini, aktif olup olmadığını müşteri hizmetlerini arayarak sorgulayabilirsiniz. Bazı işletmeler, yemek kartlarındaki bazı kullanımları kısıtlayabiliyor.

Setcard Nakite Çevirmek İstiyorum

Setcard nakite çevirme Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa ve daha bir çok büyükşehirde işlem yapabileceğiniz bir seçeneğe sahiptir. Bunun için de ilk olarak setcard paraya çevirme işlemi yapan kişilere ulaşım sağlamalısınız.

Bunun için altta yeralan yorum bölümünü kullanabilir, ilgili firmalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Burada yayınlanan hiçbir firma ile internet sitemizin alakası olmadığını da bir kez daha hatırlatalım. Güvenlik amacıyla da uzaktan para transferi yapmamalı, ön ödeme talep eden kişilerle çalışmamalısınız. Görüşmelerinizi yüz yüze yapmalısınız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Recep avatarı
  Recep

  iletişim numarası paylaşabilir misiniz

 2. Oktay avatarı
  Oktay

  Tüm yemek kartlarınız anında nakite çevirilir. İstanbul içi İstanbul dışı uzaktan çekip yardımcı olurum komisyon %18.

  1. Esra avatarı
   Esra

   Bilgi için nasıl ulaşabilirim

  2. Hasan avatarı
   Hasan

   Selam size nasıl ulaşabilirim, kartımı nakite çevirmek istiyorum.

Yorum yapın