Senetle Telefon Satan Mağazalar (Peşin Fiyatına Elden Taksit)

Elden Taksitle Senetli Cep Telefonu

Senetle telefon, nakit karşılığında telefon satın almak istemeyen kişiler tarafından yoğun olarak tercih edilen yöntemlerden birisidir. Elden taksitle peşin fiyatına senetle telefon satan bir çok mağaza olduğu gibi, bu mağazalardan diğer elektronik ürünleri de almak mümkün. Bilgisayar, telefon, beyaz eşya, motorsiklet gibi çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan tüm mağazaları inceleyecek ve tüm ürünler hakkında bilgiler vereceğiz. Son dönemlerde çıkan bir söylenti ile yazımıza devam edelim. Senetli telefon satın aldıktan sonra bu telefonu borcu bitene kadar satışı yapılamaz şeklinde bir çok söylenti mevcut. Bu durum daha çok Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi operatörler tarafında fatura üzerine alınan telefonlar için geçerli. İlk adımı atan Turkcell, şimdilik aktif etmese de yakın zamanda buna benzer bir sistemi test edeceğini duyurdu.

Senetle Telefon Almak İstiyorum

Cep telefonu satın alırken karşımıza çıkan en büyük sorunlardan birisi nakit sıkıntısıdır. Büyük operatörler de dahil olmak üzere cep telefonuna getirilen taksit sınırından payını aldığı için, artık cep telefonlarına 3 taksitten fazla vade seçeneği uygulanmıyor. Durum böyle olunca da tüm operatör firmaları taksit ve kampanya seçeneklerini vadeleri 3 ay olacak şekilde güncellemek zorunda kaldılar. Bunun yerine sizler de cep telefonu satın alırken farklı firmaları tercih edebilir, senetle alışveriş yapabilirsiniz.

Elden taksitle senetle cep telefonu satan bir çok mağaza bulunduğu gibi, operatör firmalardan bu tarz bir alışveriş yapamazsınız. Daha çok altta listeleyeceğimiz ve senetle alışveriş yöntemini kullanan mağazaları tercih edebilirsiniz. Normal şartlarda taksitli telefon alışverişi tüm mağazalar için kısıtlanmış durumda. Fakat bu mağazaların çoğu bu yasağı delerek işlem yapabiliyor. Farklı bir ürün göstererek taksit yapabiliyor.

Elbette her mağaza bu yasağı delmiyor. Yani ilk olarak hangi mağazadan alacağınıza karar vermeli, hemen arkasından firmayı arayarak vade ve taksit seçeneklerini öğrenmelisiniz. Satın alma işlemi yaparken daha çok aynı ilde bulunan firmaları tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha sonra meydana gelebilecek sorunlarda daha rahat çözüm imkanı olacaktır.

 • Evkur
 • YÖN
 • Senet Sepet
 • Gencerler
 • BEKO
 • Arçelik
 • Samsung
 • Beyaz Eşya Firmaları
 • İnternet Siteleri

Üstteki örnekteki gibi büyük firmaları tercih ederek senetle cep telefonu satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu firmaların dışında yerel olarak hizmet veren firmalar da olabileceği için kendi ilinize uygun aramalar yaparak firmalara ulaşabilirsiniz.

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu

Senetle telefon satan mağazaların neredeyse tamamı bu işlemi yaparken herhangi bir ödeme talep etmiyor. Yani satın alacağınız telefona karar vermeniz yeterli! Mağazalar sizden herhangi bir ön ödeme talep etmeyecek ve taksitleri de bir sonraki ay başlayacaktır. Elbette sizler aylık taksit tutarını düşürmek için ödeme yapmak isteyebilir, ödeme yaptıktan sonra kalan tutarı senetle taksite bağlayabilirsiniz.

Arçelik Senetle Telefon Nasıl Alınır?

Arçelik Senetle Telefon

Taksit sınırlandırması gelmeden önce yalnızca kredi kartı ve banka kredisi ile taksit seçeneği sunan Arçelik, artık bazı mağazalarında senetle telefon imkanı sağlıyor. Senet karşılığında, elden taksit ile telefon satın almak isteyen kişiler de bir çok marka ve modelin bulunduğu Arçelik mağazalarını ziyaret ediyor.

Sadece senetle değil, kredi çekerek de telefon satın alabiliyorsunuz. Arçelik, anlaşmalı olduğu bankalar sayesinde mağazalarından kredi başvurusu yapıyor ve kredinin onaylanması durumunda hiçbir formaliteye ve şubeye gerek kalmadan kredi sağlıyor. Bu kredi genel hatlarıyla ihtiyaç kredisi olsa da, alışveriş kredisi olduğu için hızlıca onaylanıyor.

Arçelik mağazaları, özellikle de Apple marka iPhone telefonları satın almak isteyenler için ortak adreslerden birisi. Bir çok Apple modelini mağazasında bulunduran Arçelik, yeni modeller çıktığında anında satışa sunan ve ön satış imkanı sağlayan mağazalardan biri.

Satışa sunulan telefon markaları;

 • General Mobile
 • Arçelik
 • Apple (iPhone)
 • Samsung
 • HTC
 • Huawei
 • Sony

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu (EVKUR)

Evkur Senetle Telefon

Senetle alışveriş ve senetle cep telefonu dediğimizde aklımıza gelen ilk firmalardan birisi şüphesiz Evkur’dur. Senetli alışverişin öncüsü olarak kabul edilen ve bir çok ilde hizmet veren Evkur, internet satışları ile de müşterilerine hizmet veriyor. Bulunduğunuz il veya ilçede Evkur mağazası olmasa bile internet üzerinden de senetli telefon alabiliyorsunuz.

Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Sakarya, Antalya, Denizli, Muğla, Bursa, Bilecik, Kocaeli, İzmit, Zonguldak, Erzurum, Elazığ, Konya, Kayseri gibi bir çok ilde hizmet veren Evkur, mağaza ağının da oldukça geniş olması sebebiyle sık tercih edilen firmalardan birisi.

Yalnızca cep telefonu ile de sınırlı kalmayıp, bir çok ürün seçeneğine ulaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda beyaz eşya ve çeyiz alışverişi de yapabilirsiniz. Elbette bu alışverişleri sadece senetle değil, kredi veya kart seçenekleri ile de alabiliyorsunuz.

Evkur ödeme seçeneklerinden bazıları şunlar;

 • İnternet üzerinden kredi kartı ile,
 • İnternet üzerinden senet sözleşmesi yaparak,
 • Mağazalardan kredi kartı ile,
 • Mağazalardan banka havalesi ile,
 • Mağazalardan senet sözleşmesi ile.

Evkur İnternetten Senetle Cep Telefonu Almak

Evkur Senetle Telefon

Senetli alışveriş olarak karşımıza çıkan ve bir çok ürün seçeneği ile hizmet veren Evkur, internet sitesi üzerinden de alışverişlere imkan tanıyor. Sadece kredi kartı ile değil, internet üzerinden doldurulan sözleşme ile senetle alışveriş yapmaya imkan tanıyor.

İnternet sitesini ziyaret ettikten hemen sonra üst menüde yer alan seçenekleri kullanabilir, satın almak istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Bazı ürünlere özel taksit kampanyalarından faydalanabilir ve daha uzun vade seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Tüm bu işlemleri yapmak için ürünü seçtikten sonra sepete eklemeli, daha sonra sepetinizden ödeme ekranı geldiğinde sözleşmeli yani senetli ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bunun için örnek resime de bakabilirsiniz. Senetli alışveriş yapmadan önce internet sitesine kayıt olmalı ve adres bilgilerinizi girmelisiniz.

Evkur, daha sonra sözleşmeli ödeme seçeneğini seçmeniz durumunda sizlerden kişisel bilgiler talep edecektir. Bu bilgileri senetle telefon alırken mutlaka doldurmanız gerekmektedir. Bu işlem de sistem tarafından otomatik onaya gönderilecek, onay verilmesi durumunda işleminize devam ederek telefonu satın alabileceksiniz.

https://www.evkur.com.tr

YÖN Mağazası Senetle Telefon

YÖN elden taksitle telefon

Aynı şekilde yine Evkur firması gibi hizmet veren ve bir çok ilde satış noktası bulunan firmalardan birisi de YÖN mağazalarıdır. YÖN, aynı evkur da olduğu gibi hizmet veren ve internet üzerinden de alışveriş yapabileceğiniz mağazaların başında geliyor. Bu mağazaları tercih ederek siz de senetli telefon sahibi olabilirsiniz.

12, 24 ve 36 aya kadar taksit seçenekleri bulunan YÖN mağazalarında ürünlere özel taksit imkanı da sunuluyor. Belirli dönemlerde seçili ürünlerde özel vade seçeneklerinden birini tercih edebiliyor ve daha uzun taksitlerle ürüne sahip olabiliyorsunuz.

Mediamarkt, Teknosa Senetle Cep Telefonu Satıyor Mu?

Mediamarkt ve Teknosa, Türkiye’de hizmet veren iki büyük teknoloji mağazasıdır ve bu mağazalardan senet karşılığında ürün almak mümkün değildir. Bu firmalar daha çok anlaşmalı olduğu bankalar ile ortak çalışmalar yürüterek kredi kampanyaları sunar.

Bu kredi kampanyaları belirli dönemlerde yapıldığı gibi, Mediamarkt veya Teknosa mağazalarından rahatlıkla başvuru yapılabilir. Aynı zamanda hem firmaların internet sitelerinden, hem de bankalardan ayırca başvuru da yapılabilir. Kredinin onaylanması durumunda onaylanan limit kadar alışveriş yapılabilir ve ödemeler bankaya yapılır.

Anlaşmalı olan bazı bankalar şunlardır;

 • Fibabanka
 • ING Bank
 • Yapı Kredi
 • Denizbank
 • Türkiye İş Bankası

İsterseniz yukarıda listelenen bankaların internet sitesinden, isterseniz de ürün satın almak istediğiniz firmanın internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra mağazaları ziyaret ederek ürün seçebilir, cep telefonu seçebilir ve bunun üzerinden aynı tutarlı kredi başvurusu yaparak şansınızı daha da arttırabilirsiniz.

Teknosa Alışveriş Kredisi Yapı Kredi

TutarVadeAylık Faiz OranıKredi Tahsis ÜcretiAylık TaksitToplam Geri Ödeme
1.000 TL61,40%0 TL176,60 TL1.059,60 TL
2.000 TL121,40%0 TL185,42 TL2.225,04 TL
5.000 TL241,40%0 TL254,87 TL6.116,88 TL
7.500 TL361,40%0 TL279,34 TL10.056,24 TL
10.000 TL481,40%0 TL305,16 TL14.647,68 TL
15.000 TL601,40%0 TL398,74 TL23.924,40 TL

Üstte yer alan örnek tutar ve ödeme planına göre de planlamanızı yapabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. ercan çalışkan avatarı
  ercan çalışkan

  size nasıl ulaşabiliriz yardımcı olurmusunuz

Yorum yapın