Senetle Para Veren Bankalar (GÜNCEL)

Yaşam standartları gereği bireyler belirli dönemlerde acil nakit ihtiyacı ile karşı karşıya kalabiliyor. Ancak her bireyin de bankalar ile arası iyi olmayabiliyor ve kredi kullanmak yerine senetle para veren bankalar araştırması içine girebiliyor. Ancak senet karşılığında para veren bankalar olup olmadığına dair bilgi sahibi olmak ve dolandırıcı olarak adlandırılan kişilerden sıyrılabilmek gerekiyor. Çünkü bu tarz kişiler para ihtiyacı olan bireyleri suistimal ederek dolandırmaya çalışıyor. Biz de bu yazımızda sizlere senetle para veren bankalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Senetle para veren bankalar var mıdır? Senetle kredi veren bankalar güvenilir midir? Hangi bankalar senetle para veriyor? Yazımızı sonuna kadar okuyarak gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Senetle Para Veren Bankalar Var Mıdır?

Öncelikle belirtmek istiyoruz ki, bankalardan senet karşılığında para veya kredi alamazsınız. Bankaların çalışma sistemine tamamen ters gelen bir durumdur bu senetle para olayı. Bankalar genellikle ödemelerini belirli sözleşme ve taahhütler karşılığında yaparlar. Yani anlayacağınız senetle para veren bankalar yoktur. Ancak senetle para alabileceğiniz bir çok kurum ve kuruluş var. Bu yazımızda da sizlere bu kuruluşlardan bahsetmek istiyoruz. Yazımızın devamında senetle para alabileceğiniz yerleri öğrenebilirsiniz.

Bu aşamada dikkat etmeniz gereken çok önemli noktalar var. Öncelikle size kendini banka çalışanı olarak tanıtan ve senet karşılığında kredi vereceğini söyleyen kişilerden kesinlikle uzak durun. Söylediğimiz gibi senet karşılığında para veren bankalar olmadığı için bu kişiler sizi dolandırmaya çalışan kişiler olacaktır. Sizlerden ön ödeme talep ederek karşılığında kredi kullanabileceğinizi söyleyecekler ve paranıza el koyacaklardır.

Senetle para veren bankalar yoktur! Kendini size banka çalışanı olarak tanıtan ve senetle para vermek isteyen kişilere asla inanmayın, güvenmeyin!

Senetle Para Veren Yerler Firmalar Kuruluşlar

Eğer bankalar ile aranız kötüyse ve senet karşılığında para veya kredi kullanmak istiyorsanız birden çok seçenek mevcut. Bizler ise bu seçeneklerden en güvenilir olanları sizlere sunmaya çalışacağız. Senet karşılığında para veren kuyumcular ve çeşitli şirketler vardır. Örneğin bu şirketlerden senet karşılığında para alabilirsiniz. Araç almak istiyorsanız ve bankalardan kredi çıkmıyorsa araç alacağınız firmanın kredi kuruluşu sayesinde kredi kullanabilirsiniz. Örneğin Fiat marka bir araç alırken, Koç Finans kredisi ile senet karşılığında kredi kullanabilirsiniz. Ancak bu şirketlerin de kredi notunuzu sorgulayacağını unutmayın.

Tavsiye Bağlantı: Senetle Borç Para Veren Tefeciler

Bir diğer seçenek ise kuyumcular. İlinizde bulunan bazı kuyumcular ile görüşerek senet karşılığında borç para alabilirsiniz. Yazımızın devamında bu seçenekleri detaylı olarak inceleyeceğiz. Bazı kuyumcular belirli teminatlar göstermeniz halinde sizlere senet karşılığında borç para verebilir. Ancak kendini kuyumcu olarak tanıtan tefecilere karşı da kendinizi korumanız gerekiyor. Zira tefecilerden borç para almak oldukça sıkıntılı bir durumdur ve ilerleyen dönemlerde başınıza ciddi işler açabilir. Şimdi kuyumculardan senet karşılığında nasıl borç para alınır gelin hep beraber inceleyelim.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular Var Mıdır?

 

Tavsiye Bağlantı: Senetle Altın Alma Nasıl Yapılır?

senetle para veren bankalar

Söylediğimiz gibi, senetle para veren bankalar yoktur. Bu sebeple farklı yöntemler ile borç para arayışının en mantıklı yöntemlerinden birisi de kuyumculardan senetle borç para almaktır. Ancak senetle borç para veren kuyumcuları bulabilmek için de epey araştırma yapmalısınız. Tanımadığınız birisi size kesinlikle borç para vermeyeceği için, senetle para alabilmek için kuyumcuların sizi tanıyor olması gerekebilir. Eğer tanıdık kuyumcunuz yoksa da, senet karşılığında altın satın alarak bu altınları bozdurabilirsiniz. Örneğin senet ile altın satın alır, bu altınları bozdurarak altın borcu gibi bunu kuyumcuya ödemeye devam edebilirsiniz. Elbette belirli zararlarınız olsa da en mantıklı yöntemlerden birisi de budur. Senetle para veren bankalar.

Tavsiye Bağlantı: Senetle Altın Satan Kuyumcular

Senetle altın satan kuyumcular isimli yazımızı okuyarak senetle altın alma konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Senet karşılığında altın satın alarak da nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Senetle altın alarak bu altınları bozdurmanız durumunda yine elinize geçecek nakit para ile işlem yapabilirsiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler, aklınıza takılan yerleri altta bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. ferhat avatarı
  ferhat

  banan acil 10 bin tel lazım kamamudda çalışyorum iletişim

 2. Gülay avatarı
  Gülay

  Konuyla alakalı bna da dönüş saglanır mı lütfen min: 1000 max:2000 lira aylık geri ödeme koşuluyla 10.000 kadar bi paraya ihtiyacım var.

 3. Ömer satılmış avatarı
  Ömer satılmış

  Acil 25 bin TL ye ihtiyacım var aylık net gelirim 2850 TL her ay 1500 TL ödeyebilirim

 4. Caner avatarı
  Caner

  Banada acil 15000 lazım bu yaz oderim

 5. Irfan avatarı
  Irfan

  Benim askerlik için acil 20 bin e ihtiyacım var yılbaşı olmadanda tümünü öderim benim bankalarla sorunum var yanlız bana yardımcı olabilir misiniz

 6. uğur YAHŞİ avatarı
  uğur YAHŞİ

  ayse hanım ben yozgatta memurum bana 7 bın lazım aylık gelırım 3125 tl yardımcı olurmusunuz

Yorum yapın