Paylaş
Senetle Elden Taksitle Motorsiklet Satan Yerler

Bir motorsiklet sever yada işiniz için motorsiklet ihtiyacı duyan bir patronsunuz ve nakit sıkıntısı yaşıyorsanız üzülmenize gerek yok. Günümüzde çoğu ürün, bir çok mağaza tarafından senet karşılığında elden taksitle satılabiliyor. Elden taksitle motorsiklet satan yerler hakkında tüm bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu aşamalarda dikkat etmemiz gereken noktalar motoru satın alacağımız mağazalardır. Çünkü aynı marka ve aynı model motoru bir çok farklı firma çok uçuk fiyatlarla satmakta. Bu sebeple de malesef kişiler bir motorsiklete ederinden çok daha fazla ödeyebilmekte. Bunun için senetle elden taksitle motorsiklet satan yerler hakkında en uygun fiyatı veren mağazaları sizler için listeleyeceğiz.

Senetle Elden Taksitle Motorsiklet Satan Yerler ve Tüm Mağazalar

Günümüzde senet karşılığında elden taksitle çok uygun faiz oranlarıyla 48 aya kadar taksit seçenekleri ile motorsiklet sahibi olabilirsiniz. Peki nasıl? Bu mağazalar nerelerdedir? Hepsini yazımızda aktaracağız.
Türkiye’de bir çok motorsiklet markası ve bu markaları satan bayiler bulunmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken tek şey hangi marka motor satın alacağınıza karar vermektir. Türkiye’de hizmet veren bazı motor markalarını listelemek gerekirse bunların başında Honda, Bisan, Kanuni, Yamaha, Mondial gibi markalar gelebilir. Hangi marka motor satın alacağınıza karar verdikten sonra bu motorları nereden alacağınızı güzel ve temiz bir şekilde araştırmanız gerekecek. Peki senetle elden taksitle motorsiklet satan yerler i nasıl bulabilirim? Bu yerler güvenilir midir?

Senetle Elden Taksitle Motor Satan Mağazalar

Bu aşamada ilk tercihiniz yukarıda belirtmiş olduğumuz motor markalarının ana bayileri olmalıdır. Türkiye’nin bir çok ilinde bu marka motorların ana bir bayisi ve yetkili servisi bulunur. Kısa bir Google araması ile bu ana bayilerin adresine ulaşabilirsiniz. Bu listeleri buraya eklemememizin sebebi ise bunun çok uzun bir liste olmasıdır. Güvenilir bir alışveriş yapmak istiyorsanız önce bu markaların kendi mağazalarını ziyaret etmelisiniz. Daha sonra da bulunduğunuz ilde bulunan yerel mağazaları araştırabilirsiniz. Bu mağazalar sayesinde de belirlenen kampanyalarda daha uygun fiyatlarla senetle motorsiklet satın alabilirsiniz.

Senetle Motorsiklet Satan Firmalar Hangileridir?

  • Honda
  • Yamaha
  • Kanuni
  • Bisan
  • YBR
  • Mondial

Senetle motorsiklet satın alamıyorsanız diğer bir seçenek olarak taşıt kredileri ve senetle borç para veren yerler hakkında detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz başlıklarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye Bağlantı: Senetle Borç Para Veren Tefeciler 2018

69 YORUMLAR

  1. Honda cbr 250 r yasa yamaha r125 almayı düşünüyorum 6 bin lira peşinatım var kalanını senetle taksit yaprak almayı düşünüyorum ilgilenirseni sevinirim

  2. Senet karşılığında elden taksit seçeneklerimiz ile motor satışlarımız başlamıştır. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Gaziantep, Eskişehir, Diyarbakır, Edirne, Tekirdağ ve daha birçok ilimizde hizmet veriyoruz. Mesajımızın altından bizlere ulaşabilirsiniz. Net Mağazacılık.

  3. SENETLE ELDEN TAKSİTLE MOTOR VERİYORUZ! Hemen bu mesajın altına yorum bırakarak sizde senetle motor satın almanın detaylarını öğrenebilirsiniz. Senet karşılığında, herhangi bir peşinat ödemeden ve geniş ödeme seçenekleri ile siz de motosiklet sahibi olabilirsiniz. Mesaj bırakın, biz size ulaşalım! BIRAKILAN MESAJLARIN TAMAMI OKUNARAK ONAYLANMAKTADIR, İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

BU YAZIYA YORUM GÖNDER

Please enter your comment!
Please enter your name here