senetle altın satan kuyumcular

Senetle elden taksitle altın satan kuyumcular, altın satan kuyumcular ve senetle anında altın veren kuyumcular. Düğün yapmak isteyen veya yatırım aracı olarak altını seçen gençler altın fiyatlarının yükselmesi sebebi ile bu durumlarda oldukça zorlanmaktadır. Ancak Türkiye’deki bazı kuyumcular senet karşılığında bilezik, künye, cumhuriyet altını gibi ürünleri satabiliyor. Bu yazımızda da sizlere elden taksitle altın satan kuyumcular hakkında bilgiler vereceğiz. Bulunduğunuz illerde mutlaka senetle altın satan kuyumcular bulabilirsiniz ancak detaylı bir araştırma yapmanız da gerekebilir. Herkes tarafından bilinen bazı kuyumcuları ve adreslerini sizlerle paylaşacağız. Kredi kartsız elden taksitle altın bilezik satan kuyumculara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Senetle Altın Satan Kuyumcular kimlerdir?

Senetle Altın Satan Kuyumcular 2018

Bulunduğunuz illerde kuyumcuları gezmek en basit yöntemlerdendir. Daha önce çalıştığınız, alışveriş yaptığınız kuyumcular varsa öncelikle bu kişilerle iletişime geçerek kredi kartsız elden taksitle altın satıp satmadıklarını öğrenebilirsiniz. Elbette ki kuyumculara giderken yanınızda ikametgah ve kimlik gibi belgelerinizi de götürmeyi unutmayınız. Bu belgeler kuyumcular tarafından güvence olması için istenebilir. İkametgah belgesini muhtarlıklar ve e-devlet üzerinden alabilirsiniz.



Senetle Altın Satan Kuyumcu Adresleri

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, Konya, Mersin, Muğla gibi illerde senetle altın satan kuyumcular bulunmaktadır. Öncelikle bu illerde oturan kişilerin daha önce çalışmış oldukları kuyumcular ile iletişime geçmeleri ve senetle altın alıp alamayacağını sormalarında fayda var. Bulunduğunuz ilde kapalı çarşı gibi kuyumcuların bulunduğu geniş ve büyük bir kuyumcular çarşısı varsa da buraları ziyaret etmeniz en mantıklı hareket olacaktır. Bu bölgelerde mutlaka senetle altın satan kuyumcular bulabilir ve aynı zamanda bu kuyumculardan borç para da alabilirsiniz. Bu kuyumcular genelde faktoring şirketi gibi çalışır ve senetle işlem yapabilirler.

Eğer kredi notunuz yüksek ve bankalarla aranız iyiyse bankalarda da altın hesabı açabilir, yatırım yapabilmek için de ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kredi siciliniz bozuk olsa da bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Eğer kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi değilseniz blog sayfamızda yer alan ilgili yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Tavsiye Bağlantı: Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2018

Senetle Altın Satan Kuyumcular Kimlerdir?

İstanbul‘da yaşıyorsanız direkt olarak kapalı çarşının yolunu tutabilirsiniz. Burada tanıdık bir esnafınız, daha önce alışveriş yaptığınız bir kuyumcu varsa direkt onunla iletişime geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Mecidiyeköy kuyumcular çarşısında da bir çok kuyumcu senetle altın satışı yapmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, bazı bankalar da düzenlemiş olduğu çeşitli kampanyalar ile altın kredisi düzenleyebiliyor.


134 YORUMLAR

  1. Mugla da oturuyorum bana 15bin lazım yardımcı olabilecek olan varmı aylık olarak ödeyebilirim yada muğla da altın satan varmı senetle yardımcı olabilirmi

  2. Merhaba konyada yaşıyorum senetle altın yada para almak istiyorum benim aylık 6 bin tl gelirim var borcumu düzenli olarak öderim yardımcı olursanız sevinirim

  3. İSTANBUL DA SENETLE ALTIN SATAN YER VAR MIDIR ? 7.000 TL İHTİYACIM VAR , HİÇBİR BANKAYA BORCUM YOK DÜZENLİ ÖDEME YAPABİLİRİM AYDA 650-750 ARASI ÖDEME YAPABİLİRİM.

  4. Istanbulda senetle altin satan yada borc veren kisi yada kuruma ihtiyacim var. 15bin vivari acil ihtiyacim var. Yardimci olurmuaunuz acilen lutfen

  5. Mrb nasıl oluor bilgi verirmisin benim tanıdık yok oralarda 3000 tl kadar lazım senetle neye göre veriliyor bizden istenen bişi varmı yardımcı olurmusunuz… 0530 083 ** **

  6. İstanbul içinde senetle altın arıyordum, yazınız sayesinde buldum. Ben aradığımı kapalı çarşıda buldum, arayan tüm arkadaşlara duyurulur. Site yönetimine de teşekkür ederim!

BU YAZIYA YORUM GÖNDER

Please enter your comment!
Please enter your name here