Sakarya Senetle Borç Para

Sakarya senetle para, özellikle de bankalar tarafından kredi çekemeyenler, kredi kartı başvurusu olumsuz sonuçlanan kişiler tarafından tercih edilen yöntemlerden biridir. Bankalar, kredi veya kart ödemeleri gecikmeli yapıldığında kredi notunu ciddi olarak düşürebiliyor. Böylece de başka bankalara veya aynı bankaya yapacağınız kredi başvurularından olumsuz sonuç almanız çok yüksek ihtimal haline geliyor. Peki bankalardan kredi çekemeyen kişi nasıl para bulabilir? İşte tam da burada Sakarya senetle borç para yöntemleri devreye giriyor. Elbette bu yöntemleri tercih etmeden önce bir çok konuya da dikkat etmeniz gerekiyor. Her senetle para veren kişi güvenilir olacak diye bir kural maalesef bulunmuyor. Durum böyle olunca da yazımızın devamında vereceğimiz püf noktalarına dikkat etmeli, tercihinizi dikkatli yapmalısınız.

Tavsiye Bağlantı: Senetle Kredi Veren Yerler

Sakarya Senetle Borç Para Veren Yerler

Sakarya içinde çok rahatlıkla senetle para veren firmalar bulmak mümkün. Elbette bu yöntemlerin tamamı giriş bölümünde de belirttiğimiz gibi güvenilir olmayabilir. Özellikle de kendini tefeci olarak tanıtan veya tanıtmasa bile bu şekilde işlemler yapan kişilerden uzak durmalısınız. Zira bu kişiler sizlerin bilgilerini ele geçirmeye çalışan kişiler olabilir, yaptıkları işlemler de doğrudan suç olarak kabul edilecektir. Yine de sizleri senetle para yöntemlerine yönlendirmeden önce tavsiye etmek istediğimiz bir kaç konu bulunuyor.

Bankalar, hizmet veren en güvenilir finans kuruluşları olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de kredi ve kredi kartı konusunda, nakit ihtiyaçlara getirdikleri çözümlerle lider konumdalar. Bu sebeple ilk olarak bankalardan kredi çekmeyi denemelisiniz. Eğer bankalardan kredi çekemiyorsanız, kredi notunuzu analiz edebilirsiniz. Findeks.com üzerinden yapacağınız sorgulama ile kredi notunuzu öğrenebilir ve yükseltme ihtimaliniz varsa öncelikle bunu deneyebilirsiniz. Sakarya senetle para yöntemleri ise şunlardır;

 

YASAL UYARI: Tefecilik, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 241. maddesi gereğince ekonomik bir suçtur. Doğrudan veya dolaylı yoldan, kredi kartı ile pos makinesinden çekim yaparak verilen her türlü ödünç para tefecilik yerine geçer ve TCK 241’e göre kesinleşmiş suçlardandır.

Sakarya Senetle Para Veren Kuyumcular

Sakarya ilimizde de, senetle para veren bir çok kuyumcuya rastlamak mümkündür. Daha çok kuyumcular çarşısı, kapalı çarşı ve uzun çarşı semtlerinde bulunan kuyumcu esnafı ile görüşerek senetle altın alma yöntemlerine başvurabilirsiniz. Elbette tüm kuyumcular bu gibi işlemler yapacak diye bir kural yok. Dilerseniz teker teker gezmek yerine, Google haritalar uygulamasını kullanarak bulunduğunuz ildeki hizmet veren tüm kuyumculara ulaşabilirsiniz. Peki senetle altın alırsak bu nasıl işimize yarayacak?

 

Sakarya senetle altın alışverişi yaparak, daha sonra almış olduğunuz bu altınları farklı firmalarda bozdurabilir ve düşük miktarlı nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Çok büyük zararınız da olmayacağı için, nakit ihtiyacınızı düşük zararla atlatırsınız. Elbette senetle alışveriş yapacağınız için faiz uygulamaları da kaçınılmazdır.

Sakarya Senetle Para, Kredi Veren Firmalar

Aslında Sakarya içinde nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir çok firma ve kuruluş da bulunuyor. Özellikle senetle alışveriş yaparak daha sonra satın alınan ürünü başka firmaya satma yöntemi son dönemlerde oldukça popüler. Sizler de senetle altın, senetle telefon veya farklı ürünler satın alarak nakit ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebilirsiniz. Senetle nakit ihtiyacını karşılayabileceğiniz firmalar şunlar;

 • Senetle alışveriş yapmak,
 • Senetle kredi veren faktoringler,
 • Senetle para veren ikrazatçılar,
 • Senetle altın alışverişi.

Sakarya İkrazat Firmaları ve İkrazatçılar

Eskiden çok popüler bir yöntem olsa da, artık günümüzde ikrazatçılara ulaşmak bir hayli zor. Tamamen yok olmuş bir sektör olmasa da, Türkiyede çok az bulundukları için her ilde rahatlıkla bulunabilen bir yöntem değildir. Özellikle yaptığımız araştırmalarda Sakaryada para veren ikrazatçı maalesef bulunmuyor. Detaylı rehberimiz için;

Sakarya Kredi Veren Faktoringler

Maalesef bu durumda doğru bilinen büyük bir yanlıştır. Faktoring firmaları aslında kredi veren kuruluşlar değildir ve herkes tarafından yanlış bir algı oluşturulmuştur. Bu firmalar daha çok büyük şirketlerin para yönetimi konularıyla ilgileniyor. Zaten senetle kredi veren faktoring firmaları Sakarya içinde de 1 tane bulunuyor.

Sakarya Senetle Alışveriş Yaparak Nakit

Şüphesiz en tercih edilen, herkes tarafından güvenilir kabul edilen yöntemlerin başında senetle alışveriş geliyor. Bir elektronik ürünü satın alıp, daha sonra bunu değerinin biraz altına satarak az zararla nakit ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz. Özellikle Evkur, Yön gibi mağazaları tercih ederek alışverişlerimizde güvenli şirketleri kullanabiliyoruz.

Sakarya senetle alışveriş imkanı olan mağazalar;

 • Evkur,
 • Yön,
 • Senet Sepet.

151 YORUMLAR

 1. 20.000 kredi ihtiyacım var farkıyla ödemeye hazırım düzenli maaşım var yardımcı olabilecek kurum veya kişiler aranıyor

 2. Sakaryada yaşıyorum 4250 tl maaşım var borçlarımı tek yere toplamak istiyorum yardım edin farkını ödemeye hazırım.

 3. Emekliyim bayanım şu an acil 10 milyara ihtiyacım var. Borç sakaryada nerde bulabilirim. Şuan sıkışığım borcumu rahat öderim.

 4. Bana acil 8000 tl gerekli emekli bayanım.yardım edin bana sakaryanın bir köyünde ikamet ediyorum.istanbuldan bir yıl oldu geleli 3 ay sonra tamamı ödemek şartıyla.hiç biryerden temin edemiyorum. Açık adres yazarsanız sevinirim.

 5. Emekliyim,Sakarya Pamukova ikamet ediyorum..10000 tl kredi almak istiyorum. Şu an çok sıkıntılarım.yardımcı olun lütfen.

 6. Bir kredi veya mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Sana maddi yardım edebilirim. Eğer borç para almak istiyorsanız, e-posta yoluyla bana ulaşın.

 7. Sakarya içinde oturan arkadaşlara müjde!
  Eğer bankalardan kredi kullanamıyorsanız ve acil bir kredi ihtiyacınız varsa bize bu makale altından ulaşabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı en güvenilir çözümlerle karşılayabilirsiniz.
  Sakarya senetle borç para konusunda bize ulaşın!

 8. Sakarya ve daha bir çok ilde senetle elden taksitle borç para verebiliyoruz. Faktoring şirketi olarak 2010 yılından beri hizmet vermekteyiz. İlgilenenler bu mesajı yanıtlayabilirler..

 9. sakarya da yaşıyorum ve acil para ihtiyacım var. problemlerimden ötürü kredi kullanamıyorum. yardımcı olursanız çok memnun olurum.

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin