QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (0850 222 0900)

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank müşteri hizmetleri, bankanın hizmet kanallarından birisidir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet veren çağrı merkezi ile bir çok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi ve kart başvurusu, otomatik fatura talimatları ve diğer tüm ödeme işlemlerinizi ve bankacılık hakkındaki sorunlarınızı çağrı merkezinden yapabiliyorsunuz. Bankalar, özellikle son yıllarda otomatik sesli yanıt sistemine geçiş yaptığı için de müşteriler çağrı merkezi yetkilisine bağlanamama sorunu ile karşı karşıya gelmiş durumda. Genellikle bankalar, temsilciye bağlanmadan bir çok işlemi sesli yanıt sistemi sayesinde halletmeye çalışıyor ve bu da müşteriler tarafından yeterli karşılanmıyor. Bunun için de sizlere QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemlerinden söz edeceğiz. QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0900 çağrı merkezine bağlanmak için sunacağımız yöntemleri kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0900’dür ve 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Bu numara üzerinden bir çok bankacılık işlemini rahatlıkla halledebilir, kart ve kredi başvurusu da yapabilirsiniz.

 • Finansbank Çağrı Merkezi Numarası Direk Bağlanma
 • 0850 222 0900

Yine aynı şekilde QNB Finansbank bünyesinde hizmet veren ve dijital bankacılık olarak şubesiz hizmet veren Enpara’nın da kendine özel çağrı merkezi bulunuyor. Enpara çağrı merkezi, zaten 30 saniyede temsilciye bağlanma taahhüdü verdiği için herhangi bir sorun yaşamadan, 2 tuşlama yaparak temsilciye bağlanabiliyorsunuz.

Enpara da bir çok hizmeti çağrı merkezi üzerinden veriyor. Enpara müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemleri konusunda pek fazla bilgiye de gerek yok. Çünkü banka, müşterilerine 30 saniyede temsilci ile görüşme sözü vermiş durumda. Bireysel veya ticari hesaplarınız arasında seçim yaptıktan sonra ilgili menüden temsilciyi seçebilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Bağlanma

QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemleri aslında bir çok kişinin sıklıkla aradığı yöntemlerin başında geliyor. Çağrı merkezi yetkilisi ile görüşmeden önce sesli yanıt sistemine derdinizi anlatmak zorunda olduğunuz için, temsilci ile görüşmek zor bir hal alabiliyor. Bunun için altta listeleyeceğimiz yöntemleri kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmak için bir çok yöntem bulunuyor. Biz sizlere bunlardan en yaygın kullanılan ve hızlı kabul edilen yöntemlerden söz edeceğiz. Bankalar, sesli yanıt sistemi üzerinden her işlemi halledemiyor. Sesli yanıt sistemlerine doğru şeyler söylerseniz bu sistem sizi direkt olarak temsilciye aktarıyor.

 • İlk olarak 0850 222 0900 numaları Finansbank çağrı merkezini arayalım
 • Gerekli uyarıları dinleyelim ve sistemin bizi sesli yanıta aktarmasını bekleyelim
 • Hemen ardından sesli yanıt sistemi geldiğinde “fatura ödeme” diyelim
 • Fatura ödeme dedikten sonra detay isterse telefon faturası ödeme veya farklı bir kelime öbeği kullanarak işleme devam edebilirsiniz

Bankalar, fatura ödemelerini sesli yanıt sistemi üzerinden yapamıyor. Bunun için siz fatura ödemek istediğinizi söylediğinizde doğrudan temsilciye aktarılacak ve işleme müşteri temsilcisi ile devam edeceksiniz. Bağlanırken ne söylemiş olduğunuz herhangi bir farklılık yaratmayacağı için sorunsuz bir şekilde işleme devam edebilirsiniz.

Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerinden en hızlı olarak kabul edileni budur ve diğer yöntemlere nazaran daha çok işe yaramaktadır. Eğer temsilciye bağlanmak için kayıp çalıntı menüsünü kullanırsanız bu işe yaramayacak, temsilci sizi tekrar aynı menüde geri aktaracaktır.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Eğer sizi sesli yanıt sistemi yerine üst görselde bahsettiğimiz gibi tuşlama menüsü karşılarsa, görselde verdiğimiz adımları takip ederek de işleme devam edebilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefonu 444

QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemi üstte verdiğimiz gibidir ve güncel olarak sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu yöntem, herkes tarafından kullanılan ve temsilci ile görüşmenizi sağlayan yöntemin başında geliyor.

Ayrıca akıllara takılan bir diğer soru da müşteri hizmetleri numarasının neden 444’lü olmadığıdır. Eskiden bankalar 444’lü numaralar üzerinden hizmet veriyor olsa da, artık bu numara 0850 olarak değiştirilmiştir.

Yani Finansbank çağrı merkezi doğrudan iletişim numarası sadece 0850 222 0900 olarak belirlenmiştir ve bu numara haricinde bağlanma imkanı bulunmamaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Mehmet şengül avatarı
  Mehmet şengül

  Oralarda akıllı bir insan varsa böyle rezilik olamaz saatlerce arıyorum sesli sistem sorunumu cözemiyor hiç bir şekilde müşteri temsilcisine ulaşılamıyor en kusa sürede hesabımı kapatacağım

 2. recep özmen avatarı
  recep özmen

  +çorlu heykel şubesi müşterisiyim emekli maaşımı taşıdım şubat sonu idi hala kartım gelmedi. bayram ikramiyem yattımı mesaj almadım ben yaşlıyım evden çıkmıyorum. bigilediriniz .

 3. Dilek Albayoğlu avatarı
  Dilek Albayoğlu

  Ne onayı bu kadar zamandır? Ulaşamıyacakmıyız size? İlk fırsatta hesabımı kapatacağım. Bu ne ya hizmet etmiyorsunuz. Ama hesaptan alınacaklara zaman kaybetmiyorsunuz. Hiç memnun değilim sizden. Birde konut kredisi çekecektik. Asla sizinle çalışılmaz

 4. Dilek Albayoğlu avatarı
  Dilek Albayoğlu

  Şubeye , müşteri hizmetlerine telefon ile ulaşılmıyor. Sesli destek hattı sorunumu çözmüyor. 30 martta maaş promosyonumun hesabıma geçmesi lazımdı. Bankaya gidemediğimden sözleşme yapamıyorum.Sesli destek hattı sizi arayacağız dedi aranmadım.Sorunumu çözün lütfen.

Yorum yapın