QNB Finansbank EFT Saatleri ve EFT Ücreti

QNB Finansbank EFT saatleri ve ücreti

QNB Finansbank EFT saatleri banka tarafından belirlenmiş, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için de oldukça esnek davranılmıştır. Finansbank EFT saati konusunda internette yer alan bir çok güncel olmayan bilginin yanı sıra, bu yazımız ile sizlere tamamen güncel ve sürekli güncellenen bilgiler paylaşacağız. Aynı zamanda QNB Finansbank EFT ücreti gibi bazı bilgileri de hemen altta yer alan tablo sayesinde öğrenebilirsiniz. Bildiğiniz üzere EFT işlemi, bankalar tarafından sınırlandırılmış işlemdir. Bu para transferi, iki farklı bankanın hesapları arasında yapıldığı için yalnızca hafta içi mesai saatlerinde yapılabiliyor. Bu saat haricinde yapacağınız EFT işlemleri bir sonraki mesai günü ve saatine kadar askıda bekletilecektir.

EFT KanalıTEB EFT Ücreti
QNB Finansbank Mobil Uygulama6,25 TL
QNB Finansbank Mobil Uygulama Geç EFT9 TL
QNB Finansbank İnternet Bankacılığı6,25 TL
QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Geç EFT9 TL
QNB Finansbank Çağrı Merkezi EFT50 TL
QNB Finansbank Şubelerinden EFT70 TL

QNB Finansbank EFT Saatleri

QNB Finansbank EFT saatleri banka tarafından belirlenmiş olup, belirttiğimiz gibi esnek tutulmuştur. Banka, aynı zamanda bireysel ve kobi müşterileri için iki farklı EFT saati belirlemiştir. Bireysel internet şubesi üzerinden saat 17:15’e kadar, KOBİ internet şubesinden ise saat 17:00’a kadar EFT yapabilirsiniz.

 • QNB Finansbank Bireysel EFT Saati: 16:00
 • QNB Finansbank KOBİ EFT Saati: 16:00

Her iki EFT saati aynı olarak görünse de, bireysel müşteriler geç EFT uygulaması ile 1 saat 15 dakika, KOBİ müşterileri ise 1 saatlik bir opsiyon kazanıyor. Alttaki bölümden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda bankalar, son dönemlerde yeni getirdikleri bir uygulama ile adlarından sıkça söz ettiriyor. Geç EFT adı altında müşterilerine 15 ile 30 dakika daha opsiyon tanıyarak ilave ücret karşılığında EFT yapmasına imkan tanıyor. Bankanın bu gibi bir hizmeti bulunuyorsa, EFT yaptığınız sırada ekranda uyarı olarak yansıyor.

QNB Finansbank Geç EFT Saatleri

QNB Finansbank Geç EFT uygulaması, EFT saatlerini oldukça esneten ve geniş zaman dilimi içinde EFT yapmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Geç EFT sayesinde saatler geçmiş olsa bile 1 saat boyunca işlem gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank EFT Ücreti

QNB Finansbank EFT saati içinde yapılan tüm işlemler belirli ücret ve komisyonlara bağlıdır. Aynı zamanda normal zaman dilimi içinde yaptığınız EFT işlemi ile, saat geçtikten sonra yaptığınız işlemlerin komisyon oranları farklıdır. Finansbank tüm EFT ücreti bilgilerine alttaki tablodan ulaşabilirsiniz.

EFT KanalıTEB EFT Ücreti
QNB Finansbank Mobil Uygulama6,25 TL
QNB Finansbank Mobil Uygulama Geç EFT9 TL
QNB Finansbank İnternet Bankacılığı6,25 TL
QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Geç EFT9 TL
QNB Finansbank Çağrı Merkezi EFT50 TL
QNB Finansbank Şubelerinden EFT70 TL

EFT ücretlerinde değişiklik yapma hakkı banka tarafında saklı tutulur.

QNB Finansbank EFT ücretleri sürekli güncellenerek sitemize yansıtılmaktadır. Bu ücretlerde herhangi bir değişim olması durumunda yazımız anında güncellenecektir. 2020 tarihi itibariyle en güncel komisyon ücretleri yukarıdaki gibidir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. BARIŞ avatarı
  BARIŞ

  Hafta sonu EFT olurmu

 2. Hasan Bey avatarı
  Hasan Bey

  Finansbank eft saatlerini arıyordum bulduğum siteler içinde en doğrusu teşekkürler.

Yorum yapın