Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler (ANINDA TESLİM)

Senetle Araba

Peşinatsız senetle araba, son dönemlerin en pöpüler olaylarından biri haline geldi. Hiç peşinatsız, elden taksitlerle araba sahibi olmak isteyen kişiler bu durumun popüler olmasına sebep oldu. Evet yanlış duymuyorsunuz, peşinat olmadan senetle araba sahibi olabilirsiniz. Bunun için bir çok firma olduğu gibi, bu firmalar ile ticaret yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bir çok nokta var. Sizin dikkat etmeniz gereken durumların yanı sıra, bu firmalar araba satışı yaparken de bazı kriterler arıyor. Bu şart ve kriterleri yerine getiren 18 yaşını doldurmuş tüm vatandaşlarımız bu hizmetlerden faydalanabiliyor. Peşinatsız senetle araba almak için ve bu kişilere ulaşabilmek için de bir çok yöntem bulunuyor. Şimdi hem bu yöntemlerden bahsedecek, hem de ticaret sırasında dikkat etmeniz gereken bir çok noktaya değineceğiz.

Peşinatsız senetle araba almak istiyorum İzmir, Antalya, İstanbul, Ankara, Muğla gibi bir çok ilimizde geçerli olan bir uygulamadır. Eğer sizler de farklı illerde ikamet ediyorsanız, hiç peşinatsız senetle araç alabileceğiniz listemizi paylaşacağız.

Dikkat! Senetli alışverişler yaparken kesinlikle boş senetlere imza atmamalısınız. Senetlerin geçerli olup olmadığını kontrol etmeli ve ayrıca senet nasıl doldurulur isimli yazımıza da gözatarak dikkat etmeniz gereken tüm noktaları öğrenebilirsiniz.

Peşinatsız Senetle Araba Nedir?

Özellikle 2019 ve 2020 yıllarında hayatımıza giren bu tabir, banka kredileri olmadan taksitle araba almamızı sağlayan bir yöntem. Banka kredilerine ihtiyaç duymadan, kredi notunun bir önemi olmadan kredi çeker gibi araba sahibi olmak sizce de çok iyi değil mi? Bu yöntem, bir çok firma tarafından uygulanıyor olsa da, hepsinin işleyiş şekilleri birbirinden farklı. Tüm firmaları listeleyerek sizin için en uygun olanı bulmanızı sağlayacağız.

Bankalardan kredi çekemeyen veya borçları yüzünden yasal takipte olan kişiler, araba sahibi olmak istediklerinde hiç peşinatsız senetle araba yöntemlerine başvuruyor. Bazı firmalar peşinat talep ediyor olsa da, sicili düzgün olan kişiler bu peşinat kısmını da bankalardan kredi çekerek kapatabiliyor.

Sahibinden.com gibi ilan sitelerinde ve sadece bu işi yapan Wowwo, Birarabam, Fuzuloto, Eminoto gibi firmaların internet sitelerinde bir çok araba seçeneğine ulaşabilirsiniz. Bu arabalar aslında bir çoğu peşinatlı olarak satılıyor. Sizin içlerinden peşinatsız veya peşinat kısmı çok düşük olan araçları seçmeniz gerekiyor. Yine hayatımıza yeni giren katılım firmaları sayesinde çok düşük taksitlerle araba sahibi olmak mümkün.

Senetli Araba Satan Firmalar

 • Wowwo
 • Birarabam
 • Fuzuloto
 • Eminoto

Sahibinden Senetle Araba Almak Mümkün Mü?

Eğer aracı firmalar olmadan, doğrudan sahibinden senet imzalayarak araba almak istiyorsanız bu biraz zor olacaktır. Genelde firma olmayan kişiler, senetli alışveriş yöntemine pek sıcak bakmıyorlar. Bunun için de daha çok galeriler veya sadece bu işi yapan firmalar ile çalışmak daha mantıklı olacaktır.

Ayrıca, bu işi yapan galeriler peşinat kısmını çok yüksek tutarak çok düşük bir kısmını taksitlendiriyor. Sizin elinizde peşinat verme imkanınız yoksa, bunlardan araba alma ihtimaliniz oldukça düşük olacaktır. Yine de çok bilinen bir ilan sitesi olan sahibinden.com‘u ziyaret ederek listelenen ilanları görebilirsiniz.

Hiç Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler

En önemli noktalardan birisi senetle araba satan galeriler. Bu galeriler, çok düşük peşinat talep ederek geri kalan kısmı senetle taksitlere bölebiliyor. Şimdi sizler, altta listeleyeceğimiz seçeneklerden size en uygun geleni tercih etmelisiniz. Genel olarak baktığımızda peşinat olmadan araba veren firmaları listeleyeceğiz.

Senet ile araba satan firmalar şunlardır;

WOWWO Senetle Araba Alma

Wowwo Senetle Araba

Senetle araba satışı sektörünün öncülerinden biri Wowwo’dur. Wowwo, Yeşil Holding bünyesinde hizmet veren ve sadece senetli alışverişe imkan tanıyan firmalardan birisi. Sektördeki varlığı 2016 yılında başlamış olsa da, farklı sektörlerde hizmet veren büyük firmalardan biriydi. Türkiye’nin bir çok noktasında bulunan showroomları ile de bir çok araç seçeneğini sunabiliyor. Bazı avantajlar ve dikkat etmeniz gereken noktalar şunlar;

Wowwo’nun Avantajları Nelerdir?

 • Bankalardan kredi çekemeyen kişiler için büyük avantajları bulunur. Kredi notunuz düşük olsa bile senet karşılığında ödeme yapacağınız modeller bulabilirsiniz.
 • Siciliniz bozuk olsa bile kredi çekebilir, araba sahibi olabilirsiniz.
 • Satın aldığınız tüm arabalar 1 yıl boyunca Wowwo garantisi altındadır. Hem motor hem mekanik açıdan bir çok avantajları bulunuyor.
 • Wowwo satışa sunduğu tüm arabaların eksper masrafını üstleniyor. Satışa sunmadan önce eksper raporu yaparak sizi bu masraftan kurtarıyor.
 • Borç devam ederken, arabayı Wowwo’ya geri satabiliyorsunuz.
 • Satın alma işlemlerini tamamlandıktan sonra arabaya yapacağınız kasko ve sigorta işlemlerinde de ilave indirimler kazanıyorsunuz.
 • Ara ödemeler yapabiliyor, elinize para geçmesi durumunda borcun tamamını kapatabiliyorsunuz.

Wowwo’dan Araç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • İmza atacağınız sözleşmelerin tamamını okumalısınız. Okumadan imza atmamalı ve yasal yükümlülüklerinizi öğrenmelisiniz.
 • Tutar bilgisi yer almayan boş senetlere imza atmamalısınız.
 • Aklınıza takılan bir nokta ve sorun varsa mutlaka sormalı, aydınlatmalısınız. Satın alım işlemlerinden sonra iade hakkınız bulunmuyor.*
 • Satın alacağınız arabanın hasar kaydı, plaka sorgulamalarını yapmalısınız.

Wowwo Peşinat ve Taksit Hesaplama

Wowwo internet sitesi üzerinden bir çok hizmeti aynı anda sunuyor. Hem başvuru, hem de hesaplama işlemlerini bir arada yapabiliyorsunuz. Yazımızın giriş bölümünde de bahsettiğimiz gibi peşinatsız araba bulmak için internet sitelerinde araştırma yapmalısınız.

Hiç peşinatsız senetle araba seçeneklerinden bulamadıysanız, yine de en düşük peşinat tutarına sahip olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda altta yer alan örnek ödeme planlarına da gözatabilirsiniz.

Araba FiyatıPeşinat TutarıToplam Ödeme
59.000 TL5.000 TL106.000 TL
79.000 TL0141.000 TL
45.000 TL10.000 TL68.000 TL

2020 yılında araba fiyatlarının da oldukça artmasıyla birlikte, taksit tutarlarının ne kadar yüksek olduğunu ve toplam ödeme tutarının da bir o kadar yükseldiğini görmek mümkün. Banka kredilerinde durum biraz daha iyiyken, bu firmalarda senetli ödemeler yapıldığı için vade farkı biraz daha yüksek olabiliyor.

Peşinatsız Senetle Araba Almak İstiyorum İzmir

Senetli Araba İmkanı Hangi İllerde Var?

Hiç peşinat olmadan senetli araba İzmir, Antalya, İstanbul gibi bir çok ilimizde mevcut. Aynı zamanda ilave kuruluşlar ile Türkiye’nin dört bir yanında araba alma imkanınız var.

 • İstanbul
 • Ankara
 • Konya
 • Kayseri
 • İzmir
 • Antalya
 • Muğla
 • Aydın
 • Afyonkarahisar
 • Kütahya
 • Burdur
 • Diyarbakır
 • Adana
 • Hatay
 • Mersin
 • Trabzon
 • Rize

Üstteki listedeki gibi bir çok ilimizden senetle peşinatsız araba alma imkanınız var.

Fuzuloto, Eminoto, Birarabam Senetle Veriyor Mu?

Yine bu firmalar da ilk olarak ev ve konut sahibi yapmak üzerine sahneye çıkmış olsa da, devamında gelen yoğun talepler ile birlikte araç satış sektörüne de giriş yaptılar. Bu firmalarda sistem biraz daha farklı ilerliyor. Hiç peşinat olmadan araba alabileceğiniz gibi, bazı gruplara dahil olarak katılım payı ödenen sistemler de bulunuyor.

Bu firmalarda araba teslimleri anında değil, ödemeler yapılmaya devam ederken çekiliş ve kura sistemi ile teslim ediliyor. Arabayı ödemeye devam ederken kura ve çekiliş yapılmasını bekliyor, çıkması durumunda ise teslim alıyorsunuz.

Fuzuloto, Eminoto Gibi Firmalar Güvenilir Midir?

Bu firmalar resmi olup, yasal olarak hizmet veren firmalar olarak karşımıza çıkıyor. Elden taksitlerle, banka kredisi olmadan araba sahibi yaptığı için de listemizde yer verdik. Bu sistemlere dahil olarak araba sahibi olmak istiyorsanız hemen hemen Türkiyenin her ilinde olan şubelerini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda internetten de araştırmalar yapabilir, yorumlarını okuyabilirsiniz. Daha önce bu sistemlerden araba satın almış kişilerin yorumlarını okumak faydalı olacaktır. Eğer siz de bu konu hakkında fikir belirtmek istiyorsanız altta yer alan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

*Yazıda yer alan iade politikaları güncel olmayabilir. İade konusunda güncel bilgi edinmek için mutlaka Wowwo müşteri hizmetleri ile iletişim kurmalısınız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Nilüfer avatarı
  Nilüfer

  8 bin peşinatla 40 bin civarı araç bakıyorum aylık 1000 veya 1500 ödemeli otomatik kısa kasalı araç yardımcı olurmusunuz

 2. Mecnun güneş avatarı
  Mecnun güneş

  Peşinatsız araç almak istiyorum senetle araç verenler beni arasınlar aylık 2000 tl

 3. Murat avatarı
  Murat

  Yardımcı olabilir misiniz? Peşinatsız senetle araba lazım.

 4. Erhan avatarı
  Erhan

  merhaba ben 500 lira yüzünden sicilim bozuldu. yurt disnida çalışıyorum senetle araba almak istiyorum 30 ila 50 bin lira civarı hacbek otomatik aylık 3 ila 4 bin lira taksitle antalya çevresi.yardimci olursanız sevinirim

 5. Tulay avatarı
  Tulay

  Merhaba ben 10bin peşinat en fazlan35 bin olcak bi araba istiyorm aylik 800 lira taksitle otomatik 40da bulabilir

 6. sezgiin avatarı
  sezgiin

  dönüş yapar mısınız?

 7. Yasin avatarı
  Yasin

  25000 TL peşinat verip aylık 5000 TL taksit ödeyebilirim. 2018 veya 2019 model otomatik vites Honda civic araç istiyorum

  1. Sedat avatarı
   Sedat

   Beni arayabilirmisin

Yorum yapın