öğrencilere yüksek limitli kredi kartı

Öğrenciye yüksek limitli kredi kartı, öğrenci kredi kartı başvurusu 2019. Öğrenciler, okul dönemlerinde hem eğitim, hem de günlük masraflarını karşılamak için part time işlerde çalışarak hayatlarını devam ettiriyor. Durum böyle olunca, bazı zamanlar kredi kartına da ihtiyaç duyabiliyorlar. Kredi kartları, tamamen öğrenciler için düzenlenen kampanyalar ile daha cazip hale getirilebiliyor. Öğrenciden herhangi bir ücret talep etmeyen bankalar, kredi kartlarının ücretsiz olarak kullanılmasını sağlayabiliyor. Durum böyle olunca da öğrenciler, daha çok öğrencilere özel kredi kartı hizmeti veren bankaları tercih ediyor. Öğrenciler için kredi kartı sağlayan bankaların başında ise İş Bankası, Ziraat Bankası gibi bankalar geliyor. Bu bankalar yaptıkları kampanyalar ile adından sıkça söz ettiriyor. Öğrencilere yüksek limitli kredi kartı veren bankalar;

Öğrenciye Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye yüksek limitli kredi kartı veren bankalar, daha çok öğrencinin kredi durumu ile alakalı bir durumdur. Daha önce farklı bankaların ürünlerini kullanmış olan öğrenciler, yeni bankalara başvuru yaparken daha yüksek limit talep edebilirler. Ancak daha önceden kullandıkları kredi kartını düzenli ödemiş olmalı ve borçlarında herhangi bir aksama olmaması gerekir. Güncel dönemde de çalıştığı yerden sigortalı olması, öğrencinin kredi kartını daha rahat bir şekilde onaylatmasına yardımcı olacaktır.Eğer sizler de kredi kartı kullanmak istiyorsanız, öncelikle aylık gelirinizi planlamalı ve bu doğrultuda limitler kullanmalısınız. Bankalar sizlere yüksek limitler sunsa da, ödeme gücünüzün dışında kalan limitleri kabul etmemeli ve kullanmamalısınız. Çünkü borcunuzu ödeyemeyip asgari tutara kadar düşüş yaşarsanız, daha sonrasında kredi kartı borcu çıkmazına girebilirsiniz. Bu durumla karşılaşmayı kesinlikle istemezsiniz.

Şimdi yazımızın ilerleyen bölümlerinde, bankaların öğrencilere özel kampanyalarını inceleyecek ve en cazip olanları listeleyeceğiz. Öğrencilere yüksek limitli kredi kartı;

Öğrencilere Yüksek Limitli Kredi Kartı Kampanyaları

Öğrenciler için özel kredi kartları, hemen hemen tüm bankalarda vardır. Şimdi bu kredi kartlarının en cazip olanlarını, en güzel özelliklere sahip olanını listeleyeceğiz. Öğrencilere yüksek limitli kredi kartı veren bankalar şunlardır;

Tavsiye Makale: Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

İş Bankası İş’te Üniversiteli

Öğrencilere özel kredi kartlarından ilki, İş Bankası’nın İş’te Üniversiteli isimli kredi kartıdır. Limit açısından herhangi bir problemi olmayıp, 18 yaşını doldurmuş tüm üniversite öğrencileri başvuru yapabilir. Aynı zamanda Maximum üye iş yerinde yapacağınız harcamalarda Maxipuan kazanabilir, bunları daha sonra harcayabilirsiniz.

öğrenciye kredi kartı başvurusu

Eğer siz de Üniversite öğrencisi iseniz, İş’te Üniversiteli kredi kartına başvuru yapabilmek için AİDATSIZÜNİK boşluk TC kimlik numarası yazarak 4402‘ye mesaj gönderebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sırasında öğrenci belgesi talep edilebilir.

Yapı Kredi Play Kredi Kartı

Yapı Kredi bankasının da öğrenciler için aidatsız, masrafsız kart hizmeti olan Play, yine 18 yaşını doldurmuş gençler tarafından kullanılabilir. Öğrenci olma şartı bulunmayan bu kartı kullanmak için başvuru yapmanız yeterli. Aynı zamanda World özelliği sayesinde World üye iş yerlerinde yapacağınız harcamalarda puan kazanabilirsiniz.

öğrenci kredi kartı

Siz de Play Kredi Kartına başvuru yapmak istiyorsanız, Yapı Kredi Play İnternet sitesine giriş yaparak başvuru adımlarını tamamlayabilir, yada Yapı Kredi şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Genç Bankkart

Ziraat Bankası, öğrenciler için çeşitli imkanları bir arada sunuyor. Hem banka kartı, hem kredi kartı olarak kullanabildiğiniz Genç Bankkart, herhangi bir masrafı olmayan kredi kartlarından birisi. Herhangi bir özelliğe bağlı kalmadan, harcama yapmak istediğiniz hesabı bile harcama sırasında tercih edebildiğiniz bu kart, zaten öğrenciler tarafından en çok tercih edilen kredi kartlarından birisidir.

yüksek limitli öğrenci kartı

Ziraat Bankası Genç Bankkart kullanıcısı olmak istiyorsanız, 18 – 26 yaş aralığında bir Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisi olmanız yeterlidir. Aynı zamanda kart tamamen ücretsizdir ve ek ücret talep etmemektedir.

Ziraat Bankası Genç Bankkart başvurusu yapmak istiyorsanız, bir Ziraat Bankası şubesini ziyaret etmelisiniz. Başvuruları sadece birebir kabul etse de, herhangi bir bilgi veya belge talep etmeden anında kredi kartı onayı verebiliyor.

Öğrenci Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir?

Öğrenciler, kredi kartı başvurusu yaparken öğrenci belgeleri ile başvuru yaparlarsa, öğrencilere özel ücretsiz kredi kartı kampanyalarından faydalanabiliyor. Tüm bunların yanı sıra hem öğrenci belgesi, hemde çalıştığınızı ve gelirinizin olduğunu beyan eden bir belge kullanarak, limit belirlemesinde daha fazla imkana sahip olabilirsiniz.

Öğrencilerin kullanabileceği kredi kartı limiti daha düşük olacağından, geliri olan ve sigortası olan öğrenciler daha çok kredi kartı limiti kullanabilmektedir. Sizlerde başvuru yaparken bu detayları göz önünde bulundurmalı ve başvuruyu bu şekilde yapmalısınız.

Öğrenci Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

öğrenciye yüksek limitli kredi kartı

Öğrenci kredi kartları, herhangi bir gelir beyan edilmediği için düşük olmaktadır. Siz de öğrencilere yüksek limitli kredi kartı veren bankalar arıyorsanız, öncelikle ya geliriniz olması gerektiğini yada bir kefile ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz.

Ailenizden birinin veya arkadaşlarınızdan birinin kefil olmasını sağlarsanız, daha fazla limitler talep edebilir, kredi kartı limitini yükseltmek için başvuruda bulunabilirsiniz.

Tavsiye Makale: Bloke Teminatlı Kredi Kartı

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin