n kolay internetten kredi başvurusu

Aktif Bank N Kolay internetten kredi başvurusu nasıl yapılır? N Kolay Kredi, Aktif Bank çatısı altında kurulmuş ve hizmet vermeye devam eden bir dijital bankacılık sistemidir. Aynı Enpara ve CEPTETEB gibi hizmet veren, herhangi bir fiziksel şubesi bulunmayan bir bankacılık sistemidir. Kredi başvurusu yaparken de hiçbir şekilde şubelere gitmeden, sadece internet üzerinden hızlıca başvuru yaparak paranızı anında çekebiliyorsunuz. N Kolay ve Aktif Bank, kredi notu düşük olan kişilere de kredi vermesiyle bilinen bankalardan birisidir. Bu sebeple de müşterilerin sıkça tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır. Acil kredi ihtiyaçlarında hemen nkolaykredi.com.tr veya Aktif Bank resmi internet sitesine giriş yaparak kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Bu bankanın herhangi bir fiziksel şubesi bulunmadığından, paralarınız istediğiniz banka hesabı veya aktif bank müşterisi değilseniz PTT hesabınıza yatırılıyor. PTT kart adresinize geliyor ve PTT ATM’lerinden çektiğiniz krediyi anında çekebiliyorsunuz. Peki N Kolay nedir? Aktif Bank N Kolay Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Aktif Bank N Kolay Nedir?

N Kolay, tamamen Aktif Bank çatısı altında hizmet veren dijital bir bankacılık hizmetidir. Aktif Bank tarafından karşılanan ihtiyaç kredileri, müşterilerin şubelere gitmeden kredi ve kart başvurusu yapabilmelerini hedeflemektir. Şuan için N Kolay Kredi Kartı hizmeti bulunmasa da, Aktif Bank veya N Kolay internet siteleri üzerinden en az 2.000, en fazla 30.000 TL tutarında kredi başvurusunda bulunulabilirsiniz. N Kolay kredinin faiz oranı 2.000 TL için %1.79 olup, geri kalan 30.000 TL’ye kadar tüm tutarlar için güncel olarak %2.39 olarak belirlenmiştir. Kredi sicili yüksek olan, kredi notunda herhangi bir sorun olmayan kişiler başvuru yapıp dakikalar içinde kredi onayı alabilirler.Tavsiye Edilen Makale: Aktif Bank 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Enpara ve CEPTETEB’in dışında N Kolay, vermiş olduğu bu hizmetler için bazı ücretler talep etmektedir. Örneği kredi tahsis ücreti ve kredi çekerken karşılaşabileceğiniz kredi sigortası gibi ek masraflar çıkabilir. Ancak bu tutarlar 50 ile 75 TL arasında değişiklik gösteren düşük tutarlardır. Bu tutar, krediyi çektikten sonra kredi tutarı üzerinden tahsil edilerek geri kalan tutar tarafınıza aktarılmaktadır. Peki N Kolay İnternetten Kredi Başvurusu nasıl yapılır?

N Kolay İnternetten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

N Kolay internetten kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bu işlemlerin çok kolay olduğunu öncelikle belirtmeliyiz. Ancak bazı işlemler, müşterileri bu krediyi kullanmaktan soğutabiliyor. Örnek vermek gerekirse kredi başvurusu yaptıktan sonra, doldurmanız ve imzalamanız gereken evraklar kargo ile tarafınıza iletiliyor. Bu aşamadan sonra tüm imza ve form doldurma işlemlerini yaparak bu evrakları geri N Kolay finans kuruluşuna kargolamanız gerekiyor. Şubeye gitmeden kredi çekme sistemi doğrultusunda artık tüm bu özellikleri devre dışı bırakan N Kolay ve Aktif Bank, tüm sözleşmelerin internet üzerinden online olarak onaylanmasını sağlamıştır. Yani internet üzerinden evraklarınızı doğruladıktan hemen sonra, paranız 5 dakika içinde hesabınızda! Ancak tüm bu işlemler için Aktif Bank müşterisi olmanız gerekiyor. Aktif Bank müşterisi değilseniz yine 7-10 günlük bir kargolama süresi sizleri bekliyor.

n kolay internetten kredi başvurusu

İşlemlerinizin bu kadar kolay ilerlemesini istiyorsanız, öncelikle Aktif Bank müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer Aktif Bank müşterisi değilseniz işlemler maalesef bu kadar da hızlı değil. Başvuru yaptıktan sonra adresinize gelecek bir kurye beklemeli ve evrakları bu şekilde onaylamalısınız. Kuryenin geldiği gün para hesabınıza geçecek olsa da, kuryenin sizi adresinizde ziyaret etmesi ortalama 7 ile 10 gün sürmektedir.

N Kolay İnternetten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

N Kolay kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, resmi internet sitesine giriş yaparak ihtiyacınız olan tutarı girmelisiniz. İnternet sitesinde faiz oranlarından vade seçeneklerine tüm bilgiler yer aldığı gibi, çekmek istediğiniz tutara özel teklifler de sunulmaktadır. 2.000 TL’nin üzerinde kalan tüm tutarlar için ise faiz oranı %2.39 olarak kabul edilmiştir.

n kolay kredi başvuru adımları

Bu alanda ihtiyacınız olan tutarı giriş yapıp “Paranı Hemen Al” butonuna tıkladığınızda karşınıza TC kimlik bilginizi isteyen bir ekran gelecektir. Bu ekrana TC kimlik numaranızı girmeniz ile beraber banka kredi notunuzu sorgulayacak ve size özel faiz oranı belirlemeye çalışacaktır. Kredi notunuzun yüksek olması durumunda daha düşük faiz oranı, kredi notunuzun düşük olması durumunda daha yüksek faiz oranı ile kredi kullanabileceksiniz.

Faiz oranı yükseliyor olsa da, kredi notu düşük olan kişilere kredi veren banka olarak kabul edildiğinden herkesin sıkça tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde ise bankanın faiz oranlarından ve vade seçenkelerinden bahsedeceğiz.

N Kolay Kredi Faiz Oranları Nedir?

N Kolay internetten kredi başvurusu yapmaya karar verdiyseniz, faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. N Kolay üzerinden en az 2.000 TL, en çok 30.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. 2.000 TL kredi başvurularında faiz oranı %1.79 olup, 2.000 TL’yi aşan kısımlarda 30.000 TL’ye kadar faiz oranı %2.39 olarak kabul edilmiştir. 30.000 TL’lik bir kredi başvurusu yaparken 60 aya kadar vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda faiz oranlarını ve kredi tutarlarını detaylı incelemek için alttaki tablodan yardım alabilirsiniz.

Kredi TutarıVadeFaiz OranıTaksit TutarıKredi Tahsis ÜcretiEfektif Yıllık Faiz Oranı
2.000 TL60 AY%1,7959,62 TL10,00 TL%29,3704
10.000 TL12 Ay%2,39996,72 TL50,00 TL%41,7768
10.000 TL24 Ay%2,39582,11 TL50,00 TL%41,1587
10.000 TL36 Ay%2,39449,06 TL50,00 TL%40,9453
10.000 TL48 Ay%2,39386,19 TL50,00 TL%40,8392
10.000 TL60 Ay%2,39351,17 TL50,00 TL%40,7769

Tavsiye Edilen Makale: Şubeye Gitmeden Online Kredi!!!

N Kolay Kredi Başvurusu Parayı Nasıl Çekerim?

n kolay kredi para çekme

N Kolay kredi başvurunuz onaylanmışsa paranızı anında hesabınızdan çekebilirsiniz. Paranızı çekebilmek için karşınızda bir çok seçenek bulunuyor. Kredi başvurusu arından veya başvuruyu yaptığınız sırada bu adımlardan birini tercih ederek işlemlerinizi çabucak halledebilirsiniz. Üstteki resimde bulunan ATM veya İnternet Bankacılığı seçeneklerinden birini değerlendirebilir, PTT ATM’lerinden de para çekebilirsiniz.

N Kolay Kredi Başvurusunda Sigorta Zorunlu Mudur?

N Kolay Kredi başvurularında sigorta yaptırmak zorunlu değildir! Ancak kredi başvurusu yaptığınız sırada banka sizlere iki seçenek birden sunabiliyor. Sigortalı ve sigortasız kredi seçeneklerinden birini kendiniz tercih edebiliyorsunuz. Eğer sigortalı krediyi tercih ederseniz daha düşük faiz oranları karşınıza çıkabiliyor. Kredinize sigorta yaptırmazsanız da faiz oranları aynı orantıda artabiliyor. Krediye yaptırılan sigortalar, kredi tutarı kişinin yaşı ve vade seçenekleri gibi bir çok etkiye bakılarak değişiklik göstermektedir.

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin