Multinet Paraya Çevirme

Multinet paraya çevirme yöntemleri sayesinde kartınızdaki bakiyenin tamamını nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Multinet kart, işyerlerinin çalışanlarına sunmuş olduğu yemek kartıdır. Bu kart sayesinde çalışanlar, ekstra masrafa girmeden, kartın limitleri dahilinde yemek yiyebilir, bazı marketlerden ise market alışverişi yapabilirler. Kimi firma kart olarak verirken, kimi firma ise çek tarzında vermektedir. Bu sayede de yemek veya market alışverişlerimizi yaparak maaştan tasarruf edebiliriz. Ancak bazı dönemler var ki, aylık aldığımız maaş yetmiyor ve ekstra nakit arayışlarına girebiliyoruz. Bu gibi zamanlarda ise çalışanların aklına multineti paraya çevirme ve multinet kart nakite çevirme işlemleri gelebiliyor. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, multinet kart belli sektörlerde kullanıldığı için, dilediğiniz her yerde kullanamıyorsunuz. Bu sebeple multinet üye iş yeri olan yerler ile işlem yapabiliyorsunuz.

Multinet Paraya Çevirme Yapılabilir Mi?

Multinet kart, iş verenlerin çalışanlarına sunmuş olduğu imkanlardan birisidir. Çoğu firma, çalışanlarının yol, yemek gibi ihtiyaçlarını da karşılayarak daha farklı uygulamalar yürütmektedir. Multinet kart ise bu nimetlerin başında yer almaktadır. Multinet üye iş yeri olan tüm noktalardan dilediğiniz gibi harcama yapabilir, yemek yiyebilir, hatta market alışverişi dahi yapabilirsiniz.

Multinet kart, normal pos cihazları üzerinde çalışmadığı için, dilediğimiz her yerden alışveriş yapmak mümkün değildir. Bu sebeple de Multinet uygulaması üzerinden alışveriş yapabileceğiniz yerleri arayabilir, adres bilgisi alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki tüm marketler, multinet üyesi olan tüm iş yerleri uygulama sayesinde karşınıza çıkacaktır. Peki Multinet kart paraya çevirme nasıl yapılır? Hep beraber inceleyelim.

Tavsiye Edilen Makale: Senetle Kredi Veren Yerler 

Multinet Bozdurma ve Multinet Nakite Çevirme

Multinet kartlar, yemek ve gıda sektöründe kullanılan kartlardır. Yazımızın ilk bölümlerinde de bahsettiğimiz gibi, normal kredi kartları gibi her yerde kullanılması mümkün değildir. Yalnızca multinet üye iş yerlerinde kullanıldığı için yaygın olarak kullanıldığını söylemek mümkün olmayacaktır. Daha çok yemek ve restoran sektöründe yaygın olduğundan, yemek yiyebilir ve nadir de olsa bazı marketlerde kullanabilirsiniz. Bu sebeple de nakite çevirmek bir hayli zordur diyebiliriz.

Multinet Bozdurma 2020

Multinet kartını nakite çevirmek isteyen bir çok insan olduğundan, bu yazımız ile nakite çevirme yöntemleri hakkında bilgiler vereceğiz. Multinet bozdurma işlemi yapmak istiyorsanız öncelikli olarak tanıdık kişiler bulmalı ve onlarla iletişim halinde olmalısınız. Belirli komisyon oranları karşılığında bu kişiler ile anlaşma yaparak multinet kartı nakite çevirme işlemi yapabilirsiniz. Tanımadığınız kişiler zaten bu işe sıcak bakmayacağı için, sürekli olarak alışveriş yaptığınız kişiler ile görüşerek komisyon karşılığında nakite çevirebilirsiniz.

Multinet Paraya Çevirme Yöntemleri

Multineti nakite çevirmek için aslında çok fazla seçeneğiniz yok. Multinet kartlar yalnızca multinet pos cihazı olan yerlerde geçtiği için, daha çok bu iş yerlerinden işlem yapabiliyorsunuz. Yani multinet cihazı olmayan bir yer istese de kartınızı nakite çeviremez. Nakite çevirmek istiyorsanız da mutlaka iş yerleri ile görüşmeli, bu gibi bir işlem yapıp yapmadıklarını sorabilirsiniz. Genellikle de %10 veya %20 arasında komisyon oranları ile bu işi yapmaktadırlar. Ancak bu durumun yasal olmadığını da belirtmeliyiz.

Eğer siz de multinet paraya çevirme işlemi yapmak istiyorsanız, altta yer alan bölümden yorum yaparak çevirmek istediğiniz miktarı ve ödeyeceğiniz komisyonu, bulunduğunuz il ile beraber yazarsanız, multinet nakit para çeviren kişiler tarafınıza ulaşım sağlayabilirler. 

Multinet ile Marketten Alışveriş

Multinet kart, eskiden yalnızca yeme – içme alanında hizmet veriyor olsa da, artık market ve akaryakıt gibi bir çok alanda da hizmet vermektedir. Multinet kartınızın limitleri dahilinde, gerek benzin harcaması, gerekse de market alışverişi yapabilirsiniz. Multinet kartlar, multinet internet sitesi üzerinden yapacağınız sorgulama ile kullanım alanlarına ulaşabileceğiniz kartlardır. Aynı zamanda mobil uygulamayı da indirerek yakınınızda bulunan tüm üye iş yerlerini sorgulayabilirsiniz. 

78 YORUMLAR

 1. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  Yüzde 10 ile farkımız

 2. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

 3. merhabalar ıspartada gıda ve giyecek multi gift kartım var 1200 tl lik nakde çevirmek istiyorum ilgilenenler lütfen cevaplasın

 4. İstanbul sancaktepedeyim multinetimi her ay düzenli nakite çevirmek istiyorum telefon numaranızı verebilirmisiniz

 5. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  Üstteki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

 6. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ yemek kartlarınız %10 komisyon ile nakite çevrilir.

 7. Selam arkadaşlar herkese bol kazançlar yemek kartlarınızı karşılıklı güven içinde bozmak isterseniz sodexo Multinet ederned metropol ulaşabilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar iyi kazançlar

 8. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

 9. Multinet kartımı her ay düzenli olarak nakite çevirmek istiyorum. Uygun komisyon oranları alanlar ulaşabilirler.

 10. TÜM YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVİRİLİR!
  İşletmemizde yapacağımız çekimler ile karşılığında nakit ödeme yapıyoruz. İlgilenen arkadaşlar bize ulaşabilirler. %10 komisyon almaktayız.

 11. Ticket Multinet Sodexho Setcard gibi yemek çek ve katlarınızı %20 komisyonla nakite çevirebilirim. Lokasyon olarak avcılardayım. iletişime geçebilirsiniz 🙂

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin