Migros'ta Bonus Puan Geçiyor Mu

Migros’ta bonus puan geçiyor mu? Migros bonus puan kullanma hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. En büyük marketler zincirleri arasında yer alan Migros, yapmış olduğu çeşitli kampanyalarla da adından sıkça söz ettirmektedir. Money puan kampanyaları ile katılım sağladığınızda kartınıza yüklenen alışveriş puanlarının yanı sıra, bankalarla yapmış olduğu anlaşmalar ile de müşterilerine bir çok kampanya sunmaktadır. Migros’un bir çok banka ile anlaşması bulunduğundan, bu marketlerde bonus puan kullanımı konusunda da bir çok soru işaretleri oluşmuş durumda. Peki migrosta bonus puan geçer mi? Bonus puanlarımı migrosta kullanabilir miyim?

Migros’ta Bonus Puan Geçiyor Mu?

Evet, Migros marketler zincirlerinde kazanmış olduğunuz bonus puanlarınızı kullanabilirsiniz. Bonus özellikli kredi kartınız ile ödeme yapacağınız sırada kasiyere bunu ileterek bonus puanlarınızı kullanmak istediğinizi iletebilir ve bu şekilde puanlarınızı kullanabilirsiniz. Eğer bonus puanlarınızın süresi dolmamışsa da herhangi bir problem yaşamadan puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda Migros marketler bonus üye iş yeri olarak gözüktükleri için, buradan yapacağınız alışverişlerde bonus puan da kazanacaksınız. Yani sadece bonus puan kullanımı değil, aynı zamanda yapacağınız diğer alışverişleriniz için de bonus puan kazanacak, daha sonra bu puanlarınızı farklı alışverişlerinizde kullanabileceksiniz. Burada dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de bonus puanlarının kullanım süreleridir.

Migros’ta Bonus Puan Kullanımı Nasıl Yapılır?

Bonus puan kullanabilmek için herhangi bir kriter söz konusu değildir. Bonus puanlar, anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız alışverişler sayesinde kazanılan puanlardır ve dönemsel kampanyalar yapılarak kazanacağınız puanlar daha da artış gösterebilir. Kazandığınız bu puanları yine aynı yerde harcama zorunluluğunuz yoktur. X firmasından kazanmış olduğunuz bonus puanları da gelip Migros’ta harcayabilirsiniz. Kazandığınız bonus puanlar kartınızda biriktirilerek her harcama sırasında sorularak kullanılıp kullanılmayacağı konusunda uyarılar alırsınız. Kasiyere ise bonus puan kullanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

Bonus Puanların Süresi Ne Kadardır?

Migrosta Bonus Puan Geçiyor Mu

Bonus puanlar, genel olarak bakıldığında karta yüklendikten sonra 1 sene içinde kullanılması gereken puanlardır. Bazı durumlarda sene sonunda da bu bonus puanlar sıfırlanabilir. Ancak dönemsel kampanyalara katılmış, fazla bonus puan kazanmışsanız bu durum değişiklik gösterebilir. Örneğin bankanız 100 TL üzeri alışveriş yaparsanız 50 TL bonus puan vereceğini taahhüt etmiş, sizde bu kampanyaya katılmışsanız kazandığınız bonus puanın süresi 1 aylık, hatta 1 haftalık bile olabilir. Bu süre içinde bonus puanları kullanmazsanız puanlar hesabınızdan silinebilir.

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin