Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin! (5 Yasal Firma)

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaları, günümüzde bankalardan kredi çekmekte zorlanan ve özellikle de banka sicili bozuk olan kişiler tarafından tercih ediliyor. İnternet üzerinde de oldukça yoğun aranan sorgulardan biri olduğu için, sizlere kapsamlı bir rehber hazırladık ve kredinizi biz çekelim diyen tüm firmaları sizin için araştırdık. Bu aşamada sizin de dikkat etmeniz gereken bir çok nokta olduğu gibi, internette gördüğünüz her firmanın da güvenilir olmadığını baştan hatırlatmakta fayda var. Genelde bu gibi yöntemler, bazı kişiler tarafından kötüye kullanılarak ihtiyaç sahibi kişilerin elindeki son parayı da almayı amaçlıyor. Hatta kredi çekmeden önce ön ödeme talep ederek sizi kandırmaya çalışıyor. Bu kişilere karşı dikkatli olmalısınız!

Kredinizi biz çekelim, siz ödeyin firmaları ile çalışmak istiyorsanız oldukça dikkatli olmalısınız. Bu işi yapan bir çok kişi olmasına rağmen, halen yasal olup olmadığı konusunda bir çok tartışma konusu mevcut. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Nedir?

Bu yöntem, banka sicili bozuk olan ve kredi notunun da düşük olması sebebiyle banka kredi başvurularının bir türlü onaylanmayan kişiler tarafından tercih ediliyor. Aslında bu yöntemi yapan kişilerin büyük bir çoğunluğu resmi şirket bile değil. İnternette yaptığımız araştırmalara göre de büyük bir çoğunluğu kişileri dolandırmaya yönelik bazı işlemler yaptığı için çok da güvenilir olmadığını söylemek mümkün.

En basitinden bir örnek vermek gerekirse, kredinizi biz çekelim siz ödemelerini yapın diyen birisi ile kredi ödemesi yaparken sorun yaşadığınızı düşünün. Karşınızda resmi ve yasal bir muhatap olmadığı için aslında riskli bir işlem de yapmış sayılacaksınız. Bu krediler, yine bankalar üzerine çekilmiş olsa da, bankaları arayıp kredi hakkında bilgi almayacaksınız çünkü kredinin hiçbir yerinde sizin adınız dahi geçmeyecek!

Bunun en büyük sebebi ise bankaların, 2. kişilere asla bilgi vermemesidir. Kredinin faiz oranını öğrenmek veya taksit tutarı hakkında bilgi almak istediğinizde bankayı aradığınızda, banka krediye ulaşamayacak bile! Çünkü tamamen karşı tarafın bilgileri gerekecek ve bu şekilde işlem yapılması için sizleri yönlendirecekler.

Yine de kredinizi biz çekelim taksitleri siz ödeyin firmaları ile çalışmak ve kredinizi bu kişilerden çekmek istiyorsanız, güvenli olması açısından sözleşme yapmalısınız. Yarın bir gün mahkemelik olmanız durumunda, elinizde yasal olarak kabul görmüş bir evrak olması çok daha mantıklı olacaktır. Eğer mümkünse ve kredi hizmeti veren kişiler bu işlemleri noter ile yapmayı kabul ederse, noterden sözleşme almak en iyisi olur.

Dikkat!
Özellikle kredi danışmanlığı adı altında sizlerden kredi çekmek için ön ödeme talep eden kişiler ile çalışmamalı, tanımadığınız ve resmi firma olmayan kimseye güvenmemelisiniz.

Kredinizi Biz Çekelim Taksitleri Siz Ödeyin;

Kredi TutarıVade SeçenekleriTaksit Tutarı
10.000 TL24 Ay502,03 TL
20.000 TL48 Ay593,54 TL
30.000 TL60 Ay771,23 TL
40.000 TL60 Ay1.028,31 TL

Kredinizi Biz Çekelim Taksitleri Siz Ödeyin Firmaları

Bu işlem yasal olarak incelendiğinde, aslında ödünç para verme ve taksitleri tahsil etme usulüne göre çalışır. Bazı avukatlar ile yaptığımız görüşmelerde, bu işlemin ilerleyen dönemlerde tefecilik olarak kabul edilebileceği de aldığımız bilgiler arasında.

Yani, bir kişi belli bir faiz karşılığında karşı tarafa para veriyorsa ve yüksek faizler ile geri tahsil ediyorsa, aslında bu bir tefecilik yöntemi oluyor. Parayı nereden temin ettiği önemli olmuyor ve aslında yasadışı bir işlem yaparak suç da işlemiş oluyor.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre, BDDK onayı olmayan finans şirketleri herhangi bir parasal faaliyette bulunamıyor ve kredi kullandırma işlemi gerçekleştiremiyor. Bu görevi üstlenen ve kişilere kredi kullandırmaya çalışan kişiler de aslında suç işliyor.

Kredinizi Biz Çekelim, Taksitleri Siz Ödeyin

Yasal olarak aslında bu işlemin mantıklı olmadığını, aksine bu tarz işlemlerin suç olarak kabul edilebileceğini anlamışsınızdır. Bunun yerine, kredi danışmanlığı veren bir çok firma bulunuyor ve bu firmaları tercih ederek bazı ücretler karşılığında kredi ve finansman bulabileceğiniz firmalar hakkında danışmanlık hizmeti alabiliyorsunuz.

Kredi danışmalığı ve kredinizi biz çekelim firmaları;

 • Ak Gün Danışmanlık
 • Tur Mer Kar Danışmanlık
 • Kurular Danışmanlık
 • Laleli Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

Gibi firmaları tercih ederek, kredinizi biz çekelim taksitleri siz ödeyin firmaları ile çalışmak amaçlı danışmanlık hizmeti alabilir ve bu danışmanlık karşısında kredi notunuzu yükseltmek için de destek alabilirsiniz. Kredi danışmanlığı sunan firmaların bunların dışında bir çok hizmeti de bulunuyor. İlave olarak Findeks.com‘un da bu gibi hizmetleri var.

Findeks.com üzerinden alacağınız kredi ve kredi notu danışmanlık paketleri sayesinde, kredi notunuzu hızlıca yükseltme konusunda destek alabilirsiniz. Bu sayede ilave firmalara ihtiyaç duymadan kredi notunuzu yükseltebilir, bankalardan kredi çekebilirsiniz.

İstanbul Kredinizi Biz Çekelim Firmaları

Kredinizi biz çekelim ödemelerini siz yapın firmaları; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Muğla, Mersin ve Edirne gibi bir çok ilimizde hizmet veren firmalardır. Bu firmalar ulaşım sağlamak için Google Maps hizmetini kullanabilir ve arama bölümüne de Kredi Danışmanlık Hizmetleri yazabilirsiniz.

Burada çıkan tüm sonuçlar adres ve telefon bilgisi de içerdiği için, en yüksek puan alan firmalar ile görüşme yapabilirsiniz. Aynı zamanda firmaların yorumlarını okuyabilir, yorumlara göre varsa aldığı şikayetleri de görebilirsiniz. Bu sayede de güvenilirlik konusunda kendi içinizi de rahatlatmış olursunuz!

Kredinizi Biz Çekelim Firmaları Güvenilir Midir?

kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin

En çok merak edilen konuların başında da bu işlemin güvenilir olup olmadığı geliyor. Aslında bu işlem, yasalara aykırı bir işlem değil. Arada çok ince bir çizgi olduğu için, aslında bu işi tefeciliğe çevirmeye çalışan kişilerden uzak durmaya çalışmanız konusunda sizi uyarmıştık. Yoksa, bir başkası için kredi çekmek oldukça normal bir durumdur. Zaten bankalar da kredi başvurusu sırasında genelde parayı ne yapacaksınız diye sormaz.

Fakat bu durumu kötü niyetli olarak kullanacak, daha yüksek faizler isteyecek kişiler aslında suç işlemiş sayılıyor. Bankadan kredi çekip, bunu çok daha yüksek tutarlarda sizlere satmak istiyorlarsa aslında suç işliyor ve tefecilik unsurlarını oluşturmuş oluyorlar.

Kredinizi Çekelim, Ödemelerini Siz Yapın dikkat edilmesi gerekenler

 • Yasal firmalar ile çalışmaya özen gösterin
 • Mümkünse kredi danışmanlık hizmeti alın
 • İlk tercihiniz bankalar olsun ve bankalardan kredi çekmeyi deneyin
 • Dilerseniz sicili bozuklara kredi veren bankalar listemizi kontrol edin
 • Sizden bilgilerini gizleyen kişilerden uzak durun
 • Mümkünse kişilerin şirket bilgilerini isteyin ve kontrol edin
 • İnternetten hakkında şikayet olup olmadığına mutlaka bakın
 • Firma adını Google Maps ile aratarak puanlarını ve yorumlarını kontrol edin

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Kutay Gençay avatarı
  Kutay Gençay

  10.000 ya ihtiyacim var nasil oluyor Bilgi verirmisin

 2. hamza tuna avatarı
  hamza tuna

  merhaba 20000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler kamuda çalışıyorum.

 3. Hasan avatarı
  Hasan

  20000 liraya ihtiyacım var nasıl oluyor bilgi verebilirmisiniz.

Yorum yapın