Kredi çıkartılır

Kredi çıkartılır ve imkansız kredi çıkartılır firmaları, Türkiyede hizmet veren ve özellikle kredi sicili bozulmuş olan kişiler tarafından tercih ediliyor. Kredi notu düşük olan kişiler, bankalardan kredi çekemiyor ve alternatif finans şirketleri ile çalışmayı tercih edebiliyor. Banka dışında kredi veren firmalar, BDDK onaylı olarak hizmet verenler ve yasa dışı çalışanlar olarak ikiye ayrılıyor. Bu sebeple de bizler ilk olarak yasal yöntemlerden bahsedecek ve diğer yöntemleri es geçeceğiz. Çünkü diğer yöntemler güvenilir olmadığı gibi, kişileri oldukça olumsuz durumlara sürükleyebilecek kötü sonuçlar doğuran işlemler olarak karşımıza çıkıyor. Sizlere de tanımadığınız, bilmediğiniz kişiler ile kredi çekmek gibi işlemlerin altına imza atmamanız gerektiği konusunda baştan uyarmamız gerekiyor.

Kredi Çıkartılır Firmaları

Kredi TutarıVade SeçenekleriAylık Taksit Tutarı
10.000 TL24 Ay502,03 TL
20.000 TL48 Ay593,54 TL
30.000 TL60 Ay771,23 TL
40.000 TL60 Ay1.028,31 TL

Komisyonla kredi çekmek isteyen kişiler, genelde bankalardan kredi çekemeyen ve ilave finans kuruluşlarını kullanmak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Bu yöntemlerden bazıları güvenilirken, bazıları olumsuz işlemler olarak karşımıza çıkıyor ve zaten devamında da bir çok olumsuzluk ile bizleri başbaşa bırakabiliyor.

İmkansız kredi çıkartılır diyen, internette bir çok ilan veren kişiler ile görüşme yaptığımızda, daha çok ön ödeme talep eden kişiler ile karşılaştık. Bu kişilerin amacı, sizlerden ön ödeme alarak sırra kadem basmak olacaktır. Yani ihtiyacınız olan bir anınızda, bu kişilere ön ödeme yaparak para kaptırmamalısınız.

Üstte verdiğimiz ödeme tablosu da, aynı bankalarda olduğu gibi kredi sağlayan firmaların sunmuş olduğu tekliflerden birisi. Doğru bilinen yanlışlardan biri olan faktoring şirketlerinin kredi verdiği durumu, aslında yanlıştır. Faktoring firmaları daha çok büyük şirketlere hizmet veren firmalardır. Bunun yerine ikrazat firmalarını tercih edebilirsiniz.

Komisyonla Kredi Veren Firmalar Güvenilir Midir?

imkansız kredi çıkartılır

Komisyonla kredi veren firmalar, aslında imkansız kredi çıkartılır diyen kişilerle aynı hizmeti veriyor ve hatta bu iki işlemin birbiriyle aynı olduğunu söylemek mümkün. Bu firmalara ulaşım sağladıktan sonra mutlaka iletişim kurmalı ve firma bilgilerini almanız gerekiyor. Tabii ki bu da yeterli olmayıp, dikkat etmeniz gereken bir çok nokta bulunuyor.

 • Yasal firmalar ile çalışmak
 • BDDK izni olup olmadığını sorgulamak
 • Vergi mükellefi olup olmadığına bakmak
 • Şirket bilgilerini kontrol etmek
 • Verdiği şirket bilgilerini internetten araştırmak
 • Google Maps ile yorumlarını okumak

Komisyonla kredi verenler, sizinle iletişim kurmuş olsa bile üstte verdiğimiz bilgilere mutlaka dikkat etmeli ve dolandırılma ihtimalinizi ortadan kaldırmalısınız. Tüm bunlara ilave olarak sizden ön ödeme isteyen kişilerden de uzak durmalısınız. Bu kişiler sizden ön ödeme alarak ortadan kaybolacak kişilerdir.

 Buraya dikkat:  İnternette bu işi yapan bir çok firma olduğu gibi, kimisi bazı başvuru formlarına yer vermiştir. Bu başvuru formlarında TC kimlik numarası gibi özel kabul edilen bir çok bilgi isteniyor. Güvenmediğiniz ve daha önce adını duymadınız internet sitelerine kişisel bilgilerinizi paylaşmamalısınız.

İmkansız Kredi Çıkartılır

Kredi TutarıVade SeçenekleriAylık Taksit Tutarı
25.000 TL60 Ay649 TL
25.000 TL48 Ay748 TL
25.000 TL24 Ay1.255 TL

İmkansız kredi çıkartılır firmaları sayesinde üstteki tabloya göre kredi kullanabiliyorsunuz. Şimdi sizlere bu firmalara nasıl ulaşım sağlayacağınıza dair bilgiler de vereceğiz. Üstte vermiş olduğumuz tamamen bir örnek olup, isterseniz daha yüksek kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Görüştümüz firmanın verdiği bilgilere göre en fazla 60 aya kadar 50.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu firmalardan bazıları;

 • Tarık Turizm Kredi Danışmanlık
 • Levent Toz Kredi Danışmanlık
 • Kahraman Ulaşım Kredi Hizmetleri

Üstteki örnek firmalar gibi bir çok firmanın da bu tarz kredi kullandırdığını söylemek mümkün. Yaptığımız görüşmelerde hiçbir ön ödeme istemediği gibi, bunun haricinde ilave bilgi de talep etmemiştir. Siz de görüşme yaptığınız firmalar ile özel bilgilerinizi paylaşmamalı ve asla ön ödeme yapmamalısınız.

Kredi Çıkartılır İletişim Bilgileri

Kredi çıkartma işlemi yapan bir çok firma olmasına rağmen, bu firmalar internet üzerinde bilgilerini paylaşmamıştır. Eğer bu kişilere ulaşmak istiyorsanız size bazı yöntemlerden bahsedeceğiz. İlk olarak Google Maps uygulamasını ister telefondan, ister bilgisayardan açarak arama bölümüne Kredi Danışmanlık yazabilirsiniz.

Kredi danışmanlığı veren firmaların büyük çoğunluğu, ilk olarak sizlerin sicilinizi analiz ederek bankadan kredi kullanmanıza imkan sağlar. En uygun kredi başvurusunu nasıl yapacağınıza dair bilgiler verir ve kredi başvurusu süresince sizlere yardımcı olarak imkansız kabul edilen bir kredinin bile çıkmasını sağlarlar.

Kredi çıkartılır iletişim bilgileri için;

 • Google Maps arama bölümüne “Kredi Danışmanlık” yazılır
 • Listelenen firmaların yorumları okunur
 • Aldığı puanlar kontrol edilir
 • Uygun geliyorsa telefon numarası ile ulaşılır

Tüm firmalar, Google üzerine telefon numarası eklemek zorundadır. Zaten telefon numarasını eklememiş olan firmalar ile çalışmamanızı öneririz. Çünkü bu firmalar bilgilerini gizlediği için, güvenilir olmama ihtimalleri oldukça yüksek.

Komisyonla Kredi Veren Firmaların Şartları Neler?

Komisyonla kredi verenler ve imkansız kredi çıkartanlar aslında bir çok şartı da beraberinde getiriyor. Bankalar nasıl kredi notu ve sicil durumunu araştırıyorsa, aslında bu kişiler de aynısını yapıyor. Çünkü kredinin geri ödenmesi konusunda bazı endişeleri olabiliyor. Şartları sağlayan ve bunlara uyum sağlayan herkese kredi veriyorlar.

 • Yasal takipte borcunuzun olmaması
 • İcra takibinizin başlatılmamış olması
 • İkamet bilgisi
 • Kimlik ve örneği
 • Gerekli sözleşmelerin imzalanması

Elbette bu gibi evraklara imza atarken ve firmalar ile özel bilgilerinizi paylaşırken de dikkat etmeniz gereken bir çok nokta bulunuyor. Güvenmediğiniz, yasal olmayan firmalar ile bilgi paylaşmamanız gerektiğini yazımızın giriş bölümlerinde aktarmıştık.

İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalar sonucu firma yorumları olumluysa ve sizinle bilgi paylaşmaktan çekinmiyorsa çalışmaya devam edebilirsiniz.

Bu firmalar, üstteki bilgilere dikkat ediyor olsalar da, kredi notu önemsizdir. Kredi notu bankalar tarafından çok dikkat edilen bir kriter olsa da, bu firmaların zaten asıl özelliği bu gibi bilgilere gerek duymamasıdır. Aynı zamanda bu firmalara alternatif olarak kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmalarını da tercih edebilirsiniz.

91 YORUMLAR

 1. Kredi notum dusuk ve kredi kartımı yapılandırma yaptıgım için bana kredi cıkmıyo acıl 15.000 ihtıyacım var yardımcı olurmusunuz

 2. Merhabalar arkadaşlar,

  Bankalardak kredi çekemeyenler, hacizlik olanlar ve sigortası olmayan herkese kredi çıkartabiliyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurmak. Ne dersiniz?

 3. icralık olan, kkp sorunu olan, ssk problemi yaşayan herkese %10 komisyon ile %100 banka onaylı kredi saglanır.

 4. Banada yardımcı olur musunuz lütfen Aydın’da devlet Hastanesi’nde sekreter olarak çalışıyorum 50.00tl ihtiyaçim var benimle iletişime geçin lütfen çok acil

 5. Devlette17 yıllık öğretmenim.Komisyonla para çıkaracağiım diyen kişi beni dolandırdı.Eşim bilmiyorx.Ama borcum olduğu için annemin evine gönderdi.Bankalar kredi vermiyor.2 kızım var.Lütfen yardım edin.Acill

 6. Merhaba sicilim çok çok iyi KKB puanım-1800 yardımcı olabilecek biri varmı? 300-400 bin istiyorum komisyon tabiki olur.

 7. bankalara olan borçlarımı kapatmak için senetle para kullanmak istiyorum düzenli çalışıyorum 5 yıldır aynı yerde özel güvenlik görevlisiyim 60 bin tl kullanmak istiyorum

 8. Avukatlık olmuştum borcumu sifrladim lakin kredi hiç bi banka vermiyor çok sıkışık drumdayim yardımcı olur musunuz

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin