Kredi Çıkartılır! 2020 Komisyon Karşılığında Kredi

Kredi çıkartılır

Kredi çıkartılır firmaları, Türkiye’de kredi danışmanlık firmaları olarak hizmet veriyor. Bu şekilde hizmet veren firmalar, genelde sizlerden belirli komisyonlar alarak sicil durumunuza en uygun şekilde başvuru yapıyorlar. Eğer sicilinizde herhangi bir olumsuzluk varsa, her ne kadar kredi danışmanlık şirketleri ile çalışsanız da kredi çekemeyeceğinizi bilmelisiniz. Bu gibi şirketlerin verdiği hizmet sadece adınıza en uygun başvuruyu yapmak. Yani kredi notunuz düşük veya ödeme problemleriniz varsa, herhangi bir firmanın adınıza kredi çıkartması mümkün değil. İnternette daha çok imkansız kredi çıkartılır adı altında hizmet vermeye çalışan bu firmalar, sunmuş olduğu sözleşmeler ile de kredi onaylanmasa bile ödemiş olduğunuz komisyon tutarını iade etmiyor. Bunun için dikkatli olmakta fayda var.

Aşağıda listeleyeceğimiz yöntemler eğer işinize gelmiyorsa veya kredi danışmanlık firmaları ile çalışmak istemiyorsanız, dilerseniz sizin için hazırladığımız Banka dışında kredi isimli makalemize de göz atabilirsiniz.

Kredi Çıkartılır Firmaları Güvenilir Midir?

Kredi TutarıVade SeçenekleriAylık Taksit Tutarı
10.000 TL24 Ay502,03 TL
20.000 TL48 Ay593,54 TL
30.000 TL60 Ay771,23 TL
40.000 TL60 Ay1.028,31 TL

Komisyonla kredi çekmek isteyen kişiler, genelde bankalardan kredi çekemeyen ve ilave finans kuruluşlarını kullanmak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Bu yöntemlerden bazıları güvenilirken, bazıları olumsuz işlemler olarak karşımıza çıkıyor ve zaten devamında da bir çok olumsuzluk ile bizleri başbaşa bırakabiliyor.

İmkansız kredi çıkartılır diyen, internette bir çok ilan veren kişiler ile görüşme yaptığımızda, daha çok ön ödeme talep eden kişiler ile karşılaştık. Bu kişilerin amacı, sizlerden ön ödeme alarak sırra kadem basmak olacaktır. Yani ihtiyacınız olan bir anınızda, bu kişilere ön ödeme yaparak para kaptırmamalısınız.

Üstte verdiğimiz ödeme tablosu da, aynı bankalarda olduğu gibi kredi sağlayan firmaların sunmuş olduğu tekliflerden birisi. Doğru bilinen yanlışlardan biri olan faktoring şirketlerinin kredi verdiği durumu, aslında yanlıştır. Faktoring firmaları daha çok büyük şirketlere hizmet veren firmalardır. Bunun yerine ikrazat firmalarını tercih edebilirsiniz.

Komisyonla Kredi Veren Firmalar Güvenilir Midir?

imkansız kredi çıkartılır

Komisyonla kredi veren firmalar, aslında imkansız kredi çıkartılır diyen kişilerle aynı hizmeti veriyor ve hatta bu iki işlemin birbiriyle aynı olduğunu söylemek mümkün. Bu firmalara ulaşım sağladıktan sonra mutlaka iletişim kurmalı ve firma bilgilerini almanız gerekiyor. Tabii ki bu da yeterli olmayıp, dikkat etmeniz gereken bir çok nokta bulunuyor.

 • Yasal firmalar ile çalışmak
 • BDDK izni olup olmadığını sorgulamak
 • Vergi mükellefi olup olmadığına bakmak
 • Şirket bilgilerini kontrol etmek
 • Verdiği şirket bilgilerini internetten araştırmak
 • Google Maps ile yorumlarını okumak

Komisyonla kredi verenler, sizinle iletişim kurmuş olsa bile üstte verdiğimiz bilgilere mutlaka dikkat etmeli ve dolandırılma ihtimalinizi ortadan kaldırmalısınız. Tüm bunlara ilave olarak sizden ön ödeme isteyen kişilerden de uzak durmalısınız. Bu kişiler sizden ön ödeme alarak ortadan kaybolacak kişilerdir.

 Buraya dikkat:  İnternette bu işi yapan bir çok firma olduğu gibi, kimisi bazı başvuru formlarına yer vermiştir. Bu başvuru formlarında TC kimlik numarası gibi özel kabul edilen bir çok bilgi isteniyor. Güvenmediğiniz ve daha önce adını duymadınız internet sitelerine kişisel bilgilerinizi paylaşmamalısınız.

İmkansız Kredi Çıkartılır

Kredi TutarıVade SeçenekleriAylık Taksit Tutarı
25.000 TL60 Ay649 TL
25.000 TL48 Ay748 TL
25.000 TL24 Ay1.255 TL

İmkansız kredi çıkartılır firmaları sayesinde üstteki tabloya göre kredi kullanabiliyorsunuz. Şimdi sizlere bu firmalara nasıl ulaşım sağlayacağınıza dair bilgiler de vereceğiz. Üstte vermiş olduğumuz tamamen bir örnek olup, isterseniz daha yüksek kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Görüştümüz firmanın verdiği bilgilere göre en fazla 60 aya kadar 50.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu firmalardan bazıları;

 • Tarık Turizm Kredi Danışmanlık
 • Levent Toz Kredi Danışmanlık
 • Kahraman Ulaşım Kredi Hizmetleri

Üstteki örnek firmalar gibi bir çok firmanın da bu tarz kredi kullandırdığını söylemek mümkün. Yaptığımız görüşmelerde hiçbir ön ödeme istemediği gibi, bunun haricinde ilave bilgi de talep etmemiştir. Siz de görüşme yaptığınız firmalar ile özel bilgilerinizi paylaşmamalı ve asla ön ödeme yapmamalısınız.

Kredi Çıkartılır İletişim Bilgileri

Kredi çıkartma işlemi yapan bir çok firma olmasına rağmen, bu firmalar internet üzerinde bilgilerini paylaşmamıştır. Eğer bu kişilere ulaşmak istiyorsanız size bazı yöntemlerden bahsedeceğiz. İlk olarak Google Maps uygulamasını ister telefondan, ister bilgisayardan açarak arama bölümüne Kredi Danışmanlık yazabilirsiniz.

Kredi danışmanlığı veren firmaların büyük çoğunluğu, ilk olarak sizlerin sicilinizi analiz ederek bankadan kredi kullanmanıza imkan sağlar. En uygun kredi başvurusunu nasıl yapacağınıza dair bilgiler verir ve kredi başvurusu süresince sizlere yardımcı olarak imkansız kabul edilen bir kredinin bile çıkmasını sağlarlar.

Kredi çıkartılır iletişim bilgileri için;

 • Google Maps arama bölümüne “Kredi Danışmanlık” yazılır
 • Listelenen firmaların yorumları okunur
 • Aldığı puanlar kontrol edilir
 • Uygun geliyorsa telefon numarası ile ulaşılır

Tüm firmalar, Google üzerine telefon numarası eklemek zorundadır. Zaten telefon numarasını eklememiş olan firmalar ile çalışmamanızı öneririz. Çünkü bu firmalar bilgilerini gizlediği için, güvenilir olmama ihtimalleri oldukça yüksek.

Komisyonla Kredi Veren Firmaların Şartları Neler?

Komisyonla kredi verenler ve imkansız kredi çıkartanlar aslında bir çok şartı da beraberinde getiriyor. Bankalar nasıl kredi notu ve sicil durumunu araştırıyorsa, aslında bu kişiler de aynısını yapıyor. Çünkü kredinin geri ödenmesi konusunda bazı endişeleri olabiliyor. Şartları sağlayan ve bunlara uyum sağlayan herkese kredi veriyorlar.

 • Yasal takipte borcunuzun olmaması
 • İcra takibinizin başlatılmamış olması
 • İkamet bilgisi
 • Kimlik ve örneği
 • Gerekli sözleşmelerin imzalanması

Elbette bu gibi evraklara imza atarken ve firmalar ile özel bilgilerinizi paylaşırken de dikkat etmeniz gereken bir çok nokta bulunuyor. Güvenmediğiniz, yasal olmayan firmalar ile bilgi paylaşmamanız gerektiğini yazımızın giriş bölümlerinde aktarmıştık.

İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalar sonucu firma yorumları olumluysa ve sizinle bilgi paylaşmaktan çekinmiyorsa çalışmaya devam edebilirsiniz.

Bu firmalar, üstteki bilgilere dikkat ediyor olsalar da, kredi notu önemsizdir. Kredi notu bankalar tarafından çok dikkat edilen bir kriter olsa da, bu firmaların zaten asıl özelliği bu gibi bilgilere gerek duymamasıdır. Aynı zamanda bu firmalara alternatif olarak kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmalarını da tercih edebilirsiniz.

Sicilim Bozuk Olsa Da Kredi Çıkar Mı?

En çok merak edilen konulardan birisi de bu durumdur. Zaten mantıklı olarak düşündüğümüzde, sicili düzgün olan birisi kredi danışmanlık firmalarına başvuru yapmaya gerek duymadan bankalara doğrudan başvuru yaparak kredi kullanabilir. Bu gibi yöntemlerin ve krediye aracı olarak firmaların kullanılması genellikle sicili bozuk olan kişiler tarafından tercih ediliyor. Sicilinizin bozulmasına sebep olan durumlardan bazıları şunlar;

 • Düzensiz ödemeler yapmak
 • Kredi kartı ödemelerini aksatmak
 • İcra takibinde borcun bulunması
 • Üst üste 3 ay ödeme yapmamak

Yani bu durumda, bankaların sizlere kredi veremeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Eğer daha önce yapmış olduğunuz başvurular varsa, bu başvuruların neden reddedildiğini bankalardan öğrenerek bu durumu nasıl düzeltebileceğinizi araştırabilirsiniz.

Genel olarak baktığımızda, kredi danışmanlık firmalarına başvuran kişiler sicili bozuk olduğunda kredi kullanabileceklerini sanıyor. Aslında bu durum doğru bilinen yanlışların da başında geliyor. Kredi danışmanlık firmaları, sadece aracılık hizmeti verdiğinden, siciliniz konusunda herhangi bir müdahalede bulunamıyor. Normal yollardan kredi çekebilmek için isterseniz Findeks.com’da yer alan finans danışmanlık paketlerinden satın alabilirsiniz.

Bu paketler sayesinde kredi sicilinizi hızlı bir şekilde yükseltebilir, dilerseniz kredi notu konusunda da danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Kredi notunuzu yükselttikten hemen sonra yine Findeks danışmanlarınız ile görüşerek başvuru yapabilirsiniz. İsterseniz kendiniz başvuru yapabilmek için sicili bozuk olana kredi isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Orhan avatarı
  Orhan

  Esnafım kredi notum düşük otuz bine ihtiyacım var?

 2. Metin verep avatarı
  Metin verep

  selam borç kapatma ve izdivaç için acil 60 ay taksitle 35 bin TL lazim

 3. Emine avatarı
  Emine

  Bizde kredi istiyoruz kredimiz var ve babam emekli kredi alamıyor 15000 tl ihtiyacımız var

 4. Gülsemin avatarı
  Gülsemin

  Kredi notum dusuk ve kredi kartımı yapılandırma yaptıgım için bana kredi cıkmıyo acıl 15.000 ihtıyacım var yardımcı olurmusunuz

 5. Aytaç avatarı
  Aytaç

  Merhabalar arkadaşlar,

  Bankalardak kredi çekemeyenler, hacizlik olanlar ve sigortası olmayan herkese kredi çıkartabiliyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurmak. Ne dersiniz?

  1. İsmail avatarı
   İsmail

   Selam 3000 binlira nakit lazım

  2. Hüsamettin avatarı
   Hüsamettin

   Size nasıl ulaşabiliriz

  3. Bora Dönmez avatarı
   Bora Dönmez

   Bayan Kuaförüyüm 13000tlye acil ihtiyacım var 3000 tl gelirim var

 6. Ahmet gulbas avatarı
  Ahmet gulbas

  Acil 20 binlira kadar. İhtiyaç var Pazar esnafiym.

Yorum yapın