kefilsiz kredi

Kefilsiz kredi veren bankalar, kefil sormayan bankalar, kefil sormadan kredi veren bankalar, kefil istemeyen bankalar, kefil olmayan krediler hakkında bilgiler ve daha fazlası yazımızın devamında! Bankalar, kredi sicili bozuk veya önceki dönemlerden gelen bir olumsuzluk bulunan kişilerden kredi kullandıkları sırada kefil talep edebilir. Ancak günümüzde, kredi kullanabilmek için kefil bulabilmek tahmin edeceğimizden biraz daha zor olabiliyor. Eğer kredi kullanmak istiyorsanız ve kefil bulamıyorsanız, sizler için derlediğimiz kefilsiz kredi veren bankalar rehberimizi inceleyebilirsiniz. Peki kefilsiz kredi nedir? Kefil istemeyen bankalar var mıdır?

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019

Kefilsiz düşük faizli kredi veren bankalar, artan talepler doğrultusunda kredi hizmetlerinin kapsamını daha da genişletmişlerdir. Türkiye’de gelişen bankacılık sektörü, kredi hizmetlerinin de büyük ölçüde gelişmesine vesile olmuştur. Son dönemde özellikle düşük faizli ve kefilsiz kredi talepleri büyük ölçüde artış göstermektedir. Hemen hemen Türkiye’de hizmet veren çoğu banka kefilsiz ve belgesiz kredi desteği sağlamaktadır. İnternet üzerinden gerçekleştirilen ’anında ihtiyaç kredisi’ vb. başlıklarla kredi almak artık oldukça kolaydır.

 • Gelir durumuna göre
 • Ödeme seçenekleriniz ve  
 • Kredi miktarı

Günümüzde bankalar tarafından değil müşteriler tarafından belirlenebilmektedir. Bankanın çizdiği sınırlar çerçevesinde birçok farklı kredi seçeneğini kendinize uygun biçimde değiştirebilir ve size uygun bir kredi yaratabilirsiniz. Elbette tüm bu imkanlara sahip olabilmek için öncelikle temiz bir kredi siciline de sahip olmanız gerekiyor.

Tavsiye Makale: Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefilsiz başvuru yapmak ve talepleriniz doğrultusunda anında nakit desteği sağlamak için bankaların birçok farklı hızlı kredi seçeneği bulunmaktadır. 2019 kredi veren bankalar ilerleyen dönemlerde kredi işlemlerini müşterileri için daha da kolay bir hale getirecektir. Birçok banka günümüzde ihtiyaç kredi altında 50 bin ve 10 bin TL arasında kefilsiz belgesiz kredi imkânı sunmaktadır. Kefilsiz evraksız kredi başvurusu yapmak;

 • İnternet bankacılığı
 • Müşteri hizmetlerini arayarak ya da
 • SMS yoluyla

mümkündür. Dilerseniz banka şubelerine giderek de kredi talebi oluşturmanız mümkündür. Banka siciliniz ve kredi notunuz eğer yeterli düzeydeyse, gelir durumunu aşmayacak miktarlarda krediler hesabınıza anında tanımlanacaktır. Aksi takdirde kefil ya da teminat istemeleri de mümkündür. Kefili olmayan kredi için gereken en önemli şart kredi notunun yeterli olmasıdır. Kredi notunun yeterli gelmesi durumunda, dilediğiniz kredi tutarını (gelir düzeyini aşmamak kaydıyla) kullanabilirsiniz.

Tavsiye Makale: Dosya Masrafsız Kredi

Kefil İstemeyen Bankalar ve Şartlar Nelerdir?

kefilsiz kredi

Kefil ya da herhangi bir şart olmadan kredi talebinde bulunmak mümkündür. Ancak bazı önemli kriterler bankalar tarafından detaylıca incelenir ardından kredi talebinizi bu kriterlere göre değerlendirir. Çoğu zaman bu şartlar çok ağır olmasa da önemli bir takım etkenler sizin kredi talebinizin onaylanmasında etkili olacaktır. Kefilsiz evraksız kredi talebinde bulunan kişilerde;

 • Kredi sicili ve Kredi notunun iyi olması
 • Üzerine kayıtlı teminat unsuru bulunması (ev, arsa, araba vb.)
 • Banka müşterisi olması

Kredi taleplerinin daha hızlı değerlendirilmesine ve kefil olmadan kredi almalarında etkili olacaktır. Bu özelliklere sahip olmayan kişiler içinde kredi imkânı sağlandığını unutmamak gerekir. Elbette kredi notunun yüksek olması bir kriterdir ancak kredi notu iyi seviyede olanlar, ödemelerinde problem yaşamayan müşteriler kredi notu düşük olsa bile kefilsiz evraksız kredi imkanından faydalanabiliyor. Yazımızın devamında ise kefil olmadan kredi veren bankaların listesine ulaşabilirsiniz.

Kefil Sormayan Bankalar Hangileridir 2019

kefilsiz kredi

Türkiye’de birçok banka sayısız kredi hizmeti sunmaktadır. Kredi kullanımının artmasıyla kefil olmayan kredilere olan talepte büyük oranda artış göstermiştir. Kefilsiz senetsiz kredi veren bankalar da bu doğrultuda oldukça fazladır. Türkiye’de kredi için en çok tercih edilen bankalar;

 • Denizbank
 • QNB Finansbank
 • Garanti Bankası
 • Akbank

Tavsiye Makale: Ertelemeli Kredi 3 ve 6 Ay Ertelemeli Krediler

Başlıca kefilsiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Bu listeye daha birçok banka rahatlıkla eklenebilir. Ancak kefil olmayan kredi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli konu, bankaların sunduğu kredilerin esnek özellikleridir. Sizin için ideal faiz oranı ve geri ödeme seçeneği hangisiyse o doğrultuda bir kredi seçmeniz tavsiye edilmektedir. Kefilsiz kolay kredilerde banklar birçok farklı esnek kredi imkânı sunmaktadır.

Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefil olmayan başvurusu yapabilmek için öncelikle düzgün bir kredi siciline ve kredi notunun yüksek olması gerektiğini söylemiştik. Eğer bu kriterleri karşıladığınızı düşünüyorsanız altta yer alan kredi tablosu sayesinde size en uygun gelen bankayı seçebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvuruları, bazı durumda ek bilgi ve belge talep edebilir. SGK’sı olan çalışan bireyler için ekstra herhangi bir belge talep edilmeyecektir.

BANKAKEFİL İSTİYOR/İSTEMİYORMASRAF
DenizBankİstemiyor, SGK Gerekli0 TL
Enpara.comİstemiyor, SGK Gerekli0 TL
Ceptetebİstemiyor, SGK Gerekli0 TL
QNB Finansbankİstemiyor, SGK Gerekli0 TL
Garantiİstiyor, SGK Gerekli0 TL

Yukarıdaki bankalardan yola çıkarak hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Maaş müşterisi olduğunuz veya aktif olarak kullandığınız bankaları tercih ederek kredinin onaylanma ihtimalini daha da yükseltebilirsiniz.

İnternetten Kefilsiz Evraksız Kredi Başvurusu

kefilsiz kredi

Bankalar günümüzde birçok işlemini internete taşımış durumdalar. İnternet bankacılığını kullanarak sayısız işlemi oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Kefilsiz ve belgesiz kredi talepleri de artık internet üzerinden rahatlıkla yapılabilir durumdadır. Bunun için kredi talebinde bulanacağınız bankanın internet bankacılığına giriş yaparak;

 • Ad – Soyad
 • T.C. kimlik numarası
 • Adres ve
 • Cep telefonu numarasıyla

Anında kefilsiz kredi talebi oluşturabilirsiniz. Oldukça kısa süre içinde talebiniz incelendikten sonra olumlu ya da olumsuz olarak size düşünüş yapılacaktır. Hızlı kredi talebi oluşturma seçeneklerini kullanarak banka müşterisi olmasanız bile kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Kefilsiz Kredilerin Kapsamı ve Özellikleri Nelerdir?

Bankalar tarafından sunulan kefilsiz şartsız kredi hizmetleri genellikle ihtiyaç kredileri üzerinden verilmektedir. Kısa süreli nakit ihtiyacının giderilmesine yönelik verilen bu kefil olmayan krediler hem ödeme kolaylığı sağlamakta hem de nakit ihtiyacınızı büyük ölçüde karşılamaktadır. Kefilsiz belgesiz kredi veren bankalar 2019 yılında da en çok tercih edilen kurumlar olacaktır. Genel itibariyle 10 bin ve 50 bin TL arasında ihtiyaçlara yönelik kefil olmayan kredi talebi oluşturmak oldukça kolaydır. Bunun için ister internet ya da mobil bankacılık kullanabilir isterseniz de telefon bankacılığı ile kefil olmadan kredi talebi oluşturabilirsiniz.


BU YAZIYA YORUM GÖNDER

Please enter your comment!
Please enter your name here