İzmir Senetle Borç Para Veren Yerler (ANINDA ONAY)

izmir senetle borç para

İzmir Senetle Para, büyükşehirlerde daha kolay çözüme ulaştırabileceğiniz yöntemlerden birisi. Özellikle banka sicili bozuk olan, kredi notunu yükseltmekte zorlanan kişiler tarafından tercih ediliyor olsa da, herkes bu yöntemlerden faydalanabilir. Bankalar, kredi kullanabilmeniz için biçilmiş kaftan olarak görülür. Fakat çektiğiniz kredileri veya kullandığınız kartların ödemelerini düzenli olarak yapmazsanız, bankalardan kredi alamayacak duruma gelebilirsiniz. Kredi notunuz düşmüş, ödemediğiniz borçlar için yasal takibe girmişseniz maalesef bankaların ürünlerinden faydalanamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Elbette tüm kapılar kapanmıyor. İzmir senetle borç para yöntemleri sayesinde rahatlıkla nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu aşamada da dikkat etmeniz gereken bir çok nokta bulunuyor. Bunlardan en önemlisi para ihtiyacınızı karşılayan kişidir. Yazımızın devamını ve tüm detaylarını eksiksiz okuyarak ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

İzmir Senetle Borç Para
Senetle Kredi Veren Faktoringler
Senetle Para Veren İkrazatçılar
Senetle Para Veren Kuyumcular İzmir
Senetle Alışveriş Yöntemleri

Tavsiye Bağlantı: Senetle Kredi Veren Yerler

İzmir Senetle Borç Para

İzmir Senetle Borç Para, herkesin yoğun olarak aradığı yöntemlerden birisi olsada, bu aşamaların tamamında dikkat etmeniz gereken bir çok nokta bulunuyor. Özellikle de kendini sizlere tefeci olarak tanıtan veya bu gibi işler yapan kişilerden tamamen uzak durmalı, asla bu kişilerle ticaret yapmamalısınız. Bu kişiler tamamen yasadışı işler yapan ve kişilere çok yüksek faiz oranları ile finansman sağlayan kişilerdir. Zaten yasal olarak da bir suç olduğundan, bu yöntemi asla tercih etmemelisiniz.Her ne kadar bankadaki sicilinizin bozulduğunu, kredi notunuzun da düştüğünü düşünseniz de sizleri yine de öncelikle yönlendireceğimiz kuruluşlar bankalar olacaktır. Her ne olursa olsun kredi kullanabilmek için en güvenilir finans kuruluşları bankalardır. Öncelikle bankadaki durumunuzu ve ihtiyacınızın aciliyetini analiz etmelisiniz. Acil olmayan ihtiyaçlarınızda ilk olarak kredi notunuzu yükseltmeye çalışmalısınız. Eğer bu yöntemden de sonuç alamıyorsanız, işte o zaman diğer yöntemlerimize göz atabilirsiniz.

 

YASAL UYARI: Tefecilik, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 241. maddesi gereğince ekonomik bir suçtur. Doğrudan veya dolaylı yoldan, kredi kartı ile pos makinesinden çekim yaparak verilen her türlü ödünç para tefecilik yerine geçer ve TCK 241’e göre kesinleşmiş suçlardandır.

İzmirde Senetle Para Verenler

 

Türkiyenin hemen hemen her ilinde çoğu finans kuruluşuna rastlamak mümkün. Özellikle büyükşehirlerde Adana, İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya gibi şehirlerde bu gibi yöntemler çok daha geçerli kabul edilir. Zira bankalar ile birlikte çalışan veya aynı hizmeti veren kuruluşları bulmak oldukça mümkün hale gelmiştir. İzmir senetle para veren yerler hakkında bir çok bilgi dolaşsa da bu yazımızda sizlere en doğru bilgiyi aktaracağız.

İzmir senetle borç para alabileceğiniz yerler;

 • Senetle para veren kuyumcular,
 • Faktoringler,
 • Alışveriz mağazaları,
 • İkrazatçılar

İzmir Senetle Para Veren Kuyumcular

Nerede olursanız olun, nakit ihtiyacınızı gidermek istediğinizde bankalardan sonra aklınıza kuyumcular gelecektir. Her kuyumcu bu alışveriş yöntemini uygulamasa da, en az bir tane bulabileceğinizi düşünüyoruz. Basit bir Google Haritalar araması yaparak şehrinizdeki tüm kuyumculara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şehirdeki kuyumcuların adres, telefon bilgilerine ulaşıp onlara senetle altın satıp satmadıklarını sorabilirsiniz. Kuyumcular doğrudan nakit para vermeseler de, senetle altın alarak bu kişilerden aldığınız altınları daha sonra aynı veya farklı kuyumcularda bozdurabilirsiniz.
Senetle Para Veren Faktoringler İzmir

Senetle kredi veren faktoringler izmir, herkes tarafında sıkça aransa da, aslında doğru kabul edilen bir yanlıştır. Çünkü faktoring şirketleri kişilere kredi verme amacıyla kurulmamıştır. Daha çok büyük şirketlerin finansman işleri ve alacak verecek yönetimi için kurulan büyük firmalardır. Yani sizler kredi kullanmak amacıyla herhangi bir faktoring firmasına başvurduğunuzda muhtemelen alacağınız sonuç olumsuz olacaktır.

Yine de izmirde kredi veren faktoringler şunlardır;

 • Şirinoğlu Faktoring,
 • Lider Faktoring,
 • MNG Faktoring,
 • Fiba Faktoring,
 • Anadolu Faktoring.

Senetle Para Veren İkrazatçılar İzmir

Yine aslında aynı faktoring şirketleri gibi hizmet veren bireysel kişiler de mevcuttur. Faktoring şirketlerinden farklı olarak kişilerin de finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek güçte olan kişiler, BDDK izniyle kişilere finansman sağlayabiliyor. Artık günümüz ekonomik şartlarında bu tarz kişileri bulmak zor olsa da, büyük şehirlerde şansınız bir tık daha fazladır. Senetle kredi veren ikrazatçılar hakkında daha detaylı bilgi verdiğimiz rehberimizin linkine de hemen alttan ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Ali avatarı
  Ali

  Merhaba memurum krediye ihtiyacım var acil yardımcı olursanız sevinirim

 2. Sezer avatarı
  Sezer

  500 Bin 1 trilyon arası ihtiyacım var yıllık vadeli lazım

 3. Ülkü avatarı
  Ülkü

  Dönüş yapar mısınız

Yorum yapın