İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler (ANINDA ONAY)

istanbul senetle borç para

İstanbul Senetle Para, daha çok bankalar tarafından olumsuzlukla sonuçlandırılan krediler sonucunda tercih ediliyor. Özellikle bankalar tarafından kredi kullanamayan sicili bozuk olan kişiler senetle para yöntemlerini tercih ediyor. Bankalardan çekmiş olduğunuz kredi veya kullandığınız kredi kartlarına yaptığınız düzensiz ödemeler sonucu maalesef kredi notunuz fazlaca düşüyor. Sonrasında yapacağınız başvurularda bu düzensiz ödemeler de karşınıza çıktığı için bankalar kredi verme konusunda çekimser davranıyor. Eğer sizler de bankalardan kredi kullanamıyorsanız İstanbul senetle kredi ve para alabileceğiniz yerler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Daha önceden bu gibi yöntemlere başvuru yapmadıysanız dikkatli olmanızı ve yazımızı tamamen okumanızı tavsiye ediyoruz. Hem dikkat etmeniz gereken yerlere değinecek, hemde bir çok alternatiften söz edeceğiz. Bu sayede size en yakın gelen seçeneği değerlendirerek güvenli yöntemlere ulaşmış olacaksınız. Peki istanbul senetle borç para yöntemleri neler?

Tavsiye Bağlantı: Senetle Kredi Veren Yerler

İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler

İstanbul ve tüm ilçeleri dahil olmak üzere senetle borç alabileceğiniz bir çok kuruluş bulunuyor. Aktif ticaretin en yoğun olduğu şehirlerden birisi olduğu içinde bu gibi firmaların daha çok şubesi ve hatta merkez şubeleri İstanbulda bulunduğundan, diğer illere nazaran şansınızın daha yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Elbette senetle para alırken dikkat edeceğiniz bir çok husus bulunuyor. Özellikle kendini tefeci olarak tanıtan, tefeci olarak tanıtmasa bile bu düzende iş yapan kişilerden kesinlikle uzak durmalısınız.Yine de her zaman yaptığımız gibi sizi ilk olarak bankalara yönlendireceğiz. Çünkü bankalar, kredi ve finansman konusunda kuşkuşuz güvenebileceğimiz tek finans kuruluşu diyebiliriz. Öncelikle bankalardaki durumunuzu analiz edip, düzeltilebilir bir durum olup olmadığını analiz etmelisiniz. Eğer bankalardaki kredi notunuzu yükseltebilme ihtimaliniz var ve ihtiyacınız da acil değilse bu durumu değerlendirmenizi öneriyoruz. Yine çok yüksek faiz oranları ödemek yerine, Findeks.com üzerindeki danışmanlık paketlerini de inceleyebilirsiniz. Size özel atayacakları bir finans uzmanı sayesinde kredi notunuzu yükseltmek için bazı taktikler sunabiliyorlar.

 

YASAL UYARI: Tefecilik, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 241. maddesi gereğince ekonomik bir suçtur. Doğrudan veya dolaylı yoldan, kredi kartı ile pos makinesinden çekim yaparak verilen her türlü ödünç para tefecilik yerine geçer ve TCK 241’e göre kesinleşmiş suçlardandır.

Senetle Para Veren Kuyumcular İstanbul

Senetle para yöntemlerinin en başında altın alışverişi geliyor. Altınlar, senet karşılığında satın alınarak nakit ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz ürünler olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul gibi bir yerde de bu alışverişi yapmak için öncelikle tanıdıklarımızı tercih etmeliyiz. Herhangi bir tanıdığınızın referansı ile giderseniz şayet daha kolay alışveriş yapabilirsiniz. Bunların dışında istanbuldaki kuyumcular senetle altın ve para imkanı sağlıyorsa öncelikle bu kişilere ulaşmalısınız.

istanbul senetle altın satan kuyumcular

İstanbulda senetle altın veren kuyumcular, internet üzerinden yapacağınız basit bir arama ile ulaşabileceğiniz firmalar olarak karşımıza çıkar. Google Haritalar uygulamasını telefon veya bilgisayardan giriş yaparak İstanbul Kuyumcular olarak arama yapabilir, tüm firmaların telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Elbette burada göreceğiniz tüm kuyumcuların senetle altın verdiğini söylemek doğru olmaz. Bu kuyumcular ile görüşüp bu gibi bir satış işlemi yapıp yapmadığını öğrenebilirsiniz.

 

İstanbul Senetle Kredi ve Para Veren Yerler

Aslında yazımızın bu bölümünde, doğru bilinen bir yanlışı aktarmak istiyoruz. İstanbul senetle kredi veren faktoringler diye bir durum söz konusu değildir. Faktoring şirketlerinden kredi çekileceğini iddia eden veya söyleyen kişiler aslında sizden para koparmaya çalışan kişiler olabilir. Çünkü faktoring firmaları daha çok şirketler için nakit, alacak ve verecek yönetimi yapan firmalardır. Bu firmaların sicili bozuk olan kişilere doğrudan nakit sağladığı konusu ise tamamen yanlıştır.

Yine de bilgi olması açısından İstanbulda hizmet veren bazı faktoring firmaları hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de bu faktoringlere Google haritalar uygulamasını kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul kredi veren faktoringler;

 • İstanbul Lider Faktoring,
 • Şirinoğlu Faktoring,
 • MNG İstanbul Faktoring,
 • Anadolu Faktoring,
 • AA Faktoring,
 • Fiba Faktoring.

Tavsiye Bağlantı: Senetle Altın Satan Kuyumcular

İstanbul Senetle Para Veren İkrazatçılar

İkrazatçılar, aynı faktoring şirketleri gibi hizmet veren bireysel kişilerdir. Bu kişiler, ellerindeki sermayeleri değerlendirerek kişilere finansman sağlayabilirler. Fakat son dönemlerde hem ekonomik gelişmeler, hem de talebin düşmesiyle bu meslek yok oldu diyebiliriz. Yine de mevcutta bulunan bazı kişiler de sermaye artışına geçip faktoring şirketi olarak hizmet vermeye başladı. İstanbulda olduğunuz için bu kişilere çok daha rahat ulaşabilirsiniz çünkü genelde İstanbul içinde hizmet vermekteler.

İstanbul Senetle Borç Para

İstanbul senetle borç para yöntemlerin tamamını bu şekilde sıralayabiliriz. Yine aklınıza takılan her şeyi alttaki yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Genel hatlarıyla güvenli olan yöntemleri ele almaya çalıştığımız için, içlerinden en akla yatkın olanını kendinize tercih edebilirsiniz. Bu yöntemlerden üstte verdiklerimiz şunlar;

 • Kredi veren faktoring şirketleri,
 • Senetle para veren ikrazatçılar,
 • Senetle cep telefonu alma yöntemleri,
 • İstanbulda senetle altın satan kuyumcu ve sarraflar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Adem avatarı
  Adem

  Merhaba acil 40.000 tl ye ihtiyacım var senetle verebilen varsa ulaşabilir mi lütfen

Yorum yapın