istanbul senetle borç para veren yerler güncel 2018, İstanbul’da senetle borç para veren tefeciler ve senet karşılığında borç para veren tefeciler. İstanbul içinde borç para veren yerlerin adresleri ve İstanbul senetle borç para veren yerler  adresleri yazımızın devamında yer alıyor. Bankalar ile araları bozuk olan bireyler, sicilini düzeltemedikleri durumların içine girdiğinde senet karşılığında borç para veren yerler hakkında bilgi arayışına girebiliyor. Günümüzde bankalardan kredi kullanımı oldukça zor bir hal almıştır. Bankalar direkt olarak kredi notu yani KKB sorgulaması yaptığı için eğer sicilinizde olumsuz bir durum varsa kredi kullanmamıza engel oluyorlar. Daha önceden gelen bir ödeme bozukluğu, yasal takibe girmiş bir kredi borcu kredi notunu oldukça kötü bir şekilde etkileyecek ve diplere kadar düşmesine neden olacaktır. Hatta bu durum ilerlerse de bankalar sizi kara listeye de alabilir. Hal böyle olunca da bankalar dışında senetle para alabileceğimiz yerleri araştırmaya koyuluyoruz. Peki İstanbul’da senetle borç para veren yerler nereledir? İstanbul senetle borç para ve İstanbul senetle kredi borç para veren bankalar hangileridir?

Tavsiye Bağlantı: Senetle Kredi Veren Yerler

İstanbul’da Bankaların Dışında Kredi Veren Yerler Var Mıdır?

Sorumuzun cevabı evet. İstanbul içinde senetle borç para alabileceğiniz yerler elbette mevcut. Ancak bu arayışın içine girdiyseniz öncelikle sizi bazı konularda uyarmamız gerekiyor. Senetle para veren, borç kredisi veren her yer düzgün anlamına gelmiyor. Senet karşılığında borç para veren yerler genel anlamda sizi dolandırmaya çalışan yerler de olabilir. Onun için uyarılarımızı dikkate almanızda fayda var.Bankalar, güvenilir kredi kuruluşlarıdır. Bankaların dışında da kredi kullanabileceğiniz bazı firmalar bulunuyor. Örneğin İstanbul’da araç satın almak istiyorsunuz ancak bankalardan kredi kullanamıyorsanız galerilerin sunmuş olduğu kredi imkanlarını araştırabilirsiniz. Bazı galeriler senet karşılığında kredi sunabiliyorlar. Devletin getirdiği bazı sınırlamalar yüzünden de kredi kullanamıyorsanız ama siciliniz düzgünse araba galerilerinin sunmuş olduğu finansman destekleri sayesinde de kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer normal bir kredi ihtiyacınız varsa da faktoring şirketlerini tercih etmeniz her zaman en mantıklı yöntem olacaktır. Faktoring firmaları da aynı bankalarda olduğu gibi BDDK tarafından onaylıdır ve BDDK tarafından denetim altında tutulmaktadır. Kim olduğunu bilmediğiniz kişilerden borç para almanızı asla tavsiye etmiyoruz.

Bunların dışında, resmi olmayan firmalara her zaman dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. İstanbul senetle borç para veren yerler tamamen güvenilir olmayabilir, bu sebeple borç para alırken dikkat etmelisiniz. Tefecilik ise kesin bir suç olduğu için tefecilerden uzak durmanızı da şiddetle tavsiye ediyoruz!

Tavsiye Bağlantı: Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar

YASAL UYARI: Tefecilik, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 241. maddesi gereğince ekonomik bir suçtur. Doğrudan veya dolaylı yoldan, kredi kartı ile pos makinesinden çekim yaparak verilen her türlü ödünç para tefecilik yerine geçer ve TCK 241’e göre kesinleşmiş suçlardandır.

İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler

istanbul senetle borç para veren yerler

Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde olduğu gibi, İstanbul senetle borç para veren yerler mevcuttur. Senet karşılığında borç para alabilmek için öncelikli olarak faktoring şirketlerini tercih edebilirsiniz. Yazımızın hemen yukarısında da bahsettiğimiz gibi tefeciler tarafından alacağınız krediler başınıza ciddi işler açabilir. Bu sebeple kurumsal firmaları tercih etmeniz her zaman sizin yararınıza olacaktır. Peki istanbul senetle borç para veren yerler nereleridir? İstanbul’daki faktoring şirketleri hangileridir? İstanbulda senetle kredi veren faktoring şirketleri aşağıda listelenmiştir.

Tavsiye Bağlantı: Banka Dışında Kredi Veren Yerler Firmalar

gibi şirketler İstanbul’da hizmet veren faktoring şirketleridir. Bu şirketleri araştırarak, istediğiniz kredi ve borç para seçeneklerini bu firmalar ile görüşebilirsiniz. Bu sayede de bankalara bulaşmadan senet karşılığında borç para temin edebilirsiniz. Bu firmalar BDDK tarafından denetlendiği için bankalar kadar güvenilir firmalardır. Seçeceğiniz Faktoring şirketinin BDDK onaylı olduğuna dikkat ettiğiniz takdirde problem yaşamayacağınızı da söylemek istiyoruz. Yukarıda verdiğimiz adresler firmaların güncel ve resmi adresleridir. Bu adreslere giderek istediğiniz kredi seçeneklerini ve diğer tüm detaylarını öğrenebilirsiniz. Karar vermeden önce farklı firmaları gezerek geri ödeme imkanlarını da değerlendirebilirsiniz.

Senetle Borç Para Veren Yerlere Alternatifler

Aynı zamanda faktoring şirketleri dışında senetle borç para veren kuyumcuları da araştırabilirsiniz. Senetle altın satan kuyumcular isimli yazımızı okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Senet karşılığında altın satın alıp bu altını bozdurarak da nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca senet karşılığında borç para alabilmek için daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız rehber niteliği taşıyan senetle kredi veren yerler isimli kategorimizi de inceleyebilir, makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Tavsiye Bağlantı: Senetle Altın Satan Kuyumcular
UYARI: Yazımızda yer alan her bir bilgi, sadece bilgilendirme amaçlı yazılmış olup yaşayacağınız sorunlar tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Yaşayacağınız sorunlardan ötürü site yönetimi kesinlikle sorumlu tutulamaz. Verilen bilgiler tavsiye niteliği de taşımamaktadır.

43 YORUMLAR

  1. Merhaba ben devlet memuruyum bankadan kredi kullanamiyorum 2000 tl nakite ihtiyacim var senetle kredi kullanmak istiyorum istanbulda yasiyorum burda gorev yapiyorum telefon numaram sizden haber bekliyorum tesekkur ederim

  2. Bankalardan kredi çekemeyenler, kredi gecikmesi olanlar, sicili bozuk ve kredi notu düşük olanlara kredi çıkartılır. Bu mesaj altından ulaşın kredinizi hazırlayalım.

BU YAZIYA YORUM GÖNDER

Please enter your comment!
Please enter your name here