HSBC POS Destek Hattı (0212 366 37 77)

HSBC Pos Destek

HSBC Pos Destek hattı ile ilgili yardım almak, POS cihazınızda yaşadığınız işlem sorunları hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz! HSBC bankası ile POS cihazı konusunda yaşadığınız problemler, aldığınız hatalar ile alakalı doğrudan POS destek hattı ile iletişim kurabiliyorsunuz. Ayrıca çağrı merkezi mantığı ile işliyor olsada yönlendirmeleri doğrudan yaparak sıra beklemeden temsilciye bağlanmanız sağlanıyor. Fakat daha önce pos cihazı kullanmamış ve ilk kez pos başvurusu yapacaksanız, POS destek hattı yerine direkt HSBC müşteri hizmetlerini aramalısınız. Keza pos destek numarası yalnızca iş yeri numarası ile cihaz üzerinde yaşanan konular için destek veriyor. HSBC Pos yardım hattı iletişim numarası ile diğer tüm detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz!

HSBC POS Destek Hattı (0212 366 37 77)

Ülkemizde halihazırda bulunan mağazalar ve dükkanların birçoğu kredi ve banka kartı ile alışveriş imkanı sunmaktadır. Dolayısıyla ülke genelinde pos cihazına sahip milyonlarca müşteri bulunmaktadır. Hsbc, müşterilerine avantajlı kampanyalarla pos cihazı sağlama imkanı vermektedir. Hsbc, özellikle pos cihazı üzerine uygulanan komisyonları düşürmüş böylece müşterilerine birtakım avantajlarla pos cihazı sağlamaya başlamıştır. • 0212 366 37 77

Hsbc pos sahibi olan müşteriler herhangi bir problemle karşılaşmaları durumunda Hsbc yardım Hattı vasıtasıyla 7/24 sorunlarını uzman kişiler vasıtasıyla çözme imkanına sahip olmaktadır. Ülkemizde yaygın olarak kullanılmayan bir banka olsa da, herkes tarafından biliniyor olması tercih edilebilirlik seviyesini arttırmaktadır.

Tavsiye Edilen Bağlantı: POS Destek Birimi

0 (212) 366 37 77 – HSCB POS Destek

Hsbc Pos cihazınız ile herhangi bir sorun yaşamanız halinde yukarıda belirtilen Hsbc destek hattını arayabilir ve bankadan destek talep edebilirsiniz. Oluşturduğunuz talepler kayıt altına alınarak bulunduğunuz ildeki HSBC pos destek birimine aktarılacak ve sorununuz en kısa sürede çözülmesi için ekipler yönlendirilecektir. Ayrıca online olarak halledilen durumlarda da yardımcı olmaktalar.

Hsbc Destek Hattında Verilen Hizmetler

Sahip olduğu Hsbc pos cihazı ile ilgili problem yaşayan bütün müşteriler yukarıda belirtilen pos destek hattını arayabilirler. Bunun haricinde Hsbc Pos Destek Hattı vasıtasıyla; pos cihazı kullanımına ilişkin bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca kayıp/çalıntı pos cihazı bildirimleri, pos arıza destek işlemleri, pos cihazları konusunda kampanya bilgileri gibi daha birçok hizmeti destek hattı vasıtasıyla alabilmeniz mümkündür.

Hsbc Pos Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hsbc bankasından pos cihazı edinmek isteyen müşteriler Hsbc’nin en yakın şubesine giderek bireysel başvuru yapabilirler. Bankaya giden müşteriler kendilerine teslim edilen pos cihazı başvurusu talep formunu doldurabilirler. Ayrıca esnaflarımız dilerse pos cihazları kampanyaları hakkında yetkililerden bilgi edinebilirler.

Dolayısıyla Hsbc pos cihazına başvurmak son derece kolay ve basit bir işlemdir. Başvurularını tamamlayan müşteriler pos cihazlarını teslim alırlar ve kullanıma hazır hale getirirler. Dilerlerse pos cihazının kullanımı ile ilgili kısa bir eğitim alma imkanları da vardır.

Pos Cihazı Nedir?

Günümüzde kredi ve banka kartı kullanımı tüm dünyada hızla artmaktadır. Dolayısıyla birçok banka satış yapabilmek için pos cihazı bulundurmak durumunda kalmaktadır. Kredi ve banka kartından ödeme yapılması sağlayan cihazlara pos cihazı denir.

Pos cihazları sayesinde insanlar nakit taşıma zorluğundan kurtulmuş ve tek bir kart vasıtasıyla tüm alımlarını ve satımlarını gerçekleştirme imkanı elde etmiştir. Ayrıca bu cihazlar sayesinde taksit imkanı gelmiş ve alıcılar taksitle ürün ve hizmet alma şansına erişmişlerdir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. HASAN avatarı
  HASAN

  20 dakikadır pos makinası işlemi için müşteri hizmetlerini arıyorum kimseye ulaşamıyorum.

  1. Mert avatarı
   Mert

   POS cihazı hakkındaki sorunlarınız için makalemizde vermiş olduğumuz numarayı aramalısınız. Diğer müşteri hizmetleri numarası POS desteği vermiyor.

Yorum yapın