Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2019 Anında Onaylı

hızlı kredi kartı

Hızlı kredi kartı veren bankalar, hızlıca kredi kartı veren bankalar, en hızlı kredi kartı veren banka ve diğer bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. Bankalar, kredi kartı başvurusu sırasında bir çok değerlendirme kriteri ile müşterilerine hizmet veriyor. Kredi kartları, ülkemizde oldukça yaygın kullanılıyor olmalarıyla beraber, en yoğun kullanım oranı da ülkemize aittir. Bir çok ödememizde, fatura ödemelerimizde bile kredi kartlarını kullanabiliyoruz. Ancak kredi kartı kullanmıyorsanız, hızlıca bir kredi kartı başvurusu yapma ihtiyacı duyabilir, hemen kartınızı teslim almak isteyebilirsiniz. Peki en hızlı kredi kartı veren banka hangisidir? Hızlı kredi kartı veren bankalar listemiz, yazının devamında.

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar Var Mıdır?

Bankaların kolayca kredi kartı vermesi nedeniyle günümüzde insanlar alışveriş yapmak için sahip oldukları para kadar sahip olmadıkları parayı da kullanmaktadırlar. Bu da tüketicilere alışveriş konusunda kolaylık sağlamaktadır. Bankalar, anlık ve yüksek maliyetli ihtiyaçlar için ihtiyaç kredisi vermektedir. Kredi kartları ise, belli limitler ve şartlar dahilinde sürekli ihtiyaçları karşılama olanağı vermektedir. Bu yüzden kredi kartlarına rağbet günümüzde çok fazladır.Kredi kartları, aynı zamanda internetten yapılan alışverişin de en büyük aktörleri konumundadır. Bazı alışveriş siteleri, halen banka kartı ile işlem yapmayıp kredi kartı talep etmektedir. Bu nedenlerden dolayı birçok kişi, kolayca kredi kartı edinmeye çalışmaktadır. Bu sebeple kredi kartlarının büyük önem taşıdığı ödemelerimiz için, hızlı kredi kartı veren bankaları tercih edebilirsiniz. Peki bu bankalar hangileridir?

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

hızlı kredi kartı

Kredi kartı almak isteyen tüketicilerin aklındaki sorulardan biri de kredi kartını kolayca nasıl temin edecekleridir. Bunun için hızlı ve kolay kredi kartı veren bankalar araştırılmaktadır. Günümüzde birçok banka çok kısa sürede müşterilerine kredi kartı sağlamaktadır. Anında kredi kartı veren bankalardan bazıları hakkında aşağıda bilgiler verilmiştir.

  • Garanti Bankası, online form doldurarak başvuru yapan müşterilerinin taleplerini değerlendirmektedir. Kısa süre içinde değerlendirme yapıldıktan sonra başvurusunu uygun gördüğü müşterileri telefonla aramakta ve şubeye gitmelerine gerek kalmadan Bonus Kart’ı adreslerine göndermektedir. Bonus Kart’ın akdi faizi %2.25, gecikme faizi ise %2.75’tir.
  • Ziraat Bankası da online form doldurarak, SMS aracılığı ile ve hatta ATM’lerden Combo Kart için başvuru imkanı sağlamakta ve kredi kartı başvurusu uygun görülen müşterileri ile iletişime geçmektedir.
  • Yapı Kredi bankasında birçok kredi kartı seçeneği mevcuttur. World, Adios ve Play, başta gelen kredi kartlarıdır. Bu kartların değişik koşullara ve güce sahip versiyonları bulunmaktadır. Yapı Kredi’de kredi kartına başvurmak çok kolaydır. İnternetten, mobil şubeden ve SMS aracılığıyla kolayca başvuru yapmak mümkündür. Başvuru sonucu kısa süre içinde belli olmakta ve onaylandığı takdirde kart adrese gönderilmektedir. World Card’ın akdi faizi %2.25, gecikme faizi %2.75’tir.
  • Akbank da çok kısa sürede kredi karı veren bankalardan biridir. Formu internetten doldurarak hemen başvuru yapılabilir. Anında belli olan onay sonucuna göre, kredi kartı banka tarafından adrese gönderilir.

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışan tüketicilerin yanı sıra, çalışmayan tüketiciler de kredi kartına ihtiyaç duymaktadır. Bunların başında öğrenciler, ev hanımları ve emekliler gelmektedir. Öğrencilere çoğu banka kredi kartı verirken, bazıları emeklilere ve ev hanımlarına da kredi kartı vermektedir. Bu da bankaya gösterilen ek gelir sayesinde mümkün olmaktadır. Örneğin düzenli kira geliri, dul maaşı ya da emekli maaşı da bankaların kredi kartı vermesini sağlar. Bankalar bunun yanında çalışmayan kişilere kredi kartı vermek için yüksek kredi notu isterler. Örneğin; kredi notu 1400 puanın üstünde olması, müşteri için kolaylık sağlar.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir belgesi göstermesi beklenmeyen üniversiteli öğrencilere kredi kartı veren bankalar çokça bulunmaktadır. Başvurmak için genellikle öğrenci olmak ve kredi notunun istenen aralıkta olması yeterlidir. Ancak bu kartların limiti düşük olmaktadır. Aşağıda öğrencilere verilen kredi kartlarından bazıları hakkında bilgi verilmiştir.

Tavsiye Makale: Öğrenciye Kefilsiz Kredi

  • Ziraat Bankası, yükseköğretim öğrencilerine Bankkart Genç adında hem banka hem kredi kartı özelliği olan bir kart vermektedir. Bu kartın aylık kullanım limiti 500 TL’dir.
  • Yapı Kredi Bankası da öğrencilere Play Kart adında bir kredi kartı vermektedir. Bu kartın alışveriş faiz oranı %2.25’tir.
  • Garanti Bankası’nın 18-25 arası gençler için ücretsiz verdiği Bonus Genç adında kredi kartı bulunmaktadır. GENC yazıp 3340’a göndererek kolayca başvurulan bu kartın akdi faiz oranı %2.25, gecikme faiz oranı %2.75’tir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın