Halkbank Pos Destek Hattı (0 212 365 75 85)

Halkbank Pos Destek Hattı

Halkbank POS Destek, üye iş yerlerinin POS cihazları üzerinde yaşadıkları sorunları anında çözebilen bir çağrı merkezidir. Halkbank POS Desteği konusunda yardım almak istiyorsanız en doğru yerdesiniz! Halkbank, devlet bankası olması ile birlikte çok kullanılan bankalar arasında yer almaktadır. Devlet güvencesi altında bir çok işlemi çok uygun faiz oranları ile müşterilerine sunan Halkbank, POS ücretleri konusunda da müşterilerden olumlu dönüş almayı başaran bankalardan birisidir. Halkbank pos destek hattı direk bağlanma yöntemleri ile de müşterilerine en hızlı hizmet veren bankalar arasında yer almaktadır. Pos komisyonları sebebiyle çok sık tercih edildiği gibi, kolay ulaşılabilir olması da müşterilerin tercih sebebi olarak karşımıza çıkabiliyor. Halkbank pos destek telefon numarası 0 212 365 75 85’dir. Bu numara üzerinden anında müşteri hizmetlerine bağlanarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Peki Halkbank pos destek hattı nasıl bağlanır?

Halkbank Pos Destek Hattı

Türkiye’nin bankacılık sektöründe uzun bir süredir yer almakta olan Halkbank; kurumsal, ticari, bireysel bankacılık ve KOBİ alanlarında hizmet vermektedir. KOBİ müşterileri için çok çeşitli finansal çalışmalar yürütmekte olan banka, ayriyeten pos hizmetleri de sağlamaktadır. Çeşitli işletmelere POS, POS cihazı ve yazarkasa POS temin etmekte olup Halk Bankası Pos Destek Hattı üzerinden türlü hizmet sağlamaktadır.Halk bankası pos destek hattı, bankanın üye iş yerlerinde kullanılan Halkbank sanal pos, pos cihazı ve yazarkasa gibi ürünlerle ilgili her çeşit arıza, şikâyet, talep ya da problem gibi konularda hizmet sunmaktadır. Cihazlar ile ilgili olarak yaşanan herhangi bir arıza durumunda Halkbank POS destek üzerinden arızanın bildirimi yapılır ve teknik servis talep edilirken, cihazın iptali ile ilgili iptal başvuruları da yine bu hat üzerinden sağlanmaktadır.

Halkbank Pos Destek Hattı (0 212 365 75 85)

Halkbank küçük işletmelere ve esnafa destek sağlamak amacıyla Ekonomik POS ürününü geliştirmiştir. Halkbank ekonomik pos ücretleri, işletmede sadece ve sadece peşin işlem yapıldığı takdirde Peşin İşlem Paketi, taksitli işlem tercih edildiği takdirde ise Taksitli İşlem Paketi gibi paketlerin tercihine ve içeriğine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bunun haricinde Halkbank tarafından KOBİ müşterileri için;

  • Sanal Pos
  • Mobil Pos
  • ADSL Pos
  • Dial-Up Pos ve GPRS Pos gibi ihtiyaca yönelik pos hizmetleri verilirken, bu pos ürünlerinin ücretleri hakkında daha net olan bir bilgiler banka aracılığı ile öğrenilebilmektedir.

Bu ürünlerden size en uygun olanını seçerek işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Sanal pos, daha çok online mağazalar için kullanılan bir yöntem olarak kabul edilmektedir. Sanal pos ile internet siteniz üzerinden ödemeler alabilirsiniz. Ancak sanal pos ile normal pos ücretleri farklılık gösterebileceği gibi, komisyon oranları da aynı değildir.

Halk Bankası POS Destek Hattı Hızlı Bağlanma

0 212 365 75 85 numaralı Halkbank Pos Destek iletişim hattı ile 7 gün 24 saat tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bu numara üzerinden arama yapıldığında, çekim yaptığınız slip üzerinde yer alan iş yeri kodu veya müşteri numarası ile rahatlıkla işlem yapabilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri gibi hizmet veriyor olsa da, bu numara üzerinden yalnızca KOBİ’ler için pos destek işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Tavsiye Edilen Makale: Halkbank Sim Bloke Kaldırma

Halkbank POS Rulosu Talebi

Diğer tüm bankalarda olduğu gibi, Halkbank pos cihazı veya pos destek numarası üzerinden POS rulosu talebi oluşturabilirsiniz. POS cihazı üzerinde İş yeri menüsü, POS Destek hattı üzerinde ise Rulo Talebi menüsünden işlem yaparak rahatlıkla ücretsiz POS rulosu talebi oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz rulo talepleri, aylık işlem hacminize göre sistem tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. Yani az işlem yapıyorken, ihtiyacınızdan fazla POS rulosu talep etmeniz mümkün değildir.

Halkbank POS Komisyon Oranları

Halk bankası POS komisyon oranlarında aylık ciro limitine uygun olarak birtakım değişiklikler görülebilmektedir. Banka, toplamda 3 tip pos seçeneği sunup buna göre oranlar belirlerken, müşterinin kendi tercih ve isteğine göre uygulamada olan Halkbank POS komisyon oranları şöyledir:

  • Yüzde 1,99
  • Yüzde 2,39
  • Yüzde 2,79
  • Yüzde 3,29 oranlarıdır.

Bankanın sahip olduğu bu POS cihazları, ücretlendirmeleri, komisyon oranları ve bunun gibi daha pek çok konu ile ilgili en kapsamlı bilgiyi Halkbank şubesinden edinebilir ya da yine bir POS destek hattı ile iletişim kurma yolunu tercih edebilirsiniz. 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın