Halkbank EFT Saatleri 2018

Halkbank müşteri hesabından, Halkbank müşteri hesabına para transferi yaparken havale, Halkbank müşteri hesabından başka bir bankaya para transfer işlemi için EFT kullanılmaktadır. EFT işlemi belirli bir zaman diliminde yapıldığı için, Halkbank müşterileri tarafından ” Halkbank eft saati kaçtır ” sorusu sorulmaktadır. Peki 2018 yılında Halkbank EFT Saatleri nedir? EFT işlemleri saat kaça kadar yapılabilir? Yazımızda saatler ve ücretlerden bahsedeceğiz.

 

Halkbank EFT Saatleri 2018 Nelerdir?

Halkbank, 09:00 ile 17:45 saatleri arasında yapılabilen EFT işlemlerini, 2018 yılında ek ücret karşılığında son EFT saatini 17:20’ye kadar uzatmıştır. Halkbank EFT saatleri değişikliği ile müşterisini EFT zamanını uzatması ile müşterilerine işlemlerinde kolaylık sağlamıştır. Bu saat aralığı dışında yapılan EFT’ler, ertesi gün EFT saat başlangıcı olan saat 9:00’da transfer yapılan hesaba aktarılmaktadır. Ayrıca cuma günü EFT bitiş saati yani 17:15 ‘ten sonra yapılan EFT işlemleri pazartesi günü en geç saat 09:15’te transfer yapılan hesaba aktarılmaktadır. Başka bankalara aidat, fatura veya kira gibi ödemelerinizi Halkbank hesabınızdan EFT ile yapabilirsinizAncak diğer bankalarda olduğu gibi geç eft sistemi Halkbank üzerinde bulunmuyor. Bankalar arasında en geç eft saati de Halkbank’ın.

Halkbank EFT Ücretleri

Halkbank EFT saatleri içerisinde yapacağınız en düşük maliyetli EFT işlemini Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı’ndan yapabilirsiniz. EFT işleminizi Halkbank Kredi kartınızı kullanarak da yapabilirsiniz. Halkbank kredi kartınız ile yapacağınız EFT işleminden %6,5 gibi bir kesinti yapmaktadır. Ayrıca bu EFT işlemi tek çekim olarak hesaplanarak, kredi kart ekstrenize de alışveriş olarak yansımaktadır. Halkbank günlük EFT işlemi üst limitini 250.000 TL olarak belirlemiştir. Halkbank EFT işlemi ücreti, ödemeyi yapma türünüze göre farklılık göstermektedir. Halkbank EFT ücretledirmesi ise;

Tavsiye Bağlantı: EFT Nasıl İptal Edilir?

  • Alo Halkbank ile yapılan EFT işlemleri için 40 TL (200.000 TL altı),
  • Mobil Halkbank Şubesi ile yapılan EFT işlemleri için 3,5 TL,
  • Halkbank İnternet Şubesi ile yapılan EFT işlemleri için 3,9 TL,
  • Halkbank ATM ile yapılan EFT işlemleri için 10 TL,

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here