Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (ANINDA ONAY)

Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi, özellikle bankalardan kredi çekmekte zorlanan ve çalışmayan kişiler tarafından aranan bir kredi türüdür. Eğer bankalardan kredi çekemiyorsanız, bunun sebebi kredi notunuzun düşük olması olabilir. Kredi notunuzun düşüş gösterdiğini gören banka, ödeme güvencesi sağlayabilmek için ek gelir belgesi talep edebilir. Çalışmayan kişiler de bu belgeyi temin edemeyeceği için daha çok gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilecekleri bankaları tercih ediyor. Bu gibi durumlarda öncelikle kredi notumuzun durumunu öğrenmeliyiz. Bunun en kolay ve ücretsiz yolu banka çalışanları ile iletişim kurmaktan geçiyor. İnternet üzerinden hemen öğrenmek için ise Findeks.com internet sitesini kullanabiliyorsunuz. Kredi notumuzu öğrendikten sonra, yazımızdaki önerileri takip ederek siz de kredi çekebilirsiniz. İşte kefilsiz şartsız kredi veren bankalar.

BankaKredi Toplam TutarıTaksit SayısıDetaylı Bilgi
Akbank40.000 TL 60 AyAkbank Belgesiz Şartsız Kredi »
ING Bank60.000 TL 60 AyING Bank Belgesiz İhtiyaç Kredisi »
CEPTETEB40.000 TL 60 AyCEPTETEB İhtiyaç Kredisi »
Odeabank40.000 TL 60 AyOdeabank Belgesiz İhtiyaç Kredisi »
Ziraat Bankası40.000 TL 60 AyZiraat Bankası Belgesiz Konut Kredisi »

 

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Elbette gelir belgesiz kredi veren banka vardır. Bu bankalar özellikle kredi notu yüksek olan kişilere çok rahatlıkla kredi verebilirler. Hatta kısa bir SMS başvurusu yaparak bile anında onay alabilir, parayı hesabınıza aktarabilirsiniz. Artık çoğu işlem internet üzerinden online olarak yapıldığı için de genel olarak tüm başvurular bu şekilde yapılıyor. Gelir belgesi olmadan kredi veren bankaların bazıları şunlar;

Gelir belgesi talep etmeden de kredi veren bankalara örnek gösterilebilir. Elbette bu kadarla kalmayacak, tüm bu bankaların kredi seçenekleri ve başvuru şartlarını sizlerle paylaşacağız. Özellikle en hızlı kredi veren, en hızlı başvuru kabul eden bankaları listeleyerek kefilsiz şartsız belgesiz kredi kullanmanızı sağlayacağız.

Bankalar, kâr amacı güden kuruluşlar olduğu için kredi başvurunuzu olumlu olarak cevaplamak için elinden geleni yapacaktır. Yani kesinlikle size kredi vermek istemediklerini düşünmemelisiniz. Bankalar, müşterilerin sicilini düzeltebilmek için bile bazı tüyolar verecektir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

En çok tercih edilen kredi seçenekleri ile hizmet veren Akbank gelir belgesiz kredi konusunda da harika hizmetler sunuyor. Müşterilerini zorlamadan, kredi notu yüksek olması şartıyla anında kredi kullandırıyor. Elbette diğer bankalardaki ödeme alışkanlıklarınız, ödeme biçimleriniz de oldukça etkili. Geç ödeme bulunmuyorsa, tüm ödemeleriniz gününde yapılıyorsa zaten kredi notunuz da yüksek olacaktır. Eğer bu şartları yerine getiriyorsanız Akbank tam size göre! Krediye başvurabileceğiniz alanlar;

 • Akbank internet bankacılığı veya mobil uygulama
 • Akbank şubeleri veya ATM’leri
 • Akbank telefon bankacılığı (444 25 25)
 • https://www.akbank.com internet sitesi

Ayrıca internet sitesinde yer alan başvuru formu sayesinde sigortalı / sigortasız olarak seçim yapabiliyorsunuz. Sigortanız olmasa bile kredi kullanabiliyor, çalışma şartı sunulmuyor. Sadece sigortasız olarak kredi başvurusu yaptığınızda kredi faiz oranı değişiklik gösteriyor. Normalde SGK’sı olan kişilere %1.55 faiz oranı uygulanırken, sigortası olmayana %1.63 faiz oranı uyguluyor.

ING Bank Gelir Belgesi Olmadan Kredi

ING Bank belgesiz şartsız koşulsuz kredi veren bankalardan bir diğeri. Özellikle 2019 yılının son çeyreğinde yaptığı %0.99 faiz oranı kampanyası ile en gözde bankalardan birisi. Güncel olarak 0.99 oranı ile kredi veren bankla, sigortanız olmasa bile kredi verebiliyor. Kredi notunuzun düşük olması durumunda da kredi veriyor olsa da, faiz oranı aynı diğer bankadaki gibi artık gösterebiliyor.

ING Bank Belge Olmadan Kredi Başvurusu;

 • ING Bank internet bankacılığı veya mobil uygulama
 • ING Bank şubeleri veya ATM’leri
 • https://www.ing.com.tr internet sitesi

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

CEPTETEB, TEB bankasının dijital bankacılık iştirakidir. Özellikle de kredi ve kredi kartı konusunda oldukça yükselişte olan banka, kişiye özel faiz oranları ile hizmet veriyor. Yani kredi notunuz çok yüksekse ters oranla çok düşük faiz oranları alabiliyorsunuz. Aynı zamanda kredi notunuz düşük diye veya geliriniz yok diye kredi vermemek yerine farklı faiz oranı uygulayarak müşterilerine cevap verebiliyor.

Odeabank Gelir Belgesi Olmadan Kredi

Bir diğer bankamız da Odeabank. Türkiyede yeni hizmet vermeye başlasa da, kredi konusunda bir çok kişinin ilk tercihi arasında yer alan bankadan siz de kredi çekebilirsiniz. Özellikle de gerekmeyen durumlarda belge istemeyeceği gibi, kredi notunuz yüksekse anında onay alabileceğiniz bir bankadır.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Ziraat Bankası da devlet bankası olması sebebiyle herkes tarafından sıkça tercih edilen bankalardan birisi. Yaptıkları kredi kampanyaları ile de adından sıkça söz ettirmekte. Özellikle de konut kredisi kullanmak istiyorsanız Ziraat Bankası’nın 0.99 faiz oranı ile konut kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Yine aynı şekilde gerek duyulmayan durumlarda Ziraat Bankası ile belgesiz şartsız kredi kullanabiliyorsunuz. Diğer ziraat bankası gelir belgesiz kredi seçenekleri ve tüm şartlar hakkında bankanın sitesinden bilgi alabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası şubeleri ve ATM’leri,
 • Ziraat Bankası internet ve mobil bankacılık,
 • Ziraat Bankası telefon bankacılığı (444 00 00)
 • https://www.ziraatbank.com.tr internet adresi.

Belgesiz Şartsız Koşulsuz Kredi Şartları Neler?

Kredi Notu ve Geçmiş Ödemeler

Kredi çekebilmek için en önemli kriter aslında kredi notudur. Kredi notunuz ne kadar yüksekse, bankalardan kullanabileceğiniz ürünlerin detayı da bir o kadar kolay oluyor. Yani kredi notunuz yüksekse, bankalar yaptığınız başvurularda sizden hiçbir belge talep etmeyecektir. Ayrıca SMS ve internet üzerinden yapacağınız başvurularda anında onay alabilecek ve hızlıca paranın hesabınıza geçmesini sağlayacaksınız.

SGK Bilgileri ve Aylık Gelir

Aylık gelir en önemli kriter. Daha önceden bankalara bildirmiş olduğunuz aylık düzenli bir geliriniz olması gerekiyor. Eğer bankalar aylık gelirinizin olmadığı kanısına varacak olursa kredi çekmeniz oldukça zorlaşır. Yani aylık gelir olmaması demek bankalar için bir nevi kredinin ödenmeyeceği anlamı taşıyor. Geliriniz varsa bankaya belgelemeli, eğer varsa SGK bilgi dökümünü E-Devlet üzerinden çıkarmalısınız. Bu işlemi bankacının yardımıyla da yapabilirsiniz.

Maaş Dışında Hangi Gelirler Kabul Edilir?

Maaşınız yoksa, bankanın kabul edeceği düzenli gelir çeşitleri de yok değil. Yani bir kişi illa bir yerde çalışarak gelir etmek zorunda değildir. Sabit gelir, mülk geliri, aylık kira geliri de kişinin geliri içinde gösterilebilir. Bankaların SGK ve aylık maaş haricinde gelir olarak kabul ettiği durumlar şunlardır;

 • Tapusu sizin üzerinize olan mülklerin kira getirisi,
 • Aylık emekli maaşı, emeklilik durumunda ek iş ek gelir bilgisi,
 • Konut kredisi için aynı ikamet adresinde bulunan diğer bireylerin gelirleri,
 • Çiftçilik, sezonluk işçilerin düzenli olarak elde ettiği gelirler,
 • Şirket sahibi, şirket ortaklığı ile gelen gelirler.

Bankaların kabul ettiği gelirler arasında gösterilebilir. Ev hanımları da SGK’lı bir çalışan olmadığı için bankalar genellikle gelir belgesiz kredi vermekten çekinebilir. Bu gibi durumlarda rahatlıkla kredi kullanabilmek için üstteki kalemlerden herhangi birini bankaya beyan etmeniz durumunda rahatlıkla kredi çekebilirsiniz.

Bankalara Olan Borç, Limit ve Risk Bilgileri

Kredi notunuz yüksek olsa da, bankalara olan toplam borcunuz, mevcut kullanılabilir kart limitleriniz de kredi kullanmanıza etki edebilir. Özellikle bankalar kişinin risk bilgilerini de analiz edeceği için, bankalara çok fazla borcunuz varsa yeni çekeceğiniz kredi aylık gelirinizi aşmanıza sebep olabilir. Bu bilgileri de Findeks.com üzerinden öğrenebilir, tüm bankalara olan borçları tek çatı altında görüntüleyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın