Garanti Bakiye Sorgulama

Garanti Hesap Bakiyesi Sorgulama yöntemleri. Garanti Bankası, Türkiye’de hizmet veren ve müşteri memnuniyetini oldukça ön planda tutan, bu yönde bir çok çalışma yapan bankalardan birisidir. Yaptığı yatırımlar ve gelişmeler ile de müşteriler tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Son dönemlerde yapmış oldukları yatırım desteği ile, dünyaca ünlü BBVA finans şirketlerinin desteğini arkasına almıştır. Bu günden beri de adını Garanti BBVA olarak güncellemiştir. Garanti BBVA bakiye sorgulama işlemi de müşteriler tarafından en sık başvurulan işlemlerden birisi. Garanti Bankası, işlemlerinin büyük bir çoğunluğunu internet üzerinden yapabiliyorsunuz. Gerek internet bankacılığı, gerek mobil bankacılık üzerinden hemen hemen tüm işlemlerinizi dakikalar içinde halledebilirsiniz. Garanti Bankası bakiye sorgulama işlemi de aynı şekilde internet veya telefon bankacılığı üzerinden halledebileceğiniz bir işlemdir. Peki Garanti bakiye sorgulama nasıl yapılır? Birlikte inceleyelim.

Garanti Bakiye Sorgulama

Garanti BBVA, hesap bakiyesi sorgulayabilmek için bir çok yöntem bulunuyor. İnternet bankacılığına giriş yapamadığınız, mobil uygulama ile hesaplarınızı kontrol edemediğiniz anlarda bahsedeceğimiz yöntemler sayesinde rahatlıkla hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Garanti Bankası SMS ile hesap bakiyesi öğrenme ve telefon bankacılığını kullanarak hesap bakiyesi öğrenme gibi bazı yöntemler de bulunuyor elbette. Bu yöntemlerden bazıları ise şunlardır; • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ile hesap bakiyesi öğrenme,
 • Garanti BBVA mobil bankacılık ile hesap bakiyesi öğrenme,
 • Garanti BBVA müşteri hizmetleri ile hesap bakiyesi öğrenme,
 • Garanti SMS ile hesap bakiyesi sorgulama,
 • Garanti Bankası ATM’leri ile bakiye sorgulama.

Gibi yöntemler ile hesabınızda bulunan parayı sorgulayabilir, bakiyeniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm bu yöntemler tamamen güvenli yöntemler olup, hesap sahibi haricinde bu yöntemlerin hiçbirisi kullanılamaz. Şimdi gelelim bu yöntemlerin nasıl uygulanacağına.

Garanti Hesap Bakiyesi Sorgulama SMS

Garanti Bankası bakiye sorgulama işlemi, SMS atılarak yapılan bir işlemdi. Fakat banka, bu yöntemi artık uygulamadan kaldırarak sorgulama yöntemlerinden SMS gönderme durumunu kaldırmıştır. SMS gönderiyor olsanız bile, karşılığında hesap bilgisi yerine mobil uygulamanın linkini göndermektedir. Eğer mobil uygulamayı kullanmıyorsanız bu link sayesinde güvenli bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Garanti Müşteri Hizmetleri ile Bakiye Sorgulama

Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarasını arayarak da işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Telefon bankacılığını kullanarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir, temsilciden hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca hesap hareketlerinizi sorgulayabilir, detaylı bir hesap dökümünü danışmandan mail aracılığı ile talep edebilirsiniz. Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333‘tür.

Garanti ParaCard Bakiye Sorgulama

Garanti BBVA Hesap Bakiyesi Öğrenmegaranti hesap bakiyesi sorgulamaGaranti Bakiye Öğrenme

Garanti BBVA ParaCard bakiyesini öğrenme yöntemlerinin en başında mobil uygulama ve internet bankacılığı hizmetleri geliyor. Zaten bu hizmetler, hesaplar üzerinde yapacağınız tüm işlemler için en kolay yöntem olacaktır. İnternet bankacılığı veya mobil uygulama kullanarak hesabınız hakkında tüm detayları rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için üstteki resimdeki adımları da takip ederek işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 • https://www.garantibbva.com.tr/tr internet bankacılığı adresine giriş yapılır,
 • Garanti BBVA mobil uygulamaya giriş yapılır,
 • Ekranın hemen altında kalan Hesap ve Kart butonuna basılır,
 • Karşımıza gelen Hesaplar sekmesinden sorgulamak istediğimiz hesap seçilir,
 • Bu ekrandan hesap bakiyesi sorgulanabilir, hesap hareketleri alınabilir.

Garanti Bankası ATM ile Hesap Bakiyesi Öğrenme

Garanti Bankası, hesap hareketlerini ve diğer detaylarını ATM üzerinden de öğrenebiliyorsunuz. ATM’ler, 7 gün 24 saat boyunca hizmet alabileceğimiz banka şubeleri olarak kabul edilebilir. Bu sebeple dışarıda olduğumuz zamanlarda ATM’leri kullanarak herhangi bir saat dilimine takılmadan hesap bakiyesini sorgulayabilirsiniz.

 • Garanti BBVA ATM’sine kredi veya banka kartı takılır,
 • Şifre girişi yapılır,
 • Ardından hesaplarım, tüm hesaplarım menüsüne giriş yapılır,
 • Hesap seçimi ardından hesap bakiyesi öğrenilebilir.

Artık SMS ile Garanti Bakiye Sorgulama işlemi yapılmıyor olsa da, diğer yöntemler de yine SMS kadar basit ve dakikalar içinde yapılabilecek kadar kolay işlemler. Nerede olursanız olun, hesabınızın bakiyesini öğrenebilir, hesap dökümünüzü inceleyebilirsiniz.

3 YORUMLAR

 1. Garanti bankasından müşteri temsilcisine bağlanmak hayal kartımla internet bankacılığına bağlanıyorum .Tüm verileri doğru giriyorum.Cep telefonuma gelen ileti aynen sim kart değişikliği nedeni ile şifreniz iletilmedi.Kalp damar hastasıyım dışarı çıkamıyorum
  Teşekkürler

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin