Garanti BBVA EFT Ücreti

Garanti BBVA EFT ücreti, EFT işlemleri için müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen bankalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bankalar, kar amacı ile kurulmuş finans şirketleri olduğundan yapılan işlemler üzerinden bazı komisyon ve ücretler talep ediyor. Garanti EFT ücreti de bu sebeple kesilen bir komisyon olarak nitelendirilebilir. Garanti bankası havale ücreti ve EFT ücreti hakkında aradıklarınız bu sayfada yer alıyor! Yaptığı yatırım ile adını Garanti BBVA olarak değiştiren Garanti Bankası, gerek mobil uygulama, gerekse de internet bankacılığı üzerinden bir çok işlem yapmanıza izin veriyor. Şüphesiz ki bunlardan en yaygın olarak kullanılanı ise para transfer işlemleri olan eft ve havale olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bu işlemlerden de banka bazı ücretler kesiyor. Garanti EFT ücreti hakkında bilgiler ve detaylı tablo yazımızın devamında yer alıyor. Garanti BBVA EFT ücretleri hakkında bilgiler;

Garanti BBVA EFT Ücreti

Garanti BBVA eft ücretleri, banka tarafından belirlenmiş olup, değişiklik gösterebilecek komisyon ücretleridir. Banka bu tutarlar üzerinde yaptığı değişiklikleri mail veya SMS bildirimi yoluyla müşterilerine iletmektedir. Garanti Bankası EFT ücreti en güncel olarak internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden de öğrenilebiliyor. Garanti EFT ücreti güncel bilgileri altta yer alan tablodaki gibidir;Garanti BBVA Mobil Uygulama EFT Ücretleri

EFT KanalıEFT Ücreti
Mobil uygulama ile EFT ücreti6,75 TL
Mobil uygulama ile Geç EFT ücreti9,75 TL

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT Ücretleri

EFT KanalıEFT Ücreti
İnternet bankacılığı ile EFT ücreti6,75 TL
İnternet bankacılığı ile Geç EFT ücreti9,75 TL

Garanti BBVA Kredi Kartından EFT Ücretleri

EFT KanalıEFT Ücreti
Mobil uygulama ile kredi kartından EFT ücreti10 TL
İnternet bankacılığı ile kredi kartından EFT ücreti10 TL

Garanti BBVA EFT Ücreti (ATM’den)

EFT KanalıEFT Ücreti
Garanti BBVA ATM ile EFT ücreti18 TL
Garanti BBVA ATM ile Geç EFT ücreti20 TL

Garanti BBVA Şubeden EFT Ücretleri

EFT KanalıEFT Ücreti
Garanti BBVA Hesaptan Yapılan EFT Ücreti75 TL
Garanti BBVA Kasadan Yapılan EFT Ücreti80 TL
Garanti BBVA Şubeden Geç EFT (Ek işlem ücreti)30 TL

Garanti Bankasının EFT ücretlerinin tamamını yukarıdaki tabloda bulabilirsiniz. Şubeden gönderilen altın gibi transferlerde de banka ekstra ücretler uygulamaktadır. Yine bu tarz işlemleriniz için komisyon ücretlerini müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Garanti BBVA Havale Ücreti

Garanti BBVA Havale Ücreti

Garanti BBVA havale ücreti de yine en çok aranan sorgulardan birisi. Garanti Bankası, kendi hesapları arasında yapılan havalelerden de masraf talep etmektedir. Bir Garanti BBVA hesabından, farklı birinin adına kayıtlı Garanti BBVA hesabına para göndermek istediğinizde ödeyeceğiniz işlem ücretleri aşağıdaki gibidir.

Garanti BBVA Mobil ve İnternet Bankacılığı Havale Ücreti

EFT KanalıEFT Ücreti
Garanti BBVA Mobil Uygulama ile Havale ücreti3 TL
Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ile Havale ücreti3 TL

Garanti BBVA ATM’den Havale Ücreti

EFT KanalıEFT Ücreti
Garanti BBVA ATM ile Havale ücreti12 TL

Garanti BBVA Şubeden Havale Ücretleri

EFT KanalıEFT Ücreti
Garanti BBVA Hesaptan Yapılan Havale Ücreti44 TL
Garanti BBVA Kasadan Yapılan EFT70 TL
Garanti Şubeden Geç EFT (Ek işlem)10 TL

Garanti BBVA EFT Ücreti Değişir Mi?

Garanti işlem ücreti, sürekli olarak değişen bir komisyon oranı değildir. Elbette bankalar, bazı dönemlerde işlem ücretlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu gibi işlemler, bankalar tarafından belirleniyor olsa da BDDK tarafından da azami ve asgari olarak tutarlar bankalara iletilebiliyor. Garanti BBVA işlem ücretlerinde değişiklik yaptığı zamanlarda ise bunu müşterilerine bildirim olarak iletebiliyor.

Garanti BBVA EFT Limiti Nedir?

Garanti BBVA EFT limiti, yine banka tarafından belirlenmiştir. Bu EFT işlem limiti, müşteriden müşteriye değişiklik göstermektedir. Bazı müşteriler için EFT limiti 2.000 TL iken, bazı müşterilerde bu limit 10.000 TL bile olabilir. Garanti Bankası’nın günlük EFT işlem limiti 250.000 TL ile sınırlandırılmıştır fakat bu bilginin güncelliği teyit edilmemiştir. Bu sebeple güncel günlük EFT limiti için banka ile iletişim kurabilirsiniz.

Yine aynı şekilde günlük EFT gönderim limitinizi yükseltmek istiyorsanız bankanın çağrı merkezinden gerekli talebi oluşturabilirsiniz. İşlem yoğunluğuna göre bu talep 1 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin