Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (444 0 333)

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemleri, bankalar sesli yanıt sistemine geçtiğinden beri sık sık sorgulanan aramalardan biri haline geldi. Bankaların tamamı, sesli yanıt sistemi sayesinde müşteri temsilcisine bağlanmaya gerek olmadan bir çok işlemi halletmenize yardımcı oluyor. Her ne kadar çok güzel bir sistem olsa da, bazı durumlarda sesli yanıt sistemi yeterli gelmiyor ve müşteri temsilcisi ile görüşme ihtiyacı duyabiliyoruz. İşte tam da bu aşamada sizlere yardımcı olabilmek için Garanti BBVA müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemlerinden söz edeceğiz. Bu yöntemlerin hepsi tamamen denenmiş olup, olumlu sonuç almıştır. Eğer sizin de bildiğiniz yöntemler bulunuyorsa takipçilerimize yardımcı olmak adına yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 0850

Garanti BBVA müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 333’dür. Bu numara haricinde hizmet veren aktif bir numaraları daha bulunmuyor. Bu numarayı aradığınızda sizi ilk olarak karşılayan sesli yanıt sistemi oluyor ve bir çok işlemi böylece halledebiliyorsunuz. Bazı durumlarda bankalar şube telefonları üzerinden (sabit hat) arama yapabiliyor ve bu numaralar müşteri hizmetleri olarak geçmiyor.

 • Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
 • 444 0 333

444 0 333 numaralı Garanti çağrı merkezini kullanarak bir çok işleminizi halledebiliyorsunuz. Bu işlemlerin başında kart başvuruları, kredi başvuruları ve başvuru durum sorgulama gibi bir çok işlem geliyor. Bu işlemlerinizi aynı şekilde sesli yanıt sistemi üzerinden de gerçekleştirebilseniz de, faiz oranları konusunda bilgi almak için temsilci ile görüşme ihtiyacı duyabiliyorsunuz.

Bu aşamada da sesli yanıt sistemi işlemlerinizi halletmeye çalıştığı için, bir çok farklı adım ile sizi yönlendirmeye çalışıyor. Tüm bunlarla uğraşmadan direk müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız alttaki yönergelerimizi takip edebilirsiniz.

Garanti Müşteri Hizmetleri Telefonu

Bunun haricinde Garanti Bankası ticari müşterisi iseniz, banka sizi farklı numaralardan da arayabilir. Ayrıca kampanya bildirimi gibi bir çok konuda hizmet veren ilave kanallar ile de yine farklı numaralar üzerinden arama gerçekleştirebiliyorlar.

Ancak siz bu kampanya aramaları için kullanılan telefon numaralarını arasanız da herhangi bir görüşme yapamıyorsunuz. Sadece kampanya bildirimi için kullanılan bu telefon numaraları yerine 444 0 333 numaralı çağrı merkezini aramalısınız.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemleri bir çok adımdan oluşuyor. Bunlar zor gibi görünse de aslında sesli yanıt sistemini de kullanarak müşteri hizmetlerine bağlanmanıza yardımcı olacak yöntemler.

İlk olarak müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333‘ü arıyoruz. Bizden eğer bilgi istenirse bunları tuşluyor ve ardından sesli yanıt sisteminin bizi karşılamasını bekliyoruz. Sesli yanıt sistemi “Yapmak istediğiniz işlemi bir kaç kelimeyle söyler misiniz?” dedikten sonra alttaki adımları tek tek uyguluyoruz.

Garanti Bankası Operatöre Direkt Bağlanma

 • Sesli yanıt sistemi soru sorduğunda “Fatura Ödeme” diyoruz
 • Eğer tekrarlamanızı isterse yine “Fatura Ödeme” veya “Otomatik Ödeme Talimatı” diyoruz
 • Eğer yine söylemek istediğinizi anlamadıysa veya yönlendirme yapmıyorsa “SGK Ödeme” veya “Vergi Ödeme” diyoruz.

Bu yöntem en yaygın olarak kullanılan yöntemlerden birisidir. Bu kelimeleri söyleyerek doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün. Her ne kadar sesli yanıt sistemi bir çok işlemi hallediyor olsa da, fatura ödemesi gibi işlemleri yapamıyor. Bunun için de “Fatura ödeme” işlemi istediğinizde sizi temsilciye aktarıyor.

Elbette sırf fatura ödeme dediğiniz için operatöre bağlandığınızda bu işlemi yapacaksınız diye bir kural yok. Karşınıza müşteri temsilcisi geldiğinde hiçbir şey demenize gerek olmadan kendi işlemlerinizi halledebilirsiniz.

garanti bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Garanti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sesli yanıt sisteminde temsilciye bağlanma konusunda zorluk yaşıyorsanız, 3 deneme sonrasında direkt olarak tuşlamalı sisteme aktarılırsınız. Bu menüde de işiniz yine çok kolay. İsterseniz menünün tamamını dinleyerek yine fatura ödeme veya otomatik ödeme talimatı menülerine giriş yapabilir, isterseniz üst görsel veya alttaki listedeki yöntemleri uygulayarak da temsilciye hızlıca bağlanabilirsiniz.

 • 444 0 333 müşteri hizmetlerini arıyoruz
 • Sesli yanıt sistemi geçtikten sonra ilk olarak 3,
 • Hemen ardından 2 veya 4 ü tuşluyoruz.
 • Hatalı tuşlama derse de 0’ı tuşlayarak devam ediyoruz.

Garanti müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemlerinden yine en tercih edilenlerden birisi de budur. Bunun haricindeki yöntemler güncelliğini yitirmiş, çalışmayan yöntemlerdir. En hızlı yoldan temsilciye bağlanmak istiyorsanız, bir üstte verdiğimiz adımları uygulayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Dilara avatarı
  Dilara

  1 aydır arıyorum asla müşteri hizmetlerine bağlanmıyor ama kart yenileme işleminizi müşteri temsilcisi ile görüşüp onaylatabilirsiniz demeyi çok iyi biliyorlar 5 para etmez bi banka rezaletttt ötesi

 2. ali veli avatarı
  ali veli

  Kıytırık bi banka malesef el mecbur.

 3. Yunus avatarı
  Yunus

  Böyle bir banka anlayışıyok berbat ötesi 1aydan fazla zamandır bankamatigim bana ulaşmdı enkısa zamanda bu bankayla alakamı kesmeyi düşünüyorum

Yorum yapın