Fibabanka Kimin, Fibabanka Güvenilir Mi? (Fibabank Sahibi)

fibabanka kimin

Fibabanka kimin diyorsanız, bu yazımızda bankanın tüm detaylarını ve güncel ortaklık yapısına dair bilgileri bulabilirsiniz. Fibabanka, aslında uzun yıllardır Türkiye’de hizmet veren bankalardan birisi. 10 yılı aşkın süredir sektördeki varlığını korumaya devam eden Fibabanka, 2010 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. O günden beri çeşitli ortaklık yapıları ile de hizmet vermeye devam etmektedir. 10 yıldır ülkemizde hizmet veriyor olsa da, genç bir banka olması sebebiyle de “Fibabanka güvenilir mi” soruları da akıllara gelmiyor değil. Şimdi bankanın tüm detaylarını inceleyerek aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermeye çalışacağız.

Fibabanka Kimin?

Bankacılık sektöründe hizmet veren kurumların arasında kamu bankaları bulunsa da birçok banka özel yatırım desteği sonrasında faaliyete geçmektedir. Türkiye’deki bankaların çoğu köklü tarihleri ile dikkat çekmektedir. Öte yandan Fibabanka gibi sektörde henüz 10 yılını dahi doldurmamış bankalar da mevcuttur. Bu banka, köklü bir geçmişe sahip olmamasına rağmen müşterilerine sunduğu üstün hizmet anlayışı sayesinde oldukça memnuniyet kazanmaktadır.

Yeni nesil bankacılık hizmeti veren kurumlar daha çok müşteri odaklı olma eğilimdedir. Ayrıca sektördeki yerlerini sağlamlaştırmak için de sık sık çeşitli kampanyalar düzenlemektedirler. Bu bankalarda faiz oranlarının da daha düşük olduğu görülür. Yine de birçok kişi banka hakkında yeterli bilgiye sahip olmayınca akıllarda soru işareti kalmaktadır. Müşterin aklına acaba Fibabanka güvenilir mi gibi sorular sıklıkla gelmektedir.

Fibabanka Güvenilir Mi?

Ekonomi ve finans alanında son birkaç yıldır hizmet veren Fibabanka, kurulduğu günden bu yana bünyesindeki müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Kendisini gün ve gün geliştiren bankada günümüz itibariyle 734 personel çalıştığı; 62 banka şubesi bulunduğu ve 59 banka ATM’si olduğu bilinmektedir. Özel teşebbüsle kurulmuş olan bankalar arasında yer alan Fibabanka, güvenilir bankacılık hizmeti vermektedir.

Fibabanka Sahibi Kimdir?

Fibabanka sahibi kimdir

Fibabanka bankacılık sektöründe henüz 5 yıllık bir deneyime sahiptir. Yerli bir banka olan kuruluş Türkiye’de tanına iş adamlarından ve sanayicilerden biri olan Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. Hüznü Özyeğin 2010 yılında Poztekiz asıllı Millenium Bank’ın Türkiye’de çalışmalarını yürüten grubunu satın alarak Fibabanka’yı hayata geçirmiştir.

Fibabanka Kime Ait?

Fibabanka, Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş ilk ve tek banka değildir. Bir iş adamı olan Özyeğin, ilk olarak Finansbank’ı kurup 1987 yılında finans sektörüne giriş yapmıştır. Ancak banka 2006 yılının bitmesine yakın olarak National Bank of Greece tarafından satın alınmıştır. Özyeğin bu süreçte finans sektörüne dair çalışmalarını sürdürerek 2010 yılında Fibabanka’yı kurmuştur. Yani Hüsnü Özyeğin, Finansbank‘ın da kurucusudur.

Fibabanka Sahibi ve Detayları

Özellikle uzun vadede avantajlı yatırımlar yapmak istiyorsanız yeni kuruluşlara yönelmenizi öneririz. Fibabanka, hem yatırım olanaklarında hem de vadeli mevduat hesapları konusunda müşterileri son derece tatmin eden özellikler sunmaktadır. Sahibinin bir Türk iş adamı olması da hem sektöre hakim olup hem de tüketicilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini iyi analiz etmesini sağlamaktadır.

Güvenilir bir banka olan Fibabanka, yeni nesil bankacılık anlayışı ile hizmet vermektedir. Bu hizmetler kapsamında tarım, KOBİ, kurumsal ve bireysel müşterilerine çok sayıda hizmet sunmaktadır. Müşteriler 444 88 88 numaralı çağrı merkezini arayarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet ve bilgi alabilmektedir.

Eğer ihtiyacınız uygun ücretlendirme, düşük faiz oranları ve yüksek destek gibi hizmetler sunan bir banka ile çalışmaksa, Fibabanka mutlaka değerlendirilmelidir. Banka şubeleri ve ATM’ler üzerinden de hizmetlerini sürdüren bankada müşteri portföyüne son derece önem veren personeller yer almaktadır. Dolayısıyla ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde anlayıp sizi en iyi seçeneklere yönlendirmeleri kaçınılmazdır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın