Enpara Şirketim Nedir?
Enpara Şirketim Nedir?

Enpara Şirketim, bireysel müşterilerin dışında şahıs ve anonim LTD şirketlerine hizmet veren birimidir. Enpara ile aynı şekilde bir çalışma mantığı vardır ve tamamen şirket ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için güzel hizmetler ile beraber hizmet vermeye başlamıştır. Peki Enpara Şirketim Nedir?

Enpara Şirketim Nedir?

Sorular

Enpara Şirketim, enpara ile aynı şekilde çalışıyor demiştik. Enpara Şirketim hesabı açabilmek için yine internet üzerinden form dolduruyoruz ve Enpara çalışanları ayağımıza kadar gelip hesabımızı açıyorlar. Ancak Enpara Şirketim hesabı açabilmemiz için Şahıs Firması ya da LTD Şirketi olmamız gerekiyor. Şirketler maaş ödemelerinden, vergi ödemelerine tüm işlemlerini ücretsiz ve son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Yine sözleşmelerinde de açık açık en az 3 yıl hiçbir masraf almayacaklarının altını çiziyorlar.

Ayrıca Enpara’da olduğu gibi, Şirketim’de de bir ay boyunca, farklı bankaların ATMlerinden 3 kez ücretsiz olarak herhangi bir masraf ödemeden para çekebiliyorsunuz. Finansbank ATM’si aramanıza gerek kalmıyor.

Enpara Şirketim Avantajları Nelerdir?

Enpara Şirketim, tamamen ücretsiz işlemleri ile şirket harcamalarınızı kısmanıza yardımcı oluyor. Enpara şirketim ile personellerinizin maaş ödemelerini, SGK ve vergi ödemelerini tamamen ücretsiz, hiçbir ek masraf ödemeden internet bankacılığı üzerinden dakikalar içinde ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda süper faiz oranları ile de cebinizin dostu. Vadesiz hesabınızda 10.000 TL‘den sonrasına otomatik olarak (isteğe bağlı) faiz kazandıran bir sistemleri de mevcut. Enpara Şirketim’in gözünden avantajlarını listemememiz gerekirse;

  • En az 3 yıl boyunca Enpara Şirketim müşterileri hesap işletim ücreti, EFT/havale ücreti ödemeyecek. Hesap açılışında imzaladığınız sözleşmenizde açık açık yazıyor.
  • Maaş, fatura, vergi/SGK gibi tüm şirket ödemelerinizi tamamen ücretsiz ve saniyeler içinde tek tık ile yapabilirsiniz.
  • Enpara Şirketim hesabınızda boşa duran şirket paranız sürekli değer kazanır. Süper faiz oranları ile günlük olarak işlem görür. (İsteğe Bağlı)
  • Avantajlı ve cazip oranlarla doviz alıp satabilirsiniz.

Enpara Şirketim Güvenilir Midir?

Sorular

Evet, Enpara Şirketim güvenilirdir. Türkiye’de hizmet veren tüm bankalar gibi ve bağlı oldukları QNB Finansbank gibi, Enpara Şirketim de belirli denetimlere tabidir. Şubesi olmaması, enpara’nın denetlenmiyor veya takip edilmiyor anlamına gelmiyor. QNB Finansbank veya herhangi bir başka Türkiye’de nasıl hizmet veriyorsa, Enpara Şirketim de aynı o şekilde hizmet veriyor. Kredileriniz, kartlarınız diğer bankalarda olduğu gibi belirli süreçlerden geçiyor ve hizmetleriniz kayıt altına alınıyor. Tek fark, Enpara Şirketim daha uygun faiz oranları sunuyor.

Aynı zamanda enpara.com şöyle diyor;

“Ha bu arada, bazı müşterilerimizin henüz müşterimiz olmadan önce bazı
çekinceleri olmuştu, “QNB Finansbank’sınız ama şubeniz yok, QNB Finansbank’ın
sağladığı tüm güvenceleri sağlıyor musunuz?” gibi sorular sormuşlardı. Siz
sormadan biz söyleyelim, biz QNB Finansbank’ın ayrılmaz bir parçasıyız.”

Enpara Şirketim hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadar.

Enpara Şirketim Resmi Sitesi

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin