Enpara Nedir?
Enpara Nedir?

Enpara, reklamlarda ve arkadaşlarımızdan sık sık duyduğumuz bir dijital bankacılık sistemi. Gerçekten çok fazla memnun müşteri edinen Enpara, en iyi yönlerinden biri olarak müşteri memnuniyetini öne sürüyor. Peki Enpara nedir? Enpara nasıl kullanılır? Enpara’nın özellikleri nelerdir?

Enpara Nedir?

Enpara, 2012 yılının Ekim ayında kurulmuş, fiziki şubeleri bulunmayan ve yalnızca internet üzerinden hizmet veren bir dijital bankacılık sistemidir. Enpara, QNB Finansbank tarafından kurulmuş ve QNB Finansbank’ın bir yan kuruluşudur. Aynı zamanda Enpara.com, Türkiye’nin ilk dijital ve şubesiz bankası olma özelliğini taşıyor.

Enpara.com Avantajları Nelerdir?

Enpara.com, yayın hayatına başladığı günden beri bazı hizmetler sunuyor ve asıl kuruluş amacı olarak bunları öne sürüyor. Enpara.com’un herhangi fiziksel bir şubesi olmadığı için, doğal olarak kira, elektrik, su, çay, kahve gibi masrafları da olmuyor. Bu masraflardan kısarak, müşteriye ciddi anlamda avantajlar sunuluyor. Enpara’nın başlıca özellikleri;

  • EFT, Havale ve Hesap işletim ücreti almıyor. Bundan sonra da asla almayacaklarını sözleşmelerinde “sonsuza kadar almayacağız” kelimesi ile ifade ediyorlar.
  • Birikimleriniz için yüksek faiz mevduat oranları sunuyor.
  • Nakit ihtiyaçlarınız için uygun faizli krediler sunuyor.
  • Müşterileri memnun edecek çeşitli kampanyalar sunuyor.
Bilgilendirme
ENPARA hesabınız varsa, yapacağınız hiçbir işleme para ödemezsiniz. Farklı bankalara EFT bile yapsanız, ENPARA bunun için sizden ücret almaz. Herşey tamamen ücretsizdir.

Enpara.com Güvenilir Midir?

Sorular

Evet, Enpara.com güvenilirdir. Türkiye’de hizmet veren tüm bankalar gibi ve bağlı oldukları QNB Finansbank gibi, Enpara.com’da belirli denetimlere tabidir. Şubesi olmaması, enpara’nın denetlenmiyor veya takip edilmiyor anlamına gelmiyor. QNB Finansbank veya herhangi bir başka Türkiye’de nasıl hizmet veriyorsa, Enpara.com’da aynı o şekilde hizmet veriyor. Kredileriniz, kartlarınız diğer bankalarda olduğu gibi belirli süreçlerden geçiyor ve hizmetleriniz kayıt altına alınıyor. Tek fark, Enpara.com daha uygun faiz oranları sunuyor.

Aynı zamanda enpara.com şöyle diyor;

“Ha bu arada, bazı müşterilerimizin henüz müşterimiz olmadan önce bazı
çekinceleri olmuştu, “QNB Finansbank’sınız ama şubeniz yok, QNB Finansbank’ın
sağladığı tüm güvenceleri sağlıyor musunuz?” gibi sorular sormuşlardı. Siz
sormadan biz söyleyelim, biz QNB Finansbank’ın ayrılmaz bir parçasıyız.”

Enpara nedir hakkında makalemiz umarız yardımcı olmuştur.

Diğer bankalar ve kredi kampanyaları için bizleri takip etmeye devam edin.

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin