Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu (Anında Onaylı!)

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Enpara kredi kartı başvurusu, yoğun olarak tercih edilen bir bankacılık ürünüdür. Enpara.com, QNB Finansbank çatısı altında hizmet veren dijital bankacılık hizmetidir ve fiziksel herhangi bir şubesi bulunmamaktadır. Herhangi bir şubesinin olmamasından dolayı da bazı masraflardan kısarak, müşterilerine eşsiz bir bankacılık deneyimi sunmayı hedefliyor. Enpara.com ile yaptığınız işlemlerde herhangi bir işlem ücreti olmadığı gibi, kredi kartında da düzenli kullanım sözünüze aidat ödemesi alabiliyorsunuz. Başka bankalarda kredi kartlarına aidat ödemesi yaparken, Enpara.com sizlere kredi kartını kullandığınız için aidat ödüyor. Kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi? Bu denli güzel aksiyonlar alan, her ay çeşitli kampanyalar ile adından söz ettirmeyi başaran Enpara kredi kartı başvurusu hakkında tüm bilinmeyenleri bu yazımız ile sizlere aktaracağız!

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu

Enpara.com, Türkiyenin dijital bankacılık anlamında öncü finans kuruluşlarından biridir. Yazımızın giriş bölümünde de bahsettiğimiz gibi QNB Finansbank tarafından kurulmuş ve yine QNB Finansbank altyapısını kullanarak kesintisiz olarak hizmet vermektedir. EFT, havale, hesap işletim ücreti, kart aidatı gibi bankaların tahsil ettiği standart ücretlerin hiçbiri bu bankada bulunmuyor. Tercih edilme sebeplerinden en önemli kriterler ise bunlar olarak gösteriliyor. Enpara kredi kartı ise yeni çıkmış olmasına rağmen kullanıcılar tarafından tam bir ilgi odağı haline gelmiş olarak görünüyor.Enpara.com kredi kartına başvuru yapabilmek için karşınızda bir çok seçenek bulunuyor. Dilerseniz internet bankacılığından, dilerseniz mobil uygulama üzerinden rahatlıkla başvuru yapabiliyorsunuz. Kredi kartınızı kendinize göre kişiselleştirip, hangi amaçla kullanacağınızı da belirleyerek daha harika sonuçlar alabiliyorsunuz.

 • Enpara.com internet bankacılığı ile kart başvurusu,
 • Enpara.com mobil uygulama ile kart başvurusu,
 • SMS göndererek kart başvurusu.

Üstteki seçeneklerden birini tercih ederek kredi kartına rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz. Peki Enpara.com kart başvurusu nasıl yapılır?

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartına başvurmanın bir çok yolu olduğunu söylemiştik. Bunlardan en yaygın olarak kullanılanı internet üzerinden yapılan başvurulardır. Zaten enpara kullanıcısı iseniz, mobil uygulamaya giriş yaptığınızda kredi kartı başvurusuna dair bir ekran sizleri karşılayabilir. Eğer başvuru yapmak istiyorsanız mobil uygulama üzerinden de başvuru ekranlarını takip edebilirsiniz. İnternetten başvuru için;

 • Enpara.com resmi internet sitesine giriş yapılır,
 • Üstteki menüden ürünler, kredi kartı menüsü seçilir,
 • Hemen altta yer alan “Enpara’lı Ol” butonuna tıklanır,
 • Karşınıza bir form gelecek, bu formda sizden istenilen bilgileri tamamlayın.
 • (İlgili forma üstteki bağlantıdan da ulaşabilirsiniz.)

Enpara Kredi Kartı Başvuru Ekranı

Yine yönlendirici olması açısından üstte paylaşmış olduğumuz görseli de takip edebilirsiniz. Bu başvuru formunu doldurup gönderdikten hemen sonra formda vermiş olduğunuz cep telefonu numaranıza bilgi SMS’i iletilecektir.

Bu SMS öncelikle başvurunun alındığına dair bir bilgi SMS’i olacaktır. Daha sonra kredi kartı başvurunuz değerlendirilecek ve sonucu yine SMS olarak bildirilecektir. Kredi notunuzun durumu, ödeme alışkanlıklarınız analiz edileceği için bu işlem 1-2 gün kadar da sürebilir. Kredi notu yüksek olan kişilerde başvurular anında sonuçlanıyor.

Enpara Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Enpara.com, dijital bir banka olması sebebiyle bir çok işlemde en hızlı hizmeti vermesiyle de ünlüdür. Kredi veya kredi kartı başvurularınız, anında değerlendirmeye alınarak dakikalar içinde başvurunuz hakkında detaylı bilgi alabiliyorsunuz. Genelde aşırı sorunlu bir durum olmadıkça, kredi kartı başvuruları dakikalar içinde sonuçlanıyor. Denemek ister misiniz?

Eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, kart başvurunuz uzun bir süre geçmesine rağmen herhangi bir sonuca ulaşmadıysa endişelenmeyin! Hemen enpara müşteri hizmetlerini arayabilir, konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Enpara’nın müşteri hizmetleri konusunda da çok ciddi bir iddiası bulunuyor. Müşteri hizmetlerini aradığınız andan itibaren 1 dakika içinde temsilciye bağlanma sözü veriyor.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

Enpara.com kredi kartının en büyük özelliği aidatsız olması. Şimdi diyeceksiniz ki, diğer bankalarda da aidatsız kredi kartı bulunuyor. Evet, diğer bankalar da aidatsız kredi kartı hizmetini çok uzun zamandır gerçekleştiriyor. Fakat burada ince ve hoş bir fark bulunuyor. Enpara.com, sizden aidat almadığı gibi, kredi kartını kullandığınız için sizlere 100 TL’ye kadar aidat ödemesi yapıyor. Ne kadar iyi değil mi?

Diğer başlıca enpara.com kredi kartı özellikleri şunlar;

 • Ömür boyu kredi kartı aidatı ödemezsiniz,
 • Kredi kartı basım ücreti, ulaştırma ücreti gibi ek komisyonlar yoktur,
 • Limitiniz dahilinde ücretsiz nakit avans kullanabilirsiniz,
 • QNB Finansbank üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz,
 • Diğer harcamalarınızı da ayda 3.000 TL’ye kadar ücretsiz taksitlendirebilirsiniz,
 • TEB, Denizbank ve QNB Finansbank ATM’lerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz,
 • Kredi kartınız ile birikim hesaplarınıza ilave %1 faiz seçeneği,

Enpara.com kredi kartının öne çıkan özellikleri bunlardır. Yine diğer tüm kredi kartı özellikleri için internet üzerinden resmi sitelerinden bilgi alabilirsiniz. Müşterisi olmasanız bile Enpara.com çağrı merkezine ulaşabilir, hemen enparalı olmak için başvurabilirsiniz.

Enpara.com Temassız Ödeme Özelliği Var Mıdır?

Enpara kredi kartlarında temassız ödeme özelliği başvuru sırasında tercih edilebilecek bir özelliktir. Kredi kartının temassız ödeme özelliği bulunmaktadır. Tarafınıza gelen kredi kartı temassız özellikli ise, bunu internet veya mobil bankacılık üzerinden rahatlıkla kapatabiliyorsunuz. Kredi kartı temassız ödeme özelliği dilediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz, limit belirlenen bir işlemdir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın