Enpara EFT Saatleri ve EFT Ücreti

Enpara EFT saatleri

Enpara EFT saatleri, herkes tarafından aranan sorguların başında geliyor. Enpara, dijital ve ücretsiz bankacılık örneği olduğu için, kullanan sayısı da oldukça fazladır. Enpara kullanan kişiler EFT ve havale gibi işlemler için herhangi bir masraf ödemezler. Durum böyle olunca da Enparanın ne kadar çok tercih edileceğini anlamak zor değil. Sizler de EFT ve havale gibi işlemlerinizde bankalara ücret ödemek istemiyorsanız hemen Enpara müşterisi olabilirsiniz. https://www.qnbfinansbank.enpara.com internet sitesini ziyaret ederek hemen randevu alabilir, müşteri hizmetleri ile de görüşme yaparak müşteri yetkilisinin sizi adresinizde ziyaret etmesini isteyebilirsiniz! Evet evet, yanlış duymadınız! Enpara hesabı açmak için şubeye gitmenize gerek yok, adresinizde rahatlıkla hesap açabilirsiniz. Şimdi gelelim Enpara eft saati kaçtır sorusunun cevabına.

EFT KanalıEnpara EFT Ücreti
Enpara İnternet ve Mobil ile EFTÜcretsiz!

Enpara EFT Saatleri

Enpara EFT saatleri, diğer bankalara göre oldukça esnek tutulmuştur. Diğer bankalarda EFT işlemi 16:00’da son bulurken, Enpara eft işlemini sabah saat 09:00 ile 17:15 saatleri içinde yapabilirsiniz! Ayrıca EFT işlemi için geç kaldıysanız, saat 17:30’a kadar da Geç EFT işleminden faydalanabiliyorsunuz. Yani Enpara EFT saatlerinin 17:30’a kadar devam ettiğini söyleyebiliriz. Üstelik ücretsiz!

  • Enpara EFT başlangıç saati: 09:00
  • Enpara EFT bitiş saati: 17:15
  • EFT iptal etmek istiyorum »»
  • Enpara Geç EFT saatleri: 17:15 ile 17:30 arası

Geç EFT işlemi Enpara için yeni yürürlüğe giren bir uygulama. 15 dakikalık bir zaman dilimine hitap ediyor olsa da, dakikalarla kaçan EFT işlemleri için hayat kurtarıcı olabiliyor. Geç EFT uygulaması da ücrete tabidir. Müşteri hizmetlerinden detayları öğrenebilirsiniz.

Enpara EFT Ücreti Ne Kadar?

EFT KanalıEnpara EFT Ücreti
Enpara İnternet ve Mobil ile EFTÜcretsiz!

Enpara.com uygulaması için herhangi bir EFT ve havale ücreti bulunmuyor. Mesai saatleri içinde yaptığınız tüm EFT işlemleri, enpara eft saatleri içinde yapılan havale işlemleri dahil olmak üzere hiçbir işlemden ek bir ücret talep edilmiyor. Siz de hemen Enparalı olarak bu fırsatlardan faydalanabilir, tasarruf edebilirsiniz. Enpara.com geç EFT ücreti hakkında net bir bilgi vermemiş olsa da, müşteri hizmetleri ile rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Enpara EFT Nasıl Yapılır?

Enpara.com mobil uygulama, internet bankacılığı ve çağrı merkezleri aracılığı ile rahatlıkla EFT yapabilirsiniz. Mobil uygulama ve internet bankacılığı menüsünde yer alan “Para Transferleri” butonuna basarak IBAN numarasını ve isim soyisim bilgisini girerek EFT işlemini tamamlayabilirsiniz.

Yine aynı şekilde Enpara çağrı merkezi numarası 0850 222 3663 üzerinden de EFT işlemi yapabilirsiniz. Buradan yapacağınız işlem için de IBAN numarası ihtiyacınız olacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın