en kolay kredi kartı veren bankalar

En kolay kredi kartı veren bankalar, en hızlı kredi kartı veren banka ve kolay kredi kartı veren bankalar listesi güncel. Kolay yoldan kredi kartı veren bankalar yazımızın devamında yer alıyor. Kredi kartı kullanımının son derece arttığı ülkemizde, kredi kartı başvuruları da bir o kadar fazladır. Kredi kartı kullanan milyonlarca insan olmasına karşın, kullanmak isteyen de bir o kadar insan olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bazı durumlarda kredi kartı başvurusu olumsuz sonuçlanabiliyor, gelir yetersizliği veya kredi notunun düşük olması bunlara sebep olabiliyor. Bu yüzden bu yazımızda en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Peki kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? En kolay kredi kartı veren bankalar hangi bankalardır?

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır?

Kolay kredi kartı veren bankalara geçmeden önce, kredi kartı başvurusu hakkında bazı ipuçlarına yer vereceğiz. Bu sayede, kendi çalıştığınız bankalardan da kolay kredi kartı alabilirsiniz. Öncelikle kredi kartı başvurusu yapacağınız bankayı tercih etmelisiniz. Kendi çalıştığınız veya maaş almış olduğunuz bankayı tercih etmek sizi her zaman bir adım önde tutacaktır. Kredi başvurusu yaparken de doğru bilgiler girmeye özen göstermelisiniz. Kredi kartının ön onayının arkasından banka bu girilen bilgileri doğrulamak isteyebilir ve sizden ek evraklar talep edebilir. Bu sebeple doğru bilgiler girerek başvuru sürecini otomatikman hızlandırabilirsiniz.

Tavsiye Makale: Kredi Notu Kaç Ayda Yükselir?

Başvurunun devamında bankanın ek bilgiler isteyeceğini söylemiştik. Kredi Kartı başvurusunu yaparken banka sizin gelir bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi ve talep ettiğiniz kredi kartı limitini size soracaktır. Aylık belgelenebilir gelirinizi doğru bir şekilde yazarak bir limit talep ederseniz ve bu limit gelirinizin çok üzerinde olmazsa kredi kartının hızlı bir şekilde onaylanacağını söyleyebiliriz. Eğer başvurunuz ilk adımda tamamlanmazsa banka sizden evrak talep edebilir. Eğer dijital bir ortamdan başvuru yapıyorsanız sizleri şubeye davet ederek gelir belgesi sunmanızı isteyebilir. Eğer bu tarz adımlara takılmadan en kolay kredi kartı veren bankalar ile çalışmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Var Mıdır?

Elbette kolay kredi kartı veren bankalar vardır. Ancak bu durum sizin banka siciliniz ile alakalı olan bir durumdur. Örneğin kredi notunuz yeterli seviyede ise tüm bankalar size kolay kredi kartı verecektir. Kredi notunuzun üst seviyelerde olması, internet üzerinden yapacağınız bir başvurunun bile anında onaylanmasına yardımcı olacaktır. Kredi kartı başvurularında da kredi notunun çok önemli olduğunu unutmamak gerekiyor. Kredi notu, bankalar arasındaki genel bir sicil puanı olduğundan her başvuruda ön planda tutulan bir veridir. Bunun haricinde kredi siciliniz düzgün, banka ödemeleriniz problemsiz olduğu halde kredi kartı alamıyorsanız, en kolay kredi kartı veren bankalar listemizi incelemek faydalı olacaktır.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

en kolay kredi kartı veren bankalar

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, eğer kredi notunuz yüksekse dilediğiniz bankadan kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi notum düzgün ama yine de kredi kartı alamıyorum diyorsanız, başvuru aşamalarını daha hızlı yürüten bankalar ile çalışabilirsiniz. Altta listeleyeceğimiz bankalar sizin için en uygun bankalardır.

1-) AKBANK Kredi Kartı Başvurusu

en kolay kredi kartı veren bankalar
Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartlarından birisi Akbank’ın sunmuş olduğu Axess özellikli kredi kartıdır. Çoğu kişi tarafından tercih edilir ve başvuru sürecinin de hızlı olduğunu söyleyebiliriz. Anında onaylı kredi kartı kullanmak istiyorsanız siz de Akbank’ın kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Diğer bankalara göre daha kolay kredi kartı verdiğini belirtebiliriz. (Yukarıda bulunan kredi kartı resmine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.)

2-) YapıKredi Kredi Kartı Başvurusu

en kolay kredi kartı veren bankalar

YapıKredi Worldcard, Türkiye’de çok tercih edilen kredi kartlarından birisidir. Bazı diğer bankaların da World özellikli kredi kartı olsa da, en çok tercih edilen banka YapıKredi’dir. Bir çok üye iş yeri olmasıyla beraber çok sayıda kampanyadan anında faydalanabilirsiniz. Diğer bankalara göre de hızlı onay verdiğini söylemek doğru olabilir. (Yukarıda bulunan kredi kartı resmine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.)

3-) Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

en kolay kredi kartı veren bankalar
Garanti Bankası’nın yaygın olarak kullanılan kredi kartının adı ise bildiğiniz üzere Bonus’tur. Bonus özellikli bir kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız Garanti Bankası’nın kredi kartlarını tercih edebilirsiniz. Ancak Garanti Bankası, bazı durumlarda başvurularda ek bilgi ve belgeler isteyebiliyor. Başvurunuzun arkasından sizlerden bir gelir belgesi talep edebilir. Başvuru yapmadan önce bunun göz önünde bulundurmakta fayda var. (Yukarıda bulunan kredi kartı resmine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.)

4-) DenizBank Kredi Kartı Başvurusu

en kolay kredi kartı veren bankalar
DenizBank’ta aynı Garanti Bankası’nda olduğu gibi Bonus özellikli kredi kartlarını müşterilerine sunuyor. DenizBank ile başvuru yaparak aynı bonus özelliklerinden faydalanabilir ve kampanyalara katılabilirsiniz. Diğer bankalara göre DenizBankta da kolay kredi başvurusu yapabilir ve onayınızı alabilirsiniz. (Yukarıda bulunan kredi kartı resmine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.)

Yukarıda vermiş olduğumuz bankaları tercih ederek hızlı ve en kolay kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Bankalar ve açıklamalarını detaylı okumanızı ve tercihinizi bu yönde yapmanızı belirtmekte fayda var. Aynı zamanda yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler tavsiye değil, bilgilendirme amaçlıdır. Tercihlerinizden tamamen sizlerin sorumlu olacağını unutmamanız gerekiyor.

Tavsiye Makale: Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi Kartı Başvurusunda Aranan Şartlar Nelerdir?

Kredi kartı başvurusunda da aynı kredilerde geçerli olan şartlar geçerlidir. 18 yaşını doldurmuş olmanız ve bankalar ile çalışıyor olmanız gerekiyor. Böylelikle en kolay kredi kartı veren bankalar listemizdeki bankalardan kredi kartı alabilirsiniz. Eğer daha önce bankalar ile çalışmamışsanız bir hesap açarak başlayabilirsiniz. Hesap açabilmek için de size en yakın banka şubelerini ziyaret etmelisiniz. Bankalar ile çalışma içinde olduğunuzda ve ödemelerinizi düzenli yaptığınızda kredi siciliniz yükselecek ve bankalar size daha kolay kredi ve kredi kartı verecektir.

Tavsiye Makale: Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin