Denizbank POS Destek Hattı (0850 222 0 802)

Denizbank POS destek hattı

Denizbank POS destek hattı, POS cihazları için her türlü teknik desteği sunan iletişim kanallarından birisidir. POS cihazlarının kullanımı, arızaları ve diğer tüm işlem bildirimleriniz için Denizbank POS destek numarası olan 0850 222 0 802 çağrı merkezini arayarak işlem yapabiliyorsunuz. Bu numarayı aradığınızda ilgili birimlere bağlanmak için bazı tuşlamalar da yapmanız gerekiyor. Bu tuşlamaların hemen ardından slip üzerinde yazan üye işyeri numarasını da giriş yapmalısınız. Böylece, uzaktan halledilecek bir sorun, arıza olması durumunda bunun giderilmesi sağlanacaktır. Eğer cihaz üzerinde fiziksel bir sorun bulunuyorsa, bunun giderilmesi için de arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Denizbank POS Destek Hattı İletişim

Denizbank, uzun yıllardır Türkiyede hizmet veren bankalardan birisidir. Özellikle kobi alanında da müşterilerine bir çok hizmet sunan bankaların başında geliyor. KOBİ müşterilerine özel sunduğu kredi ve faiz oranı teklifleri ile küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tercih ettiği bankalar arasında yer alıyor. Denizbank POS cihazı da müşteriler tarafından sık sık kullanılan ürünlerden birisidir.

Denizbank POS destek hattı bundan önce 444 0 802 olarak hizmet veriyordu. Fakat sonrasında Denizbank müşteri hizmetleri numarasının 0850 222 0 800 olarak değişmesinden itibaren, 0850 222 0 802 olarak hizmet vermeye başlamıştır. Yani diğer numarayı arasanız da bu geçersiz sayılacak, 0850 222 0 802 denizbank pos çağrı merkezini aramanız için yönlendirecektir.

Denizbank POS Destek Telefon

Denizbank POS arızaları için telefon üzerinden 7/24 kesintisiz hizmet veren bankalardan birisi. Pos cihazı üzerinde yaşadığınız bazı arızalar, bazı hata kodları sonrasında iletişim numarasını kullanarak arıza kaydı oluşturabiliyorsunuz. Bazı hata kodları, uzaktan halledilebilir olduğundan da arıza kaydı oluşturmadan çözülebiliyor.

Denizbank POS arıza ile yapılacak işlemler;

  • Hata çözümleri
  • POS hata kodu çözümleri
  • Üye işyeri başvuruları
  • POS slip talebi
  • Arıza kaydı oluşturma

Gibi işlemler Denizbank çağrı merkezi aracılığı ile yapılabiliyor. Aynı zamanda ücretsiz POS rulosu hakkınız olduğu için çağrı merkezi üzerinden, işlem hacminiz kadar da POS rulosu talep edebiliyorsunuz. İşlem hacminize göre de gönderilecek POS rulo adedi sistem tarafından otomatik belirleniyor. İhtiyaç fazlası rulo alamıyorsunuz.

Denizbank POS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank KOBİ müşterisi olmak ve POS başvurusu yapmak istiyorsanız gerek şubelerden, gerek internet üzerinden başvuru yaparak görüşme talep edebilirsiniz. İnternet siteleri üzerinden dolduracağınız form sonrasında banka sizinle iletişime geçiyor.

https://www.denizpos.com

Aynı zamanda internet üzerinden isterseniz paket satın alabilir, isterseniz de günlük komisyon oranlarına sahip POS cihazlarını inceleyebiliyorsunuz. Denizbank çok geniş bir POS cihazı skalasına sahip olduğundan, ücretsiz yazarkasa pos hizmeti de veriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın