Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (0850 222 0 800)

Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Denizbank müşteri hizmetleri, bankanın 7 gün 24 saat çalışan hizmet kanallarından birisidir. Herhangi bir sorun için müşteri hizmetlerini aramanız durumunda gecenin bir vakti bile olsa hizmet alabiliyorsunuz. Hatta kredi ve kart başvurularınızı buradan yapabiliyor, sonuç sorgulama işlemleri de yapabiliyorsunuz. Elbette bu işlemleri gerçekleştirmek için öncelikle temsilci ile görüşme yapmak gerekiyor. Herkesin ortak sorunu olan müşteri hizmetlerine bağlanamama sorunu yüzünden bu makalemizi kaleme alıyoruz. Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemleri diğer bankalar için de geçerli olsa da, bu konuda sadece Denizbank’a odaklanacağız. Eğer siz de müşteri temsilcisine bağlanırken sorunlar yaşıyorsanız, ilerleyen bölümlerde vereceğimiz taktikleri uygulayarak sorunsuz bir şekilde temcilsiye bağlanabilirsiniz.

Denizbank Hemen Ara

Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Denizbank müşteri hizmetleri numarası, 7/24 hizmet veren bir kanaldır. 0850 222 0 800 numarasına yapacağınız aramalar herhangi bir saat ve zaman kısıtlaması olmadan yanıtlanır. Gece çok geç vakitte yapılan aramalar maalesef bekleme süresi olarak biraz daha uzun olabiliyor çünkü bu saatte çalışan sayısı da daha düşük oluyor.

 • Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma
 • 0850 222 0 800

Üstteki numaraya yapacağınız aramalarda ilk olarak ticari veya bireysel sorusu sorulabilir. Bu soru genellikle her iki hesabı da bulunan müşteriler için geçerlidir. Eğer bu gibi bir soruyla karşılaşırsanız, hangi hesabınız için işlem yapmak istiyorsanız bu tuşlamayı yapmalısınız. Rastgele tuşlama yaparak tam tersi hesabınız için destek almak isterseniz muhtemelen sizi hatta bekleterek doğru temsilciye aktaracaklardır.

Denizbank Musteri Hizmetleri

Artık bu aşamada akıllardaki tek soru bu numaraya nasıl bağlanılacağı oluyor. Denizbank telefon numarası için yapılan aramalarda banka sürekli olarak sesli yanıt sistemi ile karşılık verebiliyor. Tuşlama ekranına geçilse bile bu ekranda da yine aynı şekilde sesli yanıt sistemi işlemleri otomatik olarak halletmeye çalışıyor. Farklı bir bilgi alabilmek için de müşteri temsilcisine bağlanma ihtiyacı ortaya çıkıyor. Şimdi yazımızın devamında Denizbank temsilciye direkt bağlanma yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İlk olarak bir üstte de verdiğimiz 0850 222 0 800 numaralı çağrı merkezini arıyor. Eğer sorarsa bireysel veya ticari hesaplarımızdan birini seçerek işlemlere başlıyoruz.

Buraya Dikkat
Çağrı merkezini ararken bankada kayıtlı olan cep telefonunuzu kullanarak çok daha hızlı bağlanabilirsiniz. Farklı numaradan arama yaptığınızda banka sizi tanımayacağı için ek doğrulama yöntemlerine başvuracaktır.
 • İlk olarak karşımıza tuşlama ekranı gelebilir
 • Tuşlama ekranı başladığında ilk olarak 2 veya 3
 • Hemen arkasından 0’ı tuşluyoruz ve bekliyoruz
 • Tuşlama yaparken arasında 1-2 saniye bekliyoruz

Eğer tuşlama menüsü yerine sesli yanıt sistemi gelirse;

 • Sesli yanıt sistemi soru sorduğunda 2 kez “Müşteri Temsilcisi” diyoruz
 • Eğer bu yöntemi kabul etmez halen soru sormaya devam ederse;
 • “SGK” veya “Vergi Ödeme” diyoruz
 • Sorarsa “Kredi Kartı ile Ödeme” diyoruz
 • Bu işlemin ardından hemen temsilciye bağlanacaksınız.
 • Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

SGK ve devlet kurumları için yapılan ödemeler müşteri hizmetlerinde sesli yanıt sistemleri ile yapılmıyor. Yani banka sizi mecburen bir müşteri temsilcisine aktarıyor. Denizbank direkt bağlanma yöntemlerinin en bilineni ve yaygın olarak kullanılanı budur.

Denizbank Temsilciye Direk Bağlanma

Yanlış olan bir durum da var ki, bu yöntemler sizi direkt olarak temsilciye aktarmıyor. Sadece yönlendirme yapıyor. Yani siz üstte verdiğimiz işlemleri gerçekleştirdikten sonra elbette sıra varsa sırada bekliyorsunuz. Eğer çağrı merkezi sizin aradığınız anda çok yoğun değilse ve müsait bir temsilci varsa direk bağlanmak mümkün. Ama çağrı merkezlerinin yoğunluğuna göre bu süre değişiklik gösterebiliyor.

Denizbank Mobil Uygulama ile Arama Yapmak

Denizbank, özel müşterileri için internet ve mobil bankacılıkda doğrudan arama yaptıran bir menüyü hizmete soktu. Mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra menüden diğer ayarlar ve işlemler menüsüne giriş yaparak Denizbank Müşteri Hizmetleri bağlantısını tıklayabilir, hiçbir tuşlama yapmadan temsilciye bağlanabilirsiniz. Bu menü maalesef herkes için kullanımda olmayabiliyor. Güncelliği konusunda da net bir bilgi yoktur.

Denizbank Kurumsal Çağrı Merkezi

Denizbank ticari müşteri hizmetleri numarası önceden iki farklı numara üzerinden hizmet veriyor olsa da, artık tek numara olan 0850 222 0 800 üzerinden işlem yapmaktadır. Yani bireysel veya ticari farketmeksizin vermiş olduğumuz numarayı arayarak her iki hesabınız için de seçim yapabilir ve işlem yapabilirsiniz.

Denizbank çağrı merkezi iletişim numarası olan 0850 222 0 800 üzerinden tüm işlemlerinizi halledebilir, bankacılık hizmetleri alanında işlem yaptırabilirsiniz. Şubelerden veya internetten yaptığınız başvuruların da durumunu yine çağrı merkezi üzerinden kontrol edebiliyorsunuz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın