Bursa Senetle Borç Para Veren Yerler (ANINDA ONAY)

Bursa Senetle Borç Para

Bursa senetle para veren firmalar, özellikle de kredi kuruluşları aracılığı yani bankalardan kredi çekemeyen bireyler tarafından tercih edilir. Eğer kişi bankalardan kredi çekemiyorsa, muhtemelen öncesinde kullanmış olduğu kredili bankacılık ürünlerinden en az birini gecikmeye uğratmıştır. Durum böyle olunca da maalesef bankalar bu kişiye bir daha kredi kullandırma konusunda sıcak bakmayacaktır. En azından sicilini düzeltip, kredi notunu da ciddi bir seviyede yükseltebilmek için. Bankalardan kredi çekemeyecek seviyeye geldiyseniz öncelikli olarak bursa senetle para altın veren kuyumcular isimli makalemiz size yardımcı olacaktır. Bu yazımız sayesinde tüm yöntemler hakkında bilgi verecek, detaylı araştırmalarımız ile senetle para yöntemlerini sizlere sunacağız. Bursa senetle borç para veren yerler şunlardır;

Tavsiye Bağlantı: Senetle Kredi Veren Yerler

Bursa Senetle Borç Para

Bursa senetle borç para ve kredi, özellikle bankalardan kredi çekemeyen kişiler için geçerli olsa da bu kişiler çok dikkatli olmalıdır. Çünkü banka haricinde resmi olarak kredi veren başka kuruluşlar bulunmadığı için kendinizi tefecilerden uzak tutmalısınız. Bu kişiler sizlerin bilgilerini ele geçirmek isteyen, sizden bir şeyler koparmaya çalışan kişiler olabilir. Eğer araba almak istiyorsanız, ihtiyacınız bununla alakalıysa da özellikle senetle araba satan firmalar hakkında detaylı bilgi almalısınız.Yine de en güvenilir finans kuruluşları bankalar olduğu için, öncelikli olarak sizleri bankalara yönlendirmek isteriz. Bankalardan kredi kullanamıyoruz, kredi çıkmıyor gibi cevaplar verebilirsiniz. Öncelikle herhangi bir bankaya giderek kredi notu ve siciliniz hakkında detaylı bilgi almak isteyebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında kredi notunuzun kısa vadede yükseltilip yükseltilmeyeceği konusunda taktikler alabilirsiniz. Özellikle findeks.com üzerinden kredi notu danışmanlıklarından faydalanabilirsiniz.

 

YASAL UYARI: Tefecilik, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 241. maddesi gereğince ekonomik bir suçtur. Doğrudan veya dolaylı yoldan, kredi kartı ile pos makinesinden çekim yaparak verilen her türlü ödünç para tefecilik yerine geçer ve TCK 241’e göre kesinleşmiş suçlardandır.

Bursa Senetle Borç Para Veren Yerler

Bursa ilimizde senetle borç para alabileceğiniz bir çok yöntem bulunsa da, bunların içinden en güvenilir olanı seçmelisiniz. Bu firmaların tamamı güvenilir olmayacağı gibi, size her kendini kredi vereceğini söyleyen kişiye de inanmamanız konusunda uyarmalıyız. Keza sizden ön ödeme isteyerek sizi dolandırmak isteyecek bir çok insan karşınıza çıkacaktır. Bursa senetle para alabileceğiniz yöntemler şöyle;

 • Banka Dışında Kredi
 • Senetle kredi veren faktoringler,
 • Senetle alışveriş yöntemleri,
 • Bursa senetle altın satan kuyumcular,
 • Senetle para veren ikrazatçılar.

 

Üstte listelediğimiz firma ve şirketler sayesinde nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Elbette şimdi de tüm bu firmalar hakkında detaylı bilgiler aktaracağız.

Bursa Senetle Para Veren Kuyumcular

Öncelikli olarak herkesin ön planda tercih ettiği yöntemlerden birincisi kuyumcular. Çoğu şehirde bazı kuyumcular senetle altın satarak kişilerin nakit ihtiyacını karşılayabiliyor. Altın alarak nakit ihtiyacı nasıl karşılanır diyebilirsiniz, haklısınız. Bir kuyumcudan senetle altın satın alarak, daha sonra bu altınları aynı veya farklı firmalardan bozdurarak doğru sonuçlar alabilirsiniz. Mesela örnek vermek gerekirse, Google haritalar uygulamasından Bursa ilinde hizmet veren bir çok kuyumcuya ulaşabilirsiniz. Bu firmaların tamamı senetle altın vermese de, bu kişilerle iletişim kurup gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Bursada Senetle Kredi Veren Faktoringler

Bursa ilinde hizmet veren bir çok faktoring firması bulunuyor. Fakat, faktoring firmalarının kredi verdiğine dair yayılan söylentiler aslında doğru değildir. Daha çok büyük şirketlerin nakit, alacak verecek yönetimleri ile ilgilenen faktoringler bireysel kredi imkanı sunmuyor. Yine de Bursada hizmet veren faktoringleri sizler için listeledik.

 • Tam Faktoring,
 • Anadolu Faktoring,
 • Şirinoğlu Faktoring,
 • Yaşar Faktoring.

Senetle Para Veren İkrazatçılar

Senetle nakit kredi imkanı sunan ikrazat firmaları, Bursada da hizmet veren firmaların başında gelir. Eskiye nazaran çok az bulunsalar da, tanıdık vasıtasıyla rahatlıkla ulaşabileceğiniz kişilerdir. Özellikle öncelerinde kişilere ellerindeki sermayeler ile kredi sağlayan bu kişiler hakkında bilgi almak istiyorsanız, altta linkini verdiğimiz makalemizden bilgi edinebilirsiniz. Bursa senetle para veren ikrazatçılar;

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Nedim avatarı
  Nedim

  Çok Acil 15000-20000 TL Bursa – 12-16 ay geri ödeme ..

 2. Sadık avatarı
  Sadık

  Benim daha önceden 20.000 liraya ihtiyacım var nereden nasıl bulabilirim

 3. taner avatarı
  taner

  Merhaba 10 bin tlye ihtiyacim var..

 4. Cihan avatarı
  Cihan

  Bursa acil 10000 lazim acil dönüş yaparmisiniz

 5. mehmet erdem anıl avatarı
  mehmet erdem anıl

  20000 tl ihtiyacım var

 6. kenan avatarı
  kenan

  acil 8 bin lira lazım

 7. Hasan avatarı
  Hasan

  Merhabalar 25.000 TL’ye İhtiyacım var. Bursa’dayım İletişime geçerseniz sevinirim.

Yorum yapın