Bim Yağ Fiyatları 2022 Bim’de Sıvı Yağ Fiyatları Ne Kadar?

Bim Yağ Fiyatları

Bim yağ fiyatları özellikle 2022 döneminde halkımızın gündemini son derece meşgul eden gündem konularından biri haline gelmiş durumda. Bunun temel sebebi dünyanın içinden yeni yeni çıkmaya başladığı pandemi koşulları ile birlikte, savaş ortamına girilen şu günlerde daha da önem kazandı. Bim yağ fiyatları araştırması yapan vatandaşlarımız, bu araştırmayı genelde daha uygun fiyata yağ bulma ümidi ile yapıyor. Biz de bu yazımızı sizler için hazırladık ve bim yağ fiyatı ile birlikte bimde 5 lt sole yağ fiyatları ne kadar gibi sorulara da cevap vermeye çalıştık. Bim yağ fiyatı ne kadar oldu?

Bim yağ fiyatı, enflasyon ile mücadele ettiğimiz şu günlerde son derece önemli bir yere sahiptir. Bunun birincil sebebi, temel ihtiyaçları karşılamakta güçlük çekiyor olmamız. Genel anlamda bakıldığında, alım gücünün iyice düşmeye başladığı şu günlerde bim yağ fiyatları araştırması yaparak en ucuz sıvıyağ markalarına yönelim olmakta. Bim sıvı yağ fiyatları da bu sebeple çok önemli. Yazımızın devamında detaylı bilgiler sunacağız.

Bim Yağ Fiyatları 2022

Bim yağ fiyatları araştırması yapan vatandaşlarımız, pek çok farklı fiyat ile karşılaşabilir. Bunun temel sebebi ise piyasadaki belirsizlik olarak gösteriliyor. Piyasada yaşanan bu belirsizlik ortamı, maalesef halkımızı farklı alternatiflere yönlendiriyor. Farklı markalar, farklı marketler derken en ucuz nerede ise buna yönelik çalışmalar yapmak durumunda kalıyorlar. Biz de bu makalemizde bim yağ fiyatı araştırmasını sizler için yaptık. İşte güncel fiyatlar!

Bim yağ fiyatları 2022 güncel

 • Bim’de 5 LT sole yağ fiyatları: 155 TL
 • Bim 2 LT sole ayçiçek yağ fiyatı: 60 TL
 • Abalı 5 LT ayçiçek sıvı yağ fiyatı: 165 TL
 • Yudum 5 LT sıvı yağ fiyatı: 179 TL
 • Bim 5 LT sıvı yağ fiyatı: 165 TL
 • Bim 1 LT Sole Sıvı Yağ Fiyatları: 40 TL

Bim sıvı yağ fiyatı konusunda araştırma yapıyorsanız, üstte paylaştığımız gibi çok değişken fiyatlar ile karşılaşmanız oldukça normal. Bunun temel sebebi ise fiyatların çok çalkantılı dönemlerden geçiyor olmasıdır. Eğer siz de ucuz fiyata yağ almak istiyorsanız tercih etmeniz gereken marketler arasında mutlaka Bim olmalıdır. Çünkü diğer zincir marketlere göre daha uygun fiyatlı satışlar yapan bim bir adım önde olacak şekilde hizmet veriyor.

Bim sıvı yağ fiyatları araştırması yapan bir kişi, yukarıdaki fiyatlar üzerinden alışveriş yapabiliyor. Ancak bazı durumlar var ki, bu yağları daha ucuz fiyata almanıza yardımcı olabiliyor. Bildiğiniz üzere Bim marketleri, her hafta aktüel ürünler adı altında bir katalog yayınlıyor. Her hafta bu ürünler değişiyor ve çeşitli markaların ürünlerini kampanya dahilinde müşterilerine sunuyor. Bu gibi dönemleri takip ederek sizler de isterseniz daha ucuzunu bulabilirsiniz.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları 2022

Bim marketlerinde satılan çeşitli markalar bulunuyor. Bazı aktüel ürün dönemlerinde farklı markaları da satışa sunabiliyor. Ancak Bim marketlerinin temel hedefi, kendi markaları ile fason üretim yaptırarak kaliteli ürünleri halkımıza ucuz fiyatlardan sunmak. Bu gibi durumlarda ise diğer marketlerden bir adım daha önde olduğunu söylemek mümkün. Bim‘de satılan markaların bazılarını sizler için aşağıda listeledik. Hepsi kendi markası değil.

Bim yağ fiyatları ve markaları tamamen kendi üretimi değildir.

Bim’de satılan sıvı yağ markaları

 • Sole,
 • Sırım,
 • Yudum,
 • Komili,
 • Egeden.

Bu markalar sadece bazı kampanya dönemlerinde satışa sunulmaktadır.

Bim’de Sole Yağ Fiyatları Ne Kadar?

Bim’de 5 LT sole yağ fiyatları ve Bim’de 2 LT sole yağ fiyatları da çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Artık atalarımızın da dediği gibi, devir tasarruf devri dönemlerinin içinden geçiyoruz. Aslında bu sözleri sık sık duyuyor olsak da, buna uygun olan bir dönemden geçtiğimizi de söyleyebiliriz. Bunun gibi sözler çok duyulsa da, aslında genel olarak tasarruf etmek şart. Bunun için de büyük ürünler alarak, birim maliyetini düşürmek mantıklı.

Bim’de sole yağ fiyatları

 • Bim’de 5 LT sole yağ fiyatları: 155 TL
 • Bim 2 LT sole ayçiçek yağ fiyatı: 60 TL
 • Bim 1 LT Sole Sıvı Yağ Fiyatları: 40 TL

Bim’de 5 LT Sole Yağ Fiyatları 2022

 • Bim’de 5 LT sole yağ fiyatı: 155 TL

En ucuz ürünlerin genelde Bim marketlerinde satıldığını söylemiştik. Bim sıvı yağ fiyatları da aynı şekilde diğer marketlere göre biraz daha ucuz kalıyor. Bu durumda Bim marketlerinde satılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bim’de 5 LT sole yağ fiyatları yukarıda listede belirttiğimiz gibi karşımıza çıkıyor. Bim yağ fiyatları da Bim de 5 LT yağ fiyatları gibi çok merak edilenler arasında. Bim ayçiçek yağı fiyatları markalara göre yukarıdaki listede hazırladığımız şekilde.

Bim yağ fiyatları hakkında detaylı araştırma yapmış olan arkadaşımızın Bim sole ayçiçek yağı fiyatları – bim sole yağ 5 litre – bim sole yağ ne kadar 2022 başlıklı videosunu da izleyebilirsiniz.

En Ucuz Ayçiçek Yağı Bim 2022

Bim sıvı yağ fiyatları ne kadar diye merak ediyorsanız, bu konu hakkında detaylı bir listeyi sizler için hazırladık. 1, 2 ve 5 LT olmak üzere tüm yağ markalarının ne kadar fiyatlardan satıldığını, haberimizin detaylarında görebilirsiniz. Banka Blog ailesi olarak bizler aynı şekilde sizlerin en ucuz ürün almasında katkıda bulunmak istiyoruz. Bu gibi durumlar meydana geldiğinde, bim sıvıyağ fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız detayları yazımızda.

Aynı zamanda bu vermiş olduğumuz bilgilerin tümü, internette çeşitli haber ve interaktif bloglar üzerinden edinilmiş bilgilerdir. Sıvı yağ fiyatları özellikle çok değişken olduğundan fiyatların güncel olup olmadığı konusunda bir garanti sunamıyoruz. Ancak en ucuz ayçiçek yağı nerede diye merak ediyorsanız, 155 TL’lik fiyatı ile Bim’de satılan Sole markalı sıvıyağ en ucuzların arasındaki yerini halen koruyor diyebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın