Antalya Senetle Borç Para Veren Yerler (ANINDA ONAY)

Antalya Senetle Para

Antalya senetle borç para veren yerler, daha çok banka sicili bozuk olan ve kredi notunun düşük olması sebebiyle kredi çekemeyen kişiler tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Eğer daha öncesinde bankalardan kullanmış olduğunu kredi veya kredi kartı ürünlerine geç ödeme yapmış veya yasal takibe girmesine neden olduysanız kredi notunuz ciddi anlamda düşmüş olabilir. Bu sebeple de bir sonraki başvurularınızda bankalardan olumsuz cevap alma ihtimaliniz de oldukça yüksek olur. Bu gibi durumlarda ise karşımıza senetle kredi ve antalya senetle para alma yöntemleri karşımıza çıkabiliyor. Eğer daha öncesinde bu gibi yöntemlere başvurmadıysanız yazımızı eksiksiz olarak okumalı ve size en uygun gelen seçeneği tercih etmelisiniz. Çünkü bu işlemlerde dikkat etmeniz gereken bir çok nokta bulunuyor. Antalya senetle borç para veren kuyumcular ve diğer firmalar.

Tavsiye Bağlantı: Senetle Kredi Veren Yerler

Antalya Senetle Para Veren Firmalar

Antalya Muratpaşa ve Kepez ilçelerinde senetle para alabileceğiniz bir çok firma ve kuyumcu bulunuyor. Elbette bu gibi kişilere ulaşmadan önce bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken bir çok nokta bulunuyor. Genellikler sizlerden kredi çıkartacağına dair ön ödeme talep eden kişiler, bir daha sırra kadem basıyor ve ortadan yok oluyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ilk önünüze gelen kişiye inanmamalı ve asla ön ödeme talep eden kişilere ödeme yapmamalısınız. Muhtemelen sizi dolandırmak isteyeceklerdir.Bu gibi durumlarda kullanıcılarımızı yönlendirebileceğimiz ilk finans kuruluşu elbette bankalar olacaktır. Bankalardan kredi çekemiyoruz gibi sesler duyabiliyoruz. Fakat her ne olursa olsun, kredi çekebilmek için en güvenilir ve BDDK tarafından denetlenebilir finans kuruluşları bankalar. Yine de sitemizde ufak bir gezinti yaparak sicili bozuk ve kara listede olan kişilere kredi sağlayabilen bankalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda eğer bu para ihtiyacınız araba satın almak içinse, senetle araba satan galeri firmalarını da yine sitemizden arama yaparak rahatlıkla bulabilirsiniz. Eğer farklı ve ufak ihtiyaçlar için kredi arayışı içerisindeyseniz, tüm talimatlarımızı dikkatlice okumaya devam edebilirsiniz.

Tüm bunların dışında, internet üzerinde kişisel bilgilerinizi talep ederek kredi çıkartacağını iddia eden internet sitelerine de güvenmemelisiniz. Genelde TC kimlik, cep telefonu gibi bir çok iletişim bilgisi talep ederek tek amaçları kişisel bilgileri ele geçirmek olan sitelerden uzak durun. Daha çok TV üzerinde reklamları dönen, herkes tarafından bilinen kredi sitelerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

YASAL UYARI: Tefecilik, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 241. maddesi gereğince ekonomik bir suçtur. Doğrudan veya dolaylı yoldan, kredi kartı ile pos makinesinden çekim yaparak verilen her türlü ödünç para tefecilik yerine geçer ve TCK 241’e göre kesinleşmiş suçlardandır.

Antalya Senetle Para Veren Kuyumcular

İlk olarak karşımıza çıkan senetle para bulma taktiği kuyumcular olarak düşünülüyor. Fakat yine de bu durum aslından saptırılabiliyor. Kuyumcular, doğrudan kişilere senetle para veren kişi veya aracılar değildir. Daha çok senetle altın imkanı sağlayarak, satın alacağınız altınları senet karşılığında ödemenize imkan tanıtlar. Dilerseniz altın ihtiyacınızı karşılayabilir, dilerseniz aldığınız altınları farklı bir kuyumcuda bozdurup nakite çevirebilirsiniz. Elbette bu yöntem için öncelikle kuyumculara ulaşmanız gerekiyor.

Antalya Senetle Altın

Yukarıdaki örnek resimdeki gibi Google haritalar uygulamasına girip komple Antalya genelinde senetle altın satan kuyumcuları bulabilir, dilerseniz aramanızı kısırlaştırıp bulunduğunuz ilçe ve mahalleye kadar düşürebilirsiniz. Bu sayede aradığınız kuyumcunun tüm iletişim bilgilerini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Antalya Muratpaşa Kepez Senetle Para ve Altın

Yine Antalyanın en büyük iki ilçesi olan Muratpaşa ve Kepezde senetle altın ve para bulmak istiyorsanız kısa bir arama yapmalısınız. Antalya genelindeki tüm firmaları listelemek gibi bir imkanımız olmadığından, Google haritalar uygulamasını tavsiye ediyoruz. Senetle para alabilmek için haritalardan istediğiniz firmanın tüm iletişim ve adres bilgilerine rahatlıkla ulaşabilir, gitmeye gerek kalmadan telefon edebilirsiniz.

Antalya Senetle Kredi Veren Yerler, Firmalar

Antalya Senetle Kredi

Aslında senetle para alabileceğiniz seçeneklerin bir çoğunu yukarda verdik. Bu seçeneklerden bir diğer bazı yöntemler de alttaki listede yer alıyor. Eğer yukarıda aradığınız kredi ve para seçeneğini bulamadıysanız alttaki seçeneklerimize de göz atabilirsiniz. Antalya senetle kredi alabileceğiniz diğer seçenekler;

 • Antalya içinde hizmet veren kuyumcular, sarraflar,
 • Senetle alışveriş imkanı tanıyan firmalar, mağazalar,
 • Faktoring şirketleri,
 • İkrazatçılar.

Antalya Senetle Para Veren İkrazatçılar

Antalya senetle borç para alabileceğiniz bir diğer seçenek ikrazat firmaları. İkrazatçılar, tıpkı faktoring şirketleri gibi çalışan ve elindeki güçlü sermayesini kişilere finansman sağlayarak kullanan yasal kişilerdir. Yani bu kişiler, aynı faktoring şirketleri tarzında hizmet verebilen BDDK onaylı izinli kişilerdir. Bu işlem tamamen yasal olmasına rağmen artık günümüzde ikrazatçılara ulaşmak oldukça zor hale gelmiştir. Artık bu işi bireysel olarak yapan kişileri bulmak epey zordur. Daha çok sermayelerini geliştirdikleri için bu kişiler de faktoring şirketi olmuşlardır. Yine de bu kişilere ulaşmak istiyorsanız, alttaki makalemizi ziyaret edip harika taktiklerimizi öğrenebilirsiniz.

Antalya Kredi Veren Faktoring Şirketleri

Bu durum doğru bilinen yanlışların başında geliyor. Faktoring şirketleri kredi vermediği gibi, aslında bireyler için hizmet vermiyorlar. Daha çok şirketlerin, büyük şirketlerin finans yönetimi konusunda hizmet veren firmalar olarak karşımıza çıkabiliyorlar. Bu sebeple faktoring şirketlerinin alacak verecek yönetimi konusunda şirketlere hizmet verdiğini söylemek çok doğru olacaktır. Yine de şansınızı denemek istiyorsanız Google haritalar uygulamasında Antalyada hizmet veren faktoring şirketlerine ulaşabilirsiniz.

Antalya senetle kredi veren faktoringler şunlardır;

 • Şirinoğlu Faktoring,
 • Antalya Şubesi Lider Faktoring,
 • Anadolu A.Ş Faktoring,
 • Çağdaş Faktoring,
 • Ulusal Faktoring Antalya Şubesi,
 • Başer Faktoring,
 • MNG Antalya Faktoring,
 • Tam Faktoring Antalya Şubesi.

Antalya Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

İyi de, benim cep telefonu ihtiyacım yok ki demeyin. Bu yöntem, herkes tarafından sıkça kullanılan bir acil para bulma yöntemidir. Çünkü senetle telefon alışverişi yaparak, daha sonra aldığınız cep telefonunu farklı firmada satış yaparak nakite çevirebilirsiniz. Üstelik son dönemlerde telefon fiyatlarının oldukça arttığını göz önüne alırsak, Antalyada senetle telefon alarak 10.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacımızı karşılayabiliriz!
Antalya senetle telefon satan mağazalar;

 • Evkur,
 • YÖN,
 • Senet Sepet,
 • Gencerler Antalya Senetle Telefon

Gencerler, yalnızca Antalyada hizmet veren yerel bir firmadır.

Antalya Senetle Para Alma Şartları Nelerdir?

Elbette senetle para alabilmek için de dikkat etmeniz gereken bir çok nokta olduğu gibi, size kredi sağlayacak kişilerin de bazı şartları bulunuyor. Bu şartların en başında düzenli bir geliriniz olması gerekiyor. Çünkü size kredi sağlayacak kişi, ödemelerini alıp alamayacağını iyice analiz edecektir. Başlıca şartlar şunlardır;

 • 18 yaşından büyük bir birey olmak,
 • İkametgah adresi ve belgesi,
 • Aylık düzenli gelir,
 • Kimlik nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Karşı tarafa en az bir mal varlığı beyan edilebilmelidir,
 • Akli dengesi yerinde olmalı ve senet imzalama yetkisine sahip olmalıdır,
 • Gerektiği taktirde kefil sağlayabilmelidir.

UYARI: Yukarıda yer alan tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yönlendirme ve tavsiye içermeyip, yazıda bahsi geçen firmalar ile internet sitemizin hiçbir alakası yoktur. Tüm bilgiler Google araması ile çeşitli sitelerden derlenmiştir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Ali avatarı
  Ali

  Ulașa bilirmisiniz

 2. Serkan avatarı
  Serkan

  Merhabalar, bana da senet karşılığında 6.000 TL lazım.

 3. Mevlüt avatarı
  Mevlüt

  Acil para lazim yer antalya e posta

 4. Mevlüt avatarı
  Mevlüt

  Slm acil para lazım bu gün yer antalya

 5. Mehmet avatarı
  Mehmet

  Çok acil lazım ne zaman dönüş yapılır tel no bırakayımmı

 6. Mehmet avatarı
  Mehmet

  Acil 20000 lazım

Yorum yapın