Ankara Senetle Borç Para

Ankara senetle borç para veren yerler, daha çok bankalardan kredi çekemeyen kişiler tarafından tercih edilen yöntemlerdendir. Bu sebeple de yoğun bir talep olduğunu, çoğu kişi tarafından aratıldığını söylemek zor değildir. Eğer sizde Ankara senetle para arayışı içindeyseniz, bu yazımız sayesinde en doğru adreslere ulaşabilirsiniz! Genellikle daha çok bankalara ödemelerini geciktirmesi sebebiyle kredi notu düşen ve bankalardan kredi alamayan kişiler tarafından tercih ediliyor. Aslında kişiler, sicilini düzelterek bankalardan kredi alabileceğini düşünse de, bu durum sandığınız kadar kolay olmuyor. Bankanın en az 3-4 ay boyunca düzenli olarak işlem görmesi ve bu yapılan işlemlerin de düzenli ödenmesi gerekiyor. Kredi kartları kullanımı ile kredi notunu rahatlıkla yükseltebilseniz de, bunun için de zaman gerekiyor. Tabi bu süre zarfı içinde ücretli bir sigortalı işte de çalışıyor olmanız gerekli. Eğer bu durumların zor olduğunu düşünüyorsanız, senetle kredi ankara başkentimiz için seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Peki Ankara içinde senetle para alınabilecek yerler neresidir, kuyumcular veriyor mu?

Tavsiye Bağlantı: Senetle Kredi Veren Yerler

Ankara Senetle Borç Para Veren Yerler

Ankara’da kredi arayışı içine girdiyseniz, cevabımız evet. Ankara senetle kredi veren yerler elbette mevcuttur. Eğer senet karşılığında para almak istiyorsanız ve kararınızı verdiyseniz bazı konularda da dikkatli olmanız gerekiyor. Keza senet karşılığında işlem yaptığını iddia eden kişilerin tamamı güvenilir kişiler olmuyor. Çoğunlukla sizden ön ödeme talep eden, para verirseniz kredi çıkartacağını söyleyen kişiler dolandırıcılar oluyor. Bu sebeple sizden ön ödeme talep eden kişilere asla para vermemelisiniz!Elbette senet işlemlerine başvurursanız, yüksek faiz oranlarının sizleri beklediğini çok rahatlıkla söyleyebiliriz. Bankalar, güvenilir finans şirketleri olduğu gibi, aynı zamanda düşük faiz oranları ile de dikkat çeker. Kendi içlerinde farklı faiz oranları uyguluyor olsalar da, senetle kredi yöntemlerinden çok daha uygun faiz oranları uygularlar. Yine bir şansınız varsa öncelikle bankaları tercih etmenizde fayda var. Bankalardan sonra gelen güvenilir şirketlerden diğerleri de faktöring şirketleridir. Bu şirketler de yine aynı bankalar gibi BDDK onaylı finans şirketleridir. Bu yöntemleri göz önüne aldığımızda, ne olduğu belli olmayan yöntemlerden uzak durmanız gerektiğini az çok anlamışsınızdır.

Bu yöntemlerden farklı olarak piyasada sıkça gördüğümüz tefeci olarak nitelendirilen kişilerden de kesinlikle uzak durmalısınız. Zira tefeciler, bu işleri tamemen yasadışı yöntemlerle uygulayan kişilerdir ve yaptıkları şeyler kesinlikle yasal değildir. Yüksek faiz oranları uyguladıkları gibi, ödemeleri düzensiz yapmanız durumunda ciddi tehditlere maruz kalabileceğinizi de unutmamalısınız.

YASAL UYARI: Tefecilik, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 241. maddesi gereğince ekonomik bir suçtur. Doğrudan veya dolaylı yoldan, kredi kartı ile pos makinesinden çekim yaparak verilen her türlü ödünç para tefecilik yerine geçer ve TCK 241’e göre kesinleşmiş suçlardandır.

Ankara Senetle Para Veren Kuyumcular

Bir çok ilde olduğu gibi, başkent Ankarada da senetle para veren kuyumcular mevcuttur. Fakat bu kişiler parayı nakit olarak vermezler. Keza nakit ödeme yapıyor olsalar, bu işlem tefecilik suçunun içine girerdi. Bu yüzden altın satışı yapar ve sizden ödemelerini senetli bir şekilde yapmanızı talep ederler. Yani senetle altın alıp, daha sonra bunu bozdurabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

ankara senetle para veren kuyumcular

Bu kuyumculara ulaşabilmek için aynı üstteki resim gibi Google Haritalar uygulamasına girebilir, Ankara içinde hizmet veren tüm kuyumcuları görebilirsiniz. Hem haritadan, hem solda çıkan menüden tüm kuyumcuları tercih edebilirsiniz. Elbette bu kuyumcuların tamamı bu tarz işlemleri yapmayabilir. Onun için tek tek araştırmalısınız.

Ankara Kızılay, Ulus Senetle Altın Satan Kuyumcular

Yine Ankara Kızılay, Ulus ve diğer ilçelerinde senetle altın almak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz taktik tam size göre! Google haritalar uygulaması sayesinde doğrudan arama yapabilir, ilçe ilçe filtre yapabilirsiniz. Genelde arama yaptığınız tüm kuyumcuların iletişim bilgileri, telefon ve açık adresleri de listede yer alır. Bu sayede aradığınız kuyumcuya rahatlıkla ulaşabilirsiniz!

Ankara Senetle Kredi Veren Yerler, Firmalar

Senetle Kredi Ankara

Ankara senetle borç para veren yerler, yazımızın giriş bölümünde de belirttiğimiz gibi mevcuttur. Öncelikle tercih edebileceğiniz firmalar daha çok BDDK onaylı finans şirketleri ve ikrazatçılar olabilir. Ankara senetle kredi alabileceğiniz seçenekler şunlardır;

 • Ankara’da hizmet veren kuyumcular,
 • Online senetle alışveriş yapılan firmalar,
 • Faktoring şirketleri,
 • İkrazatçılar.

Ankara Senetle Para Veren İkrazatçılar

Aynı faktoring şirketleri gibi hizmet veren, bireysel kişiler olan ve BDDK tarafından onaylı olarak hizmet veren kişilere ikrazatçı diyoruz. Daha çok eskiden hizmet veriyor olsalar da, halen ikrazatçılara ulaşmak mümkün. Fakat daha çok ikrazatçılar eskiden hizmet verdiği için, bu kişilere ulaşmak oldukça zor olarak kabul ediliyor. Yine de şansınızı denemek istiyorsanız, ciddi taktikler verdiğimiz alttaki yazımızı da okuyabilirsiniz.

Ankara Senetle Kredi Veren Faktoringler

Aslında faktoring şirketlerinden kredi almak doğru bilinen yanlışlardan biridir. Çünkü faktoring şirketleri sadece şirketler için hizmet veren kuruluşlardır. Büyük şirketler daha çok Alacak Yönetimi, Tahsilat Yönetimi ve Nakit Yönetimi gibi işlemleri faktoring şirketleri üzerinden yürütmektedir. İnternet üzerinden oluşturulan algı sayesinde faktoring şirketleri kredi veren kuruluşlar olarak gösterilmeye başlanmıştır. Yine de fikir olması açısından Ankara faktoring şirketleri aşağıdaki gibidir;

 • Şirinoğlu Faktoring,
 • Ankara Lider Faktoring,
 • Yaşar Faktoring,
 • Çağdaş Faktoring,
 • Ulusal Faktoring Ankara,
 • Başer Faktoring,
 • MNG Ankara Faktoring.

Yine Google Haritalar uygulamasını kullanarak Ankarada hizmet veren diğer faktoring şirketlerine ulaşabilir, adres ve iletişim bilgilerini de görebilirsiniz. Dilerseniz iletişim kurarak senetle kredi verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.

Ankara Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Senetle cep telefonu almak, bir diğer tabirle nakit ihtiyacını karşılamamıza yardımcı bir araç olabilir. Ankarada senetle cep telefonu satan yerlerden cihaz satın alıp, daha sonra bu cihazı farklı bir cep telefonu mağazasına satarak da nakit elde edebilirsiniz. Elbette tam değerinde satamasanız da, ciddi anlamda yakın bir fiyata satabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız varsa bu yöntem de değerlendirilebilir bir yöntemdir.

Ankara senetle telefon satan mağazalar;

 • Evkur,
 • YÖN,
 • Senet Sepet mağazaları.

Ankara Senetle Para Alma Şartları Nelerdir?

Eğer karar verdiyseniz ve üstte listelediğimiz seçeneklerden birini seçtiyseniz elbette bu firmaların da bazı şartları olacaktır. Bu şartların yerine getirilmemesi durumunda firmalar kredi veya para sağlamaktan kaçınabilir. Başlıca şartlar şunlardır;

 • 18 yaşından büyük bir birey olmak,
 • İkametgah adresi ve belgesi,
 • Kimlik nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Karşı tarafa en az bir mal varlığı beyan edilebilmelidir,
 • Akli dengesi yerinde olmalı ve senet imzalama yetkisine sahip olmalıdır,
 • Gerektiği taktirde kefil sağlayabilmelidir.

116 YORUMLAR

 1. Acil 40.000TL. ye ihtiyacım var 45.000 olarak 1 hafta icinde öderim yardımcı olmak isteyen cevap yazarsa sevinirim

 2. Avukatlık, icralık hacizlik kişilere Ankarada Senetle Kredi imkanı sağlanır. Detaylı bilgi için dönüş yapın.

 3. Merhaba 2 ay vadeye karşılık gerekli noter taahhüt her Prosedüre açık sekilde kredi kullanmak istiyorum acil ulaşım sağlarsınız sevinirim Teşekkürler

 4. Mehtap hanım Allah sizden razı olsun numara sayesinde senetle para aldım Allah ne muradiniz varsa versin almak istiyen kişiler

 5. Merhaba çok acil krediye ihtiyacı olanlar icin çözüm bizde icralık durumu olmayanlara ve ssksi olan herkese kredi kullandırılır ankara içi

 6. Oktay Bey; 15 yıllık ssk + haciz yok + takip yok lakin puan düşük…ACİL 5000 tl ihtiyacım var…12 ay taksitle geri ödeyeblirim…ACİL…

 7. ıyı gunler hacizlik olanlara avukatlık olanlara kkp sı olmayanlara ssk çalışması olmayanlara yasal takıpte olanlara herhangi bi banka çalışması olmayanlara herkese uzun vadede kredi çıkartılır her hangi bi ön ödeme alınmaz.. saygılar..

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin