Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar (5 DAKİKADA ONAY)

Anında Kredi

Anında onaylı kredi, bankaların mevcut müşterilerine tanımış olduğu ayrıcalıklardan biri. Bir banka müşterisi, o banka ile çalıştığı için banka bu kişiye ayrıcalık tanıyarak rahatlıkla kredi çekmesine imkan tanıyor. Özellikle 5 dakikada kredi çekmek isteyen herkes bu ayrıcalıklardan faydalanıyor. ING, TEB, Yapı Kredi, VakıfBank, Enpara gibi bankalar müşterilerine anında onaylı kredi imkanı sağlayan bankalardan bazıları. Başvuru yapmanız durumunda 5 – 10 dakika içinde krediniz hesabınıza aktarılıyor. Altta verdiğimiz tablo sayesinde de bankaların kredi başvurularına yanıt sürelerini öğrenebilirsiniz. Eğer listedeki bankalardan birinin müşterisiyseniz hemen başvurabilirsiniz! Yazımızın ilerleyen bölümlerinde de anında kredi veren tüm bankalar hakkında bilgi alabileceksiniz.

Kredi SeçenekleriKredi Onay Süresi
Banka KampanyalarıKredi TutarıTaksit SayısıMevcut MüşteriYeni Müşteri
ING Bank50.000 TL60 Ay5-10 Dakika1-2 İş Günü
CEPTETEB30.000 TL60 Ay5-10 Dakika2-4 İş Günü
Enpara Dijital Kredi30.000 TL60 Ay5 Dakika – 8 Saat2-4 İş Günü
Aktif Bank N Kolay Kredi30.000 TL60 Ay5-10 Dakika7-10 İş Günü
QNB Finansbank30.000 TL60 Ay5-10 Dakika1-2 İş Günü
VakıfBank30.000 TL60 Ay5-10 Dakika1-2 İş Günü
İş Bankası Anında Kredi25.000 TL60 Ay5-10 Dakika1-2 İş Günü
Akbank Anında Kredi25.000 TL60 Ay5-10 Dakika1-2 İş Günü
Fibabanka20.000 TL60 Ay5-10 Dakika1-2 İş Günü
Odeabank Nakit Hazır15.000 TL60 Ay5-10 Dakika1-2 İş Günü
TEB12.500 TL60 Ay5-10 Dakika1-2 İş Günü
Yapı Kredi10.000 TL60 Ay5-10 Dakika1-2 İş Günü

Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anında kredi başvurusu, yukarıda verdiğimiz kriterleri de göz önünde bulundurarak daha çok bankanın müşterisi olmanız ile alakalı bir durumdur. Yani o banka sizi tanıyorsa, çok daha hızlı kredi kullanabileceğiniz anlamı taşıyor. Bankaya herhangi bir evrak beyan etmeden, internet üzerinden bile 5 dakika içinde kredi çekebiliyorsunuz. Genelde bu krediler dijital kredi adı altında sunulduğu için de anında hesabınıza aktarılıyor.

Bu bankalar hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için üst bölümde bıraktığımız linkten de yardım alabilirsiniz. Ayrıca bankalar, dönemsel olarak yaptığı kampanyalar ile de adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle Enpara, Cepteteb ve ING Bank, %0.99 faiz oranı kampanyası ile şuan en çok tercih edilen bankalar arasında gösteriliyor. Öncelikle hızlı kredi çekebilmek için şartlardan söz edecek, arkasından tüm bankalar hakkında detaylı bilgi aktaracağız.

Anında Kredi Onayı İçin Gereken Şartlar Neler?

Eğer bir kredinin anında onaylanmasını istiyorsanız, sicilinizi analiz edebilmelisiniz. Bankanın başvuru yaptığınız krediyi anında onaylayabilmesi için öncelikle kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Çünkü banka ilk olarak kredi notunuza ve ödeme alışkanlıklarınıza bakıyor. Eğer kredi notu yönünden herhangi bir sorun olmadığını düşünüyorsanız, alttaki şartları sağlamanız yeterli olacaktır.

Özel Sektör Çalışanları İçin

 • Gelir Belgesi (Maaş Bordrosu)
 • SGK Dökümü (E-Devlet)
 • Varsa Ek Gelir Beyanı
 • Kimlik Fotokopisi
 • İkametgah

Kamu (Memur) Çalışanları İçin

 • Gelir Belgesi (Maaş Bordrosu)
 • SGK Dökümü (E-Devlet)
 • Varsa Ek Gelir Beyanı
 • Kimlik Fotokopisi
 • İkametgah

Emekliler İçin

 • Emekli Aylık Bilgisi (E-Devlet)
 • SGK Dökümü (E-Devlet)
 • Varsa Ek Gelir Beyanı
 • Kimlik Fotokopisi
 • İkametgah

Yukarıda bahsettiğimiz belgelerin tamamlanması durumunda kredi başvurunuz için hiçbir engel kalmıyor. Bu belgeler, daha önceden bankaya beyan edilmişse tekrar tekrar verilmesi gerekmiyor. Anında kredi çekmek için de bu durum çok etkili oluyor. Hızlıca kredilerini hesapta görmek isteyen kişilerin bankada eksik evrağı olmaması gerekiyor. Kredi notunuz da en büyük etken.

Hızlı Kredi Çekmek İçin Gerekli Şartlar

 • 18 Yaşından Büyük Olmak,
 • Banka hesabının bulunması,
 • Kredi notunun yüksek olması,
 • Ödemelerin düzenli olarak yapılıyor olması,
 • SGK’lı bir çalışan olması,
 • Aylık düzenli gelirinin olması.

Aranan şartlardan sadece bazılarıdır. Bu şartların yanı sıra bankaların ek bilgi isteme hakkı da saklı tutulur. Eğer bu şartları yerine getirmiyorsanız, kredi çekemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Bir üst adımda bahsettiğimiz ilave belgeleri tamamlayarak şubelerden başvuru yapabilirsiniz.

Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Onaylı Kredi

Şimdi sıra geldi 5 dakika içinde anında kredi veren bankalar hakkında bilgi vermeye. Alttaki bankalardan herhangi biri ile çalışıyorsanız, bu bankaların avantajlı tekliflerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Eğer bu bankaların müşterisi değilseniz yine en üstte sunmuş olduğumuz tablo sayesinde diğer bankalar içinden de seçim yapabilirsiniz. Altta sunacağımız bankaların kredi tahsis ücreti yoktur.

Enpara.com Anında Onaylı Dijital Kredi

Enpara.com, internet üzerinden hizmet veren bir dijital bankacılık kuruluşudur. QNB Finansbank çatısı altında hizmet veren Enpara, düşük faiz oranları ile müşterilerine hizmet veriyor. Aynı zamanda bir çok işlemden de para almıyor olması sayesinde herkesin ilgi odağı olmuş durumda. Havale, EFT, ATM’den para çekme gibi hiçbir işlemden ek ücret ve komisyon talep etmiyor.

Aynı şekilde ihtiyaç kredisi çekerken de herhangi bir kredi sigortası veya tahsis ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz. İlgili vergi kesintileri yapıldıktan sonra tüm tutar anında hesabınıza aktarılıyor.

Kredi başvurusu yapmak için;

 • Enpara.com müşteri hizmetlerini arayabilir,
 • Müşteriyseniz internet bankacılığı veya mobil uygulamayı kullanabilir,
 • https://enpara.com internet adresinden başvuru yapabilirsiniz.

CEPTETEB Anında Onaylı Kredi

CEPTETEB uygulaması, TEB bankasının hizmetidir. Yine aynı Enpara.com gibi hizmet veren CEPTETEB dijital bankacılık hizmetlerinden birisi. İnternet üzerinden veya telefon bankacılığını kullanarak 1 dakika içinde kredi başvurusu yapabilir, 5 dakika içinde onay mesajı alabilirsiniz! Kredi başvurusu yapmak için;

 • Cepteteb müşteri hizmetlerini arayabilir,
 • Müşteriyseniz internet bankacılığı veya mobil uygulamayı kullanabilir,
 • https://www.cepteteb.com.tr internet adresinden başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank %0.99 İhtiyaç Kredisi!

ING BANK Anında onaylı kredi kampanyalarından bir diğeri ile karşınızdayız! Özellikle 2019 yılının sonlarında başlattığı %0.99 kredi kampanyası ile şuan herkesin ilgi odağı olmuş durumda. Devlet bankalarının konut kredisi kampanyasından sonra güncel olarak en düşük ihtiyaç kredisi faizi veren banka! Bu sebeple de tercihlerinizde (müşterisiyseniz) ING Bank seçeneğini de değerlendirmenizi öneriyoruz.

 • ING müşteri hizmetlerini arayabilir,
 • ING Bank şubelerini ziyaret edebilir,
 • Müşteriyseniz internet bankacılığı veya mobil uygulamayı kullanabilir,
 • https://www.ing.com.tr internet adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Hızlı Onaylanan Dijital Kredi

Akbank anında kredi kampanyası, yüksek faiz olmasına rağmen çok tercih edilen kredi tipinden birisi. Özellikle Çağrı Merkezinden İhtiyaç Kredisi kampanyası ile çok hızlı onay verebiliyorlar. %1.63 faiz oranıyla Akbank müşteri hizmetlerinden hızlı bir şekilde kredi onayı alabiliyorsunuz. Bunun haricinde internet ve mobil uygulama üzerinden de rahatlıkla başvuru yapabiliyorsunuz. Aynı başvuruyu şubeden yaptığınızda faiz oranı düşebiliyor.

İş Bankası Anında Onaylı 15.000 TL Kredi

İş Bankası da %1.09 faiz oranı ile güncel olarak en çok tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Sigortalı ve sigortasız kişilerin farklı farklı faiz oranı uygulamasına denk geleceği bu kredi kampanyası sayesinde hızlı bir şekilde kredi çekebilirsiniz. Kredinizi internet üzerinden veya çağrı merkezinden onaylatabilir, anında hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Türkiye İş Bankası müşteri hizmetlerini arayabilir,
 • İş Bankası şubelerini ziyaret edebilir,
 • Müşteriyseniz internet bankacılığı veya mobil uygulamayı kullanabilir,
 • https://www.isbank.com.tr internet adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Anında Onaylanan Kredi Nasıl Çekilir?

Anında onaylanmasını istediğiniz kredi ve kredi kartları için bankanın sizi tanıyor olması en büyük kriterlerden birisidir. Eğer banka müşterisiyseniz, bankada tüm bilgileriniz kayıtlıysa size kredi vermekten kaçınmayacaktır. Gelir belgesi, ikametgah gibi bilgileriniz zaten bankada olacağı için, başvurunuz sırasında bu bilgiler üzerinden işlem yapabilecektir.

Belgesiz Şartsız Kredi Veren Bankalar

BankaKredi Toplam TutarıTaksit SayısıGelir Belgesi İstiyor Mu?
Enpara.com40.000 TL 60 Ayİstemiyor
ING Bank60.000 TL 60 Ayİstemiyor
CEPTETEB40.000 TL 60 Ayİstemiyor
Akbank40.000 TL 60 Ayİstemiyor
Türkiye İş Bankası40.000 TL 60 Ayİstemiyor

Tabloda yer alan bankalar hakkında daha detaylı bilgi almak için Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu isimli yazımızı okuyabilir, 8 farklı banka arasından sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yanıtlar

 1. Burhan avatarı
  Burhan

  bende almak istiyorum banka yardımcı olur mu

 2. Cahit Uur avatarı
  Cahit Uur

  Harikasınız tşk ederim.

Yorum yapın