aktif bank 15.000 TL ihtiyaç kredisi

Aktif Bank 15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Aktif Bank, kendilerini Türkiye’nin en büyük yatırım bankası olarak nitelendiren, bankacılık ve finans sektöründe bir çok yatırım yapan ve yapmaya devam eden bir finans kuruluşudur. Aynı sektörde bir çok kolda hizmet veren Aktif Bank, gerek ödeme alt yapısı, gerek kredi kuruluşları, gerekse de dijital bankacılık sistemleri ile bir çok alanda hizmet vermektedir. İnternetten anında kredi çekebileceğiniz bir sisteme sahip olan N Kolay Kredi sisteminin de sahibi olan Aktif Bank, müşterilerine hızlı kredi kullandırma konusunda adeta bir yarış içindedir. İnternet üzerinden yapılan başvurular ile anında kredi kullanabileceğiniz, kredileri ise PTT veya Aktif Bank ATM’lerinden çekebileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Son dönemlerde oldukça popüler olan N Kolay bankacılık sisteminden kredi kullanabilirsiniz. Aktif Bank 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, internet üzerinden veya bir çok Aktif Bank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Acil olarak kredi ihtiyacınız varsa, yazımızın devamından Aktif Bank 15 Bin TL acil kredi başvurusu ve detaylarını öğrenebilirsiniz.

Aktif Bank 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

Günümüzde hemen herkes aniden paraya sıkışabiliyor. Paraya sıkıştığımızda genelde ilk başvurduğumuz yerler bankalar oluyor. Ancak bankalardan kredi almak artık eskisi gibi kolay değil maalesef günümüzde bankalardan kredi almak için kredi notunuzun yüksek olması, daha önce icra takibine girmemiş ve hakkınızda yasal takip başlatılmamış olması gerekiyor. Ancak kredi notuna önem vermeyen, çok şükür ki tüm bankalar içinde en kolay kredi veren Aktif Bank, bu bankalar içerisinde değil. Aktif Bank ile çok daha kısa sürede kolayca kredi alabilirsiniz.Tavsiye Edilen Makale: N Kolay İnternetten Kredi Başvurusu

Elbette Aktif Bank’ın kolay kredi veriyor olması, her önüne gelene de kredi vereceği anlamını taşımıyor. Kredi kullanabilmek için, yazımızın ilk bölümlerinde de bahsettiğimiz gibi öncelikle kredi sicilinizin düzgün olması gerekiyor. Kredi notunuzun yüksek olması durumunda, anında kredi kullanabilir ve kredinin hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Aktif Bank, aynı diğer bankalar gibi internet üzerinden yaptığınız başvurularda da Kredi Notu sistemine başvurarak kredi değerlendirmelerini gerçekleştirir.

Aktif Bank Acil İhtiyaç Kredisi

Aktif Bank’ın bir ürünü olan N Kolay Kredi sayesinde tüketiciler kısa sürede kolaylıkla kredi başvurularına onay alabiliyorlar. Aktifbank sayesinde ayrıca şubeye gitmeden hiçbir masraf ile uğraşmadan internetten kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvursu yapacak tüketiciler gerekli şartları yerine getirmeleri durumunda hafta sonu dahi olsa kredi başvurularına olumlu yanıt alabilir ve hemen banka hesaplarına transfer sağlayabilirler.

Aktif Bank Faiz Oranları ise şöyledir;

aktif bank faiz oranları

Aktif Bank üzerinden çekeceğiniz 15.000 TL ihtiyaç kredisi için 36 ay vadede %2.39 faiz oranı ödenmektedir. 75 TL’lik bir kredi tahsis ücreti bulunmaktadır. 673,59 TL’lik aylık taksitler ile ödeme yapılmaktadır. Kredi yıllık maliyet tablosuna alttan ulaşabilirsiniz.

​Yıllık Toplam Faiz Maliyeti Tablosu
Kredi Tutarı​​Vade ​​(Ay)Faiz OranıTaksit TutarıKredi Tahsis ÜcretiYıllık Faiz Oranı
2.000 TL60% 1,79
59,62 TL10,00 TL% 29,3704
10.000 TL12% 2,39
996,72 TL50,00 TL% 41,07768
10.000 TL​24% 2,39582,11 TL50,00 TL% 41,1587
10.000 TL​36% 2,39449,06 TL50,00 TL​​% 40,9453
10.000 TL​48% 2,39386,19 TL50,00 TL​​% 40,8392
10.000 TL​60% 2,39351,17TL50,00 TL​​% 40,7769

N Kolay Kredi İnternetten Kredi Başvurusu

N Kolay Kredi sayesinde tüm tüketiciler, şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabildiği gibi şubeye gitmeden yine paralarını banka hesaplarına gönderebilirler. N kolay kredi almak için herhangi bir gelir belgesi ve kredi notu da şart değil. N kolay üzerinden kısa sürede 15 bin TL’ye kadar limitli ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi değilseniz hemen internet üzerinden hesap açabilir ve hesap açılışından sonra 1-2 hafta içinde gelen sözleşmeleri doldurarak kısa sürede banka hesabınızı aktif edebilir ve Aktifbank müşterisi olabilirsiniz. 

Aktif Bank müşterisi olmayanlar çekecekleri kredileri temin etmek için PTT matik kanallarını kullanmaları gerekmektedir. Müşteri olmasanız bile kredi başvurusu yapabilir, başvuru yaptığınız kredinin onaylanması durumunda da PTT ATM’lerinden paranızı sorunsuz olarak çekebilirsiniz.

Aktif Bank 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktif Bank kredi başvurusu için nkolaykredi.com sayfasınıa giriş yapabilirler. Giriş yaptıktan sonra hemen başvur seçeneğine tıklayarak başvuru formuna erişebilirler. Başvuru formundaki bilgileri eksiksiz girdikten sonra sözleşmeleri onaylayacaksınız, sözleşmeleri de onayladıktan sonra kredi başvurunuz artık cevap bekleyecek. Daha önceden Aktif Bank banka kartı veya Passolig kartı bulunan müşteriler, paralarını aynı anda hesabına çekebilirler.

Aktif Bank N Kolay Kredi Kredi Başvurusu Şartları;

Tavsiye Edilen Makale: N Kolay Kredi Nedir?

  • Kredi kullanacak kişini 18 yaşından büyük olması
  • Türkiye Cumhuriyeti uyruklu olması
  • Kara Listede olmaması, icra takibine girmemiş olması
  • En az 1 yıllık SGK sigorta priminin ödenmiş olması
  • Düzenli bir gelire sahip olması

Aktif Bank 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Aktif Bank genelde kredi notu düşük olan bireylere de kredi verebildiği için, faiz oranlarını diğer bankalara nispeten yüksek tutar. Kredi notu düşük olan birey bankaya bir risk bindirmiş olur doğal olarak banka da bu riski yüksek faiz ile dengelemeye çalışır. Banka ihtiyaç kredisi için almış olduğu aylık faiz %2,29’dur. Bu da yıllık bazda (-29 civarında faiz anlamına gelmektedir. Tabi bu faizlere vergiler dahil değildir. Vergiler dahil edilince kredinin yıllık maliyeti 12, 24 ve 36 ay vadede 9, 48 ay vadede ise 8’dir. 

aktif bank kredi başvurusu

Tüm bunlara ek olarak kredinin kullanılabilmesi için alınan kredinin %0,5’i oranla kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Alınan bu tutar hesabınıza yatan krediden düşebilmektedir. 10 bin TL kredi için bu miktar 50 TL’dir. 

BİR YORUM GÖNDER

Yorumunuzu bu alana yazın
Buraya adınızı girin